Classic Dünya 6 ve Ayarları

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser57132

Ziyaretçi
2 sayfa önce belli olduğu kadarıyla açıklama yapmışım ama -okuma-araştırma alışkanlığın olmadığından mıdır nedir bilemedim- eğer her sayfada, her yorumunda sana özel açıklama bekliyorsan daha çok beklersin.

mayıs'ım atanın yaptığını siz yapamıyosunuz 104 sayfa oldu her sorulana bıkmadan cevap verdi bilgilendirdi siz oyunculara atar koyuyosunuz, bence takım lideri ata olsun tt2

DeletedUser

Ziyaretçi
Açacaklarını da, kapatacaklarına da bıktık ulan. Adam gibi açıklama yapan yok. Ben bu dünyada yer almayacağım. İyi oyunlar sizlere.

2 gune bır gırer klasık bekledıgım ıcın su konuyu okur cıkarım,senın kadar ınsanı geren yorumlar yapan bır adam daha yok burda.hocam kusura bakma bilmesek neyse de kuracagın bır *** ne buyuttun ne zaman acılacak nasıl acılacak

DeletedUser36909

Ziyaretçi
mayıs'ım atanın yaptığını siz yapamıyosunuz 104 sayfa oldu her sorulana bıkmadan cevap verdi bilgilendirdi siz oyunculara atar koyuyosunuz, bence takım lideri ata olsun tt2

Öncelikle ben oyunculara atar yapmıyorum başlığı takip etmediğiniz her halinizden belli. Ben gayet normal bir üslupla diğer üyelerimizle fikir alış-verişinde bulunuyordum zaten.

https://forum.klanlar.org/showthrea...-6-ve-Ayarları&p=578117&viewfull=1#post578117

Aksine siz buraya gelip önceki bir kaç sayfayı dahi okumadan ortamı germeye çalışan yorumlar yapıyorsunuz. Cevap verince de atar yapan ben oluyorum.

Bu arada evet atanın yaptığını yapamıyorum ve bu garip bir şey değil, 104 sayfalık başlıktaki her soruya cevap verebilecek zamanım maalesef yok. Hiç bir zamanda o kadar boş vaktim maalesef olmayacak.

DeletedUser57132

Ziyaretçi
Öncelikle ben oyunculara atar yapmıyorum başlığı takip etmediğin her halinden belli. Ben gayet normal bir üslupla diğer üyelerimizle fikir alış-verişinde bulunuyordum zaten.

https://forum.klanlar.org/showthrea...-6-ve-Ayarları&p=578117&viewfull=1#post578117

Aksine sen buraya gelip önceki bir kaç sayfayı dahi okumadan ortamı germeye çalışan yorumlar yapıyorsun. Cevap verince de atar yapan ben oluyorum.

Bu arada evet atanın yaptığını yapamıyorum ve bu garip bir şey değil, 104 sayfalık başlıktaki her soruya cevap verebilecek zamanım maalesef yok. Hiç bir zamanda o kadar boş vaktim maalesef olmayacak.

ya burda benim suçum ne ben sen ne yazdıysan okudum bi post attım banada atar yaptın :(

DeletedUser57121

Ziyaretçi
Size cevap vermek istemiyorum Mayıs yağmuru. Ne kadar size hitap etsem de birşey olduğu yok. Ne yaptığınız belli değil. Sizde bilmiyorsunuz ne zaman açılır, kapanır. Birşey deniyoruz diyorsunuz ama ondan bile emin değilim. Ayrıca tüm postları okuyorum merak etmeyin. Kayda değer, net olmayan tek şey sizin yazılarınız. Ben bir bu platformda gördüm yöneticilerin oyunculara sürekli posta koyduğu. Bana atarlansanız ne olur olmasa ne olur. Birazda bizim yerimize koyun kendinizi. Bizler bu oyuna sizlerden daha çok katkı sağladık emin olun.

DeletedUser57121

Ziyaretçi
2 gune bır gırer klasık bekledıgım ıcın su konuyu okur cıkarım,senın kadar ınsanı geren yorumlar yapan bır adam daha yok burda.hocam kusura bakma bilmesek neyse de kuracagın bır *** ne buyuttun ne zaman acılacak nasıl acılacak

Sende güzel kardeşim hırsını oyuna sakla. Burda bana hitap ederek birşey elde edemezsin. Ayrıca öyle birşey olduğunu düşünüyorsan şikayet edersin. Ceza almayan biri değilim. Herkes alır

DeletedUser60685

Ziyaretçi
Size cevap vermek istemiyorum Mayıs yağmuru. Ne kadar size hitap etsem de birşey olduğu yok. Ne yaptığınız belli değil. Sizde bilmiyorsunuz ne zaman açılır, kapanır. Birşey deniyoruz diyorsunuz ama ondan bile emin değilim. Ayrıca tüm postları okuyorum merak etmeyin. Kayda değer, net olmayan tek şey sizin yazılarınız. Ben bir bu platformda gördüm yöneticilerin oyunculara sürekli posta koyduğu. Bana atarlansanız ne olur olmasa ne olur. Birazda bizim yerimize koyun kendinizi. Bizler bu oyuna sizlerden daha çok katkı sağladık emin olun.

Arkadaşa katılıyorum hem ayni zaman da Takim lideri Mayis yagmuru da kendisi dinlendirdi 104 SAYFA adam işsiz i 104 sayfayi okuyup acaba benim aklimdaki sorubsoruldu mu sorulduysa cevap verildimi cevap verildiyse yeterli diye baksin ?

Sizin burda amacınız insanları rencide etmek degil. Insanlığın gerektirisi olan düsünebilme yetisini size hatirlatarak şunu soyluyorum siz burda oyundaki oyuncularin veya bu oyunu oynamak isteyenlerin meraklarini giderio bilgi vermek ve sorunlari gidermek icin burdasiniz gereksiz ego ya gerek yok. Vesselam.

DeletedUser60896

Ziyaretçi
Yazı diliyle konuşma dilinin arasında ki farklılıklar bu tür yanlış anlaşılmalara sebep olabiliyor bazen. Sert bir ton da söylenmese de öyle anlaşılmış olabilir. :)

DeletedUser614

Ziyaretçi
Öncelikle ben oyunculara atar yapmıyorum başlığı takip etmediğiniz her halinizden belli. Ben gayet normal bir üslupla diğer üyelerimizle fikir alış-verişinde bulunuyordum zaten.

Aksine siz buraya gelip önceki bir kaç sayfayı dahi okumadan ortamı germeye çalışan yorumlar yapıyorsunuz. Cevap verince de atar yapan ben oluyorum.

Size bahsedilenin boş vakit olduğu anlamını mı çıkardınız gerçekten?
Keşke biraz daha boş vaktiniz olsa da biraz daha fazla kitap okusanız.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.