Classic 14 Önerileri

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

JrFly

Dük
Girecek klanlar klan limitini doldursun diyelim 10 kişilik daha sonra harita üzerinden rastgele klan olarak ışınlanması yapılsın :) Var mıydı bu öneri yoksa ve yapılabilirliği ne durumda tam bilmiyorum ama kan gövdeyi götürür :D

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Fake limiti olsun lütfen mobil oynuyorum uğraşamam fake falan :D

Diğer konu ise hangi klanda başlıcam acaba :p
Fake limiti olması oyunu daha basit yapar zor olsun ve olmasın ve @Mr.Storm,@Strafe Suana kadar yatanlardan kafanıza 4 tane seçin oylama yapın hangisi kazanırsa açın girelim ve kazanalım :)

aga55

Kılıç Ustası
Klanlar mutlaka kilitlensin...klan disi destek olmasin klan limiti 50 olsun yagma olmasin hizi da insan gibi olsun.

reis0636

Kılıç Ustası
Özellik istekleri tamamlandığında bir istatistik yapacağız, sonrasında bir anket belki açabiliriz. Ve tahmin ediyorum 2 hafta sonunda açılır. Bu tamamen size bağlı. Herkese uygun bir tarih olmasını istiyorum, en azından çoğunluğa :)

KPSS sonrasi olursa bircok kisi icin daha cazip olacaktir buyuk ihtimalle

ZywOo

Milis
Bu dedigin aile klanlarına karşı köy korumanı %70 derecede zorlaştırır.Karşındakılerı senın sayında dusunerek olmuş olsaydı guzel olur 25 50 ama fazlaya az savaşı 50 de zor 25 de cok zor
sadece bu yönden mi zorlaştırır aile klanları her yönden zorlastırır oyunu :) varsın bu yönden zorlaştırsın

uyznlar

Ağır Atlı
bende hızlı dünya istiyordum duştayken ordu kaptırınca daha istemiyorum :DASDSA ama benim yine ordum gitti köyü gidenlerde vardı:(

Durum
Konu yanıtlara kapalı.