Classic 14 Özellikleri

Hangi Özellikler Değişmeli ?

• Oyun Hızı Yavaşlamalı

Oylar: 21 5,8%
  • Barbar Köy Fethi Olmalı

Oylar: 135 37,0%
  • Yön Seçimi Olmalı

Oylar: 187 51,2%
  • Bonus Köyler Olmalı

Oylar: 64 17,5%
  • Moral Olmamalı

Oylar: 113 31,0%
  • Misyoner Menzili Arttırılmalı

Oylar: 81 22,2%

• Toplam oy kullanan
    365
  • Anket kapalı .
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

KAZAKHBATYR

Mızrakçı
Valla bi tarih verinde bizde ona göre o tarihte gelelim her gün bakıyoruz bir şey yok uğraştırmayın boş yere bizi 1 ay sonra açmayı düşünüyoruz deseydiniz daha iyi olurdu ilk başta. Oyundan soğutuyorsunuz cidden

eksilirsin.

Kılıç Ustası
c12 açılış döneminde yönetim forumda aşırı aktif ve kullanıcılara karşı ilgiliydi. şimdi neden böyle bir düşüş ve ilgisizlik yaşanıyor anlamak mümkün değil.

eksilirsin.

Kılıç Ustası
Yönetim olarak her zaman aktifiz,konuyu takip ediyoruz.Tarih netleşmesi durumunda buradan bilgi verilecektir.

Hayır bunu kabul etmiyorum. Online gözükmeniz aktif olduğunuz anlamına gelmiyor. Ayın başından beri insanlar her gün foruma girip başlığa bakıyor bir gelişme görebilmek için. Bunu da ara sıra dile getiriyorlar ama tek bir cevap bile alamıyoruz. C12 forum zamanı ile C14 zamanındaki yönetimi mukayese etmek o zaman ki sizlere haksızlık olur. Çünkü bizim her mesajımıza ayrı ayrı ilgi gösterip cevap veren bir yönetim vardı. Sohbet muhabbet eşliğinde C12'yi hep beraber açtığımızı unutmayın, lütfen.

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Hayır bunu kabul etmiyorum. Online gözükmeniz aktif olduğunuz anlamına gelmiyor. Ayın başından beri insanlar her gün foruma girip başlığa bakıyor bir gelişme görebilmek için. Bunu da ara sıra dile getiriyorlar ama tek bir cevap bile alamıyoruz. C12 forum zamanı ile C14 zamanındaki yönetimi mukayese etmek o zaman ki sizlere haksızlık olur. Çünkü bizim her mesajımıza ayrı ayrı ilgi gösterip cevap veren bir yönetim vardı. Sohbet muhabbet eşliğinde C12'yi hep beraber açtığımızı unutmayın, lütfen.
Klasik 12 pandemi dönemi açıldığını ve genel itibariyle evlerde olduğumuzu biliyorsunuz değil mi :) Zaten bilgiler güncellendiği zaman buraya yazmaktayız.

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Klasik 12 pandemi dönemi açıldığını ve genel itibariyle evlerde olduğumuzu biliyorsunuz değil mi :) Zaten bilgiler güncellendiği zaman buraya yazmaktayız.
Modum evlerde yazacaktınız her halde yazmadan okuyun 15 saniye sonra düzeltemiyorsunuz :p

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Görüşünü bildiren herkese teşekkür ederiz. Konu kapatılmıştır.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.