Classic 12 Özellikleri

Hangi özellik değişmeli?

• Birim Hızı Yavaşlamalı

Oylar: 132 21,4%
  • Altın Para Ücreti Düşürülmeli

Oylar: 219 35,6%
  • Başlangıç Köy Sayısı Düşürülmeli

Oylar: 172 27,9%
  • Barbar Köy Fethi Olmalı

Oylar: 265 43,0%
  • Misyoner Menzili Düşürülmeli

Oylar: 64 10,4%

• Toplam oy kullanan
    616
  • Anket kapalı .

DeletedUser68297

Ziyaretçi
2 köylü başlangıç olacağı için olan ayarlanan altın ücreti barbar fethi kapalı ve destek atma gibi özellikler de güncellenip net özellikler belirtilmeli artık modum yarın dünya açılıyor.

Hepsi belli hepsi net :) açıklamaları dünya özelliklerini niye takip etmiyorsun yakuşuklu :)

baranhan

Mızrakçı
2 köylü başlangıç olacağı için olan ayarlanan altın ücreti barbar fethi kapalı ve destek atma gibi özellikler de güncellenip net özellikler belirtilmeli artık modum yarın dünya açılıyor.

Çok güzel bir konuya değindin ama tekrar oyunculara sorulursa karmaşa çıkar modlar kendi bildikleri gibi birkaç şeyi değiştirebilirler

Ribeiro1907

Yasaklı
Bir önceki klasik durduk yere kafanıza göre kapatma kararı aldınız emekleri hiç ettiniz. Burda bir şeyler deniyorsunuz onuda beceremiyorsunuz. Ver 2 ışınlanma yan yana düşsün niye tek köye düşürürsün ki. Sistematik bir şey yapacaksınız alt tarafı

Shaigan

Mızrakçı
Bu özellikler çift köyle bağlantılı değil diye düşünüyorum, çift köy sadece oyunun ilk 8-10 günü değişiklik yaratacak ufak bi özellikti sadece

Shaigan

Mızrakçı
Bir önceki klasik durduk yere kafanıza göre kapatma kararı aldınız emekleri hiç ettiniz. Burda bir şeyler deniyorsunuz onuda beceremiyorsunuz. Ver 2 ışınlanma yan yana düşsün niye tek köye düşürürsün ki. Sistematik bir şey yapacaksınız alt tarafı

Daha önce denenmiş ve köyler uzak düşmüş diye biliyorum

DeletedUser68297

Ziyaretçi
.barbar fethi var arkadaşlar.
.altın ücreti de normal 2x değil !!! :)

Dünya özelliklerinde yazıyor.

DeletedUser68089

Ziyaretçi
kral gir ekibe çöz sorunları

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Boşverin 1 köyün üstesinden geldikte 2 köy idare etmesi mi kaldı :D hak edip alın 2. köyü.. Öyle bedava köy yok :D