Classic World Güncel Harita

• Konuyu başlatan DeletedUser36394
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Bu oyun ben buyum ben şuyumlar ile oynanmıyor sündürdükçe sündürüyorsunuz olayları.
Her mesajınızda seni sevmem senden haz almam mesajlarını bir kenara bırakın ben size bayılmıyorum ben sana oyundan cevabımı verdim Küvet olsaydı vaktim daha çokta verirdim.
Ben senin tanıdığın laylaylom arkadaşlarından birisi değilim o yüzden beni sevmek zorunda değilsin nitekim ben oyundayken sana Adam Smithin rezerve konusunda gerekli cevabımı fazlasıyla verdiğimi hatırlıyorum ki dediğimi yerine getiren birisiyimdir.
Diğer bir konu ise entrikalar şu bu olaylarını bir kenara bırakın kim bu cümleleri kuruyorsa en kral entrikayı o kişi çeviriyodur.
Bu tarz bir olay başka klanın başına gelse orda burda bir takım yazılar görürdünüz biz hala sukunetimizi koruyoruz bu olay üzerinden rant sağlamaya kalkmayın.
Speedde şurda burda meydan okumuşun ben senin meydan okuyacağın vasıfta oyunculardan değilim yerini ve konumu bil.
Kişiler üzerinden rant sağlamaya kalkmayın her olayda ortaya çıkıp paşalık taslamayın ben bu cümleleri kurmaktan yoruldum siz roman yazmaktan yorulmadınız.

DeletedUser38905

Ziyaretçi
roman yazmayı sevmem emın ol sızden esınlenerek yaptım onuda aahhah ve haddımı bılıyorum bende sız bılıp goremıyorsunuz herhalde canım rezerve konusuna gelınce köylerde gözüm hiç olmadı göründüğü üzere o köyleri senin eski ihanet ettiğin klan arkadasın bana bıraktı tlefonlarını acsaydın yüzsüzlük yapıp onlarıda söylerdi emin ol heee boş konusanıda görüyoruz su yazdıgımı roman bile agzına kadar dolu senın su yazdıklarının yanında haddini ve yerini bil senı sevmedıgımı söylememin nedeni söylemezsem sövecem ve ceza yiyecem o yüzden yine söyleyeyim seni hiç sevmiyorum ama sen beni sev tamam mı ? ^^

DeletedUser

Ziyaretçi
Merak etme elinde beni ve Pusulayı sevmediğin argo konuşmalarının ekran görüntüsü var zaten o yüzden burda bal gibi konuşssanda senin hangi niteliklerde birisi olduğunu biliyorum.
Gidin kendi vasfınızdaki oyunculara laf yetiştirin insanı zorla egoist yaparsınız. Genel forumda kimse bugüne kadar ağa paşa olmadı sende olmazsın.
Bırak oyunda yaptıkların ile iz bırak seni sen değil başkaları konuşssun.

DeletedUser49117

Ziyaretçi
o kadar hırslı yazıyorsun ki cümlelerinde herhangi bir anlam bile yok .

DeletedUser38905

Ziyaretçi
evet bunu her yerde öylüyorum normaldir yani olması :D ve şu yazdıklarını bir okur musun kendiegoistliğini bana vurmussun resmen hayatta amacım olmayan şeyleride bana iftira olarak atmıssın yazık :D

DeletedUser

Ziyaretçi
İşte ufacık kapasiten ile cümlelerimi anlayamıyorsun ve idrak edemiyorsun.
Şimdi git kendi denginde 3 5 kişi bul speedde usul usul oynayın dikkat edin dışarı ülkere açılmayın sonra ağzınıza kürekle vurur gönderirler kendi aranızda oynayın haddinizi aşmadan.

DeletedUser38905

Ziyaretçi
ahahahahha sercan beni çokgüldürdün canım yaa tamam öyle yapıcam :D

DeletedUser49135

Ziyaretçi
okumuyorum, ama benim bildiğim bu konu hakkında restin kendi kendine klanları birleştirme hayali kurduğu, roket ekibine sormadan, worldde yokum bişey demicem, hala önümüzde güzel bi savaş var, roketten abilerimde bana hesap ayarlarsa onlarla savaşmaya gelicem, hepinize kolay gele.. burda laf yapmanın hiç bi anlamı yok..

DeletedUser49135

Ziyaretçi
İşte ufacık kapasiten ile cümlelerimi anlayamıyorsun ve idrak edemiyorsun.
Şimdi git kendi denginde 3 5 kişi bul speedde usul usul oynayın dikkat edin dışarı ülkere açılmayın sonra ağzınıza kürekle vurur gönderirler kendi aranızda oynayın haddinizi aşmadan.

bunu google a ezici sözler yazıp mı buldun? :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Yok bugün egoistliğim zirvede olduğu için kendim ürettim king başkan

DeletedUser49135

Ziyaretçi
bu egoistliğin sonu hayırlı değil haberin olsun :D en iyi olmadığın sürece egoist olmanın bi anlamı yok :) ne sen ne ben nede ismail en iyi değiliz bu yüzden 3ümüzde istediğimiz kadar egoist olalım bi işe yaramaz :D

DeletedUser

Ziyaretçi
İşte her zaman dediğim gibi King genel forumda iyi kötü acı tatlı belli olmaz bu işler oyunda olur girer oyununu oynar klanını kurarsın orda yaptıkların ile konuşulursun savaştığın klanlarla saldırın savunmaların ile vs
O yüzden buraya gelip o iyi bu kötü demenin bir mantığı yok kavrayın bunu artık senin birine en iyi oyuncu sensin demenin en kötü sensin demenin hiç bir anlamı yok herkes buna dahil.
Ne zaman ki şu genel forum bu tip şeyler için kullanılmaz o zaman iyi şeyler olur burada.

DeletedUser49135

Ziyaretçi
ben kimseye en iyi oyuncu sensin veya en kötü sensin demedim :D sadece 3ümüzünde burda en iyi olmadığını belirttim :D

'Ne zaman ki şu genel forum bu tip şeyler için kullanılmaz o zaman iyi şeyler olur burada.''

burda çok haklısın, buraya gelen egosunu tatmin etmeye geliyo :D olayları tam olarak bilmediğim için tartışmanıza bişey demiyorum :) ama burdaki her tartışma anlamsız geliyo artık :) bende çok tartıştım bi sonuç olmadı :D sadece yazdıklarımızla kalıyoruz, dostluk olmadığı sürece bu oyunun ne anlamı var :S her tartışmada herkes kendine göre haklı :D

DeletedUser38905

Ziyaretçi
yahu lafı nerelere tasımıssınız siz ben onu cözemedim ben mi sarhosum siz mi diyecem de hadı bızım cakma cakma johhny dene sınlendı de geldı fazla durumu bılmıyor ya sen canım ? ^^

DeletedUser49135

Ziyaretçi
yahu lafı nerelere tasımıssınız siz ben onu cözemedim ben mi sarhosum siz mi diyecem de hadı bızım cakma cakma johhny dene sınlendı de geldı fazla durumu bılmıyor ya sen canım ? ^^

kanka bildiğim tek şey hastalıkta sağlıkta, op yiyoken op yapıyoken, ceza yemişken, oyunu oynamıyoken, senin yanında olucağıım :eek: wub

cakma johny e devam...
ben nerden bılecem sızın kendınızın bılerek hesapları sılmedıgınızı ?? bız ustun durumdaydık gayette bunu herkes göruyordu kı o kadar adam cekmeye calıstınız bızım klanımızdan tatıldeyım hesabım bakıcıda bır suru mesaj vardı benım klandaslarımıza attıgnız mesajlar bızım klana gel dıyerekten... arrowa yaptıgınız bambaskaydı zaten oraya gırmıyorum bıle kı buna ragmen ben sızden yakın arkadaslarımı abılerımı eslterımı dostlarımı sız dagıldıktan sonra davet ettım sızın gıbı cırkef korkak degılım çünkü iyi oldu yaa kendınızde ceza dlırıp hesaplarınızı sildiğiniz yenılcegınızı anlayınca sper kaçış taktıgı pek basıma gelmez gelsede mertce verırım köylerımı de aklımda yanı artık bu taktıkte ^^

Pusula Roket'ten adam mı çekmeye çalıştı? Savaşta siz mi üstündünüz?

Allah'ım sana geliyorum :(