Classic World Güncel Harita

• Konuyu başlatan DeletedUser36394
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser7654

Ziyaretçi
amaç ne burda. illa biirleri orataya bir çıkar yolu atacak oyunda... Ama düşman yapmaya çalışıyorsunuz roket ile.. resti. olsada. kım alır kı dünyayı :D

DeletedUser7654

Ziyaretçi
oynamadığımız bir dünyayı neden karıştırmak isteyelim :D anlıyorum ağzın var konuşmak istiyosun ama azcık düzgün yaz ki bizde anlayalım.

Pusula birlikte oyunadılar ama böle degıl.. sizler bile bile üstümüüze geldınız. Oyunda.. ve atar yaptı birileri .. mesajla.. serhat abiye.mesaj çekmıştı.. işte.. yazıyı yönetım okududa.ı .. onun için ters düştü bize. klanınız:D dünyada herşeyi karmakarışıktı.. .. Gayet iyi yazıyoruz:D

DeletedUser49117

Ziyaretçi
boş yere tartışmanın bi anlamı yok. oynamadığımız bir dünyada hiçbir klanı hiçbir klanla düşman yapmak gibi bir amacımızda yok. hesaplarımız çalındı klanımız dağıtıldı ve pusula classic-2 den çekildi olay bu kadar basit. şimdi devam eden tüm oyuncular ve klanlara başarılar. O worldde hiç oynamamışız gibi davranın artık ve pusula klanlarına laf etmekten vazgeçin.

Biz 2 gündür skype grubunda bile tek yazışma yapmaz iken 2 klanı birbirine düşman etmeye çalışıyormuşuz gibi gösterenlerede Allah akıl fikir versin :D Neyse sinemadayım ve film başlamak üzere hadi öptüm sizi troll

DeletedUser49117

Ziyaretçi
Pusula birlikte oyunadılar ama böle degıl.. sizler bile bile üstümüüze geldınız. Oyunda.. ve atar yaptı birileri .. mesajla.. serhat abiye.mesaj çekmıştı.. işte.. yazıyı yönetım okududa.ı .. onun için ters düştü bize. klanınız:D dünyada herşeyi karmakarışıktı.. .. Gayet iyi yazıyoruz:D

flood yapacam belki kusura bakmayın ama senden rica ediyorum klavyendeki nokta tuşunu kır çıkar sende rahat et bizde rahat edelim . ayrıca yazmadan önce 2 kere değil 5 kere düşün öyle yaz çünkü bişe anlamıyoruz yazdıklarından troll

DeletedUser52733

Ziyaretçi
flood yapacam belki kusura bakmayın ama senden rica ediyorum klavyendeki nokta tuşunu kır çıkar sende rahat et bizde rahat edelim . ayrıca yazmadan önce 2 kere değil 5 kere düşün öyle yaz çünkü bişe anlamıyoruz yazdıklarından troll

Haha :D Adam 10 tuşa basıyo 3 ü nokta :D

DeletedUser12190

Ziyaretçi
yarası var arkadaşın :D

Yarası olan sensin gibi kardes adam oyunu bıraktı ve bence avantajlı bi durumdayken bıraktılar hala çamur atıp yarası var diyorsun bilir bilnez yorum yapmayın şuraya.Arrow ve pusula klanlarinda iken başarısız birsürü giriş denemesi gözüküyor hesabimda şuan roket klanindayim nedense bu başarısız girişler durdu.Adamlar hesapları çalındığı için emek hırsızlarına inat bıraktılar altında başka bi sebep arayip kafanı yormana gerek yok.

DeletedUser44053

Ziyaretçi
Yarası olan sensin gibi kardes adam oyunu bıraktı ve bence avantajlı bi durumdayken bıraktılar hala çamur atıp yarası var diyorsun bilir bilnez yorum yapmayın şuraya.Arrow ve pusula klanlarinda iken başarısız birsürü giriş denemesi gözüküyor hesabimda şuan roket klanindayim nedense bu başarısız girişler durdu.Adamlar hesapları çalındığı için emek hırsızlarına inat bıraktılar altında başka bi sebep arayip kafanı yormana gerek yok.

Burdan emek hırsızlarına sesleniyorum.Lütfen artık pusulanın hesaplarını calmaktan vazgeçin.Yeter yahu tek pusula mı var klanlar.org ta ?

DeletedUser46266

Ziyaretçi
eyvallah barış sende gelir misin benle eğer oyunda değilsen

JrFly

Dük
Barış sopa vericem sana :D bırak artık şu oyunu :D ünsal abi tek alır size gerek yok .d

DeletedUser

Ziyaretçi
samet ne yapayim yazin yapacak birsey yok bnde ole takiliyorum ya farmville gibi zaten suan oyun savas olsada senlense :)