Classic World Güncel Harita

• Konuyu başlatan DeletedUser36394
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser36394

Ziyaretçi
İlk 25'te yer alan aile klanlarını kapsayacak şekilde liste yeniden düzenlendi. İlk güncellemeyle birlikte değişiklik haritaya yansıyacaktır.

Not=Liste üzerinde aile klanları sizin profil sayfalarınız(daha üst sıradaki klana öncelik verilerek) kaynak alınarak düzenlenmektedir. Bundan kaynaklı bir hata mevcutsa diğer güncellemeyi beklemeniz gerekmektedir.

PUSULA F. - PUSULA, PU$ULA, PUSUL@
BABA F. - BABA, B@BA, B@B@
VUSL@T F. - VUSL@T, VUSLT2, VUSLT4, VUSLT5
HELL F. - HELL, HELL²
C@SUAL F. - C@SUAL, CASU@L
Rohan F. - Rohan, Rohan1

DeletedUser

Ziyaretçi
PUSULA

PUSUL@

PU$ULA

aile klanı olarak düzenler misiniz?

DeletedUser

Ziyaretçi
tüm o maviliklerin içinde bir yeşillik var fark ettiniz mi ? işte o benim.

DeletedUser44580

Ziyaretçi
Pusula klanında oynuyorum sözde. Güneybatıya ne ara inmişiz :D Dünyadan haberim yok :D

DeletedUser7554

Ziyaretçi
Dünya ne kadar bos sözü buradan mi geliyor acep.....

DeletedUser49893

Ziyaretçi
hesabı siliyorum yaw blink

düşman kalmamış ki barbarcılık mı oynayacaz ohmy

DeletedUser9560

Ziyaretçi
tartışmayı okuduktan sonra bi bakayım neyi tartışıyorlar durum ne diye açtım baktım haritayı.
pusula bitirmiş dünyayı, hala neyin tartışması bu.. yenilgiyi kabullenmek lazım bazen de..

DeletedUser

Ziyaretçi
zaten kazanmışsınız tebrikler biran önce kapatın bari en çabuk kapanan serwerlardan biri olsun:)

DeletedUser

Ziyaretçi
120 gün bi 90 gün bi beklemeleri lazım %85 i tutturduktan sonra.

yani 7 ay :(

DeletedUser

Ziyaretçi
hazır harita yorumlarken klasiğe de bir yorum getireyim. Aslında klasikte haritadan çok dünyayı yorumlamak daha mantıklı olur. Çünkü haritaya baktığımda gördüğüm PUSULA ve diğerleri. Pusulanın diğer klanlardan avantajı çok fazla tecrübeli oyuncuya sahip olması. Dezavantajı ise çok fazla düşmanı olması. Malesef benim oyun başında yaptığım tahminler tutmadı, Pusula merkeze doğru yardırmak yerine daha garantici oynayarak dizilimini maviye boyadı ve arka tarafta gelişen köylerin alımlarını yaptı. Ama önümüzdeki 1 ayda ilerleyişine ivme katarak kuzeybatıyı kapatacağını düşünüyorum. 2. adım olarak da kuzeybatıdan güneye ilerleyişini sürdürecek ve kuzeydoğudaki dizilimini sağlamlaştıracak. haziranla beraber yönünü tamamen güneye çevirecektir. ağustos eylül aylarında dünyanın son savaşları yaşanıp Pusula galip gelecektir diye düşünüyorum.
yalnız dediklerim aynen olmuş :D ben de yardım ettim gerçi dediklerimö çıksın diye :p

DeletedUser614

Ziyaretçi
Hep classic sonuç :p Kolaysa yeni classic dünya tahmini tuttur :D