| Classic | İstatistikler ve Haritalar |

Deleted User - 5380245

Ziyaretçi
Ulan nasıl bir dünyaysa konu bir şekilde dönüyor dolaşıyor yine 50 ye gidiyor. Böyle bir dünyayı kapatmak kesin çok hojdur da biz bilmiyoruz :)

Emir beni kapatma listesine alacaktı. Ben de lazuzu da olsun dedim. Yok dedi. O zaman ben de girmem diye rest çektim. Ağzıma apartman yıkılsaydı da demeseydim. Kabul etmedi Emir.
Senin Allah belanı vermesin Yunus. Başımıza ne gelse senin yüzünden oluyor.

L A Z U Z U

Kılıç Ustası
Emir beni kapatma listesine alacaktı. Ben de lazuzu da olsun dedim. Yok dedi. O zaman ben de girmem diye rest çektim. Ağzıma apartman yıkılsaydı da demeseydim. Kabul etmedi Emir.
Senin Allah belanı vermesin Yunus. Başımıza ne gelse senin yüzünden oluyor.

Harun senden hiç beklemediğim hareket. Ben olsa direk satardım beni kfjdhdhs

xIxSLayeRxIx

Ağır Atlı
Beyler her iki tarafta da muhabbetimiz olduğu bir sürü dostumuz var ama CEDCAL ismi geçince konuya dahil olmak zorunda kalıyoruz.50.Dünya iyisiyle,kötüsüyle kapandı.50.Dünya’da Kuzeybatı’nın en net özeti UDW sayıca fazla veya az fark etmez,ANTİ ve DEHŞET’i kıta savaşında yendi.(ANTİ ise başka yerde yeniden başlayıp,UDW ile tekrar savaşmak için zaman kolladı.)CEDCAL olarak bizler yardıma geldiğimiz ANTİ kıta savaşını kaybedince bizler emeklerimiz boşa gitmesin diye savaşmaya devam ettik.Sonrasın da kimi tasvip eder veya etmez,haritamız gereğince diplomatik hamleyle kendimize yeni ve lehimize olan bir harita yarattık.Gücümüzü toparladıktan sonra da kiminle savaşmamız gerekiyorsa onunla savaştık ve bu savaşlardan galip ayrıldık.Bizler için gayet keyifli bir dünya olmuştu.Umarım doğru bir yorumda bulunmuşumdur.ANTi-UDW savaşlarının belli ki daha bir çok rövanşı olacak :)

şu yorumu w50 forumunda yazsaydında benle kavga etmeseydiniz boş yere olmazmıydı :D

Almahara

Baltacı
Aslında biz o zamanlarda aynı şeyleri yazıyorduk :D ama tabi savaşın ilk başları vb olsun illa daha tahrik edici cümleler kullanmış,kullanmışızdır :) Şimdi üzerinden zaman geçince,duygu yerine objektif düşünceyle bakınca tabi daha bi doğru cümleler kuruluyor :) Bizim seninle veya sizinle olan kavga değil, tartışmalarımız savaşa keyif ve hırs katıyordu sadece :D Bizim ekibin hiçbirinize karşı bir art niyetimiz yoktu,olmadı da :) Sadece kazanmak için haritamızın gereğini yaptık

Deleted User - 5547793

Ziyaretçi
Aslında biz o zamanlarda aynı şeyleri yazıyorduk :D ama tabi savaşın ilk başları vb olsun illa daha tahrik edici cümleler kullanmış,kullanmışızdır :) Şimdi üzerinden zaman geçince,duygu yerine objektif düşünceyle bakınca tabi daha bi doğru cümleler kuruluyor :) Bizim seninle veya sizinle olan kavga değil, tartışmalarımız savaşa keyif ve hırs katıyordu sadece :D Bizim ekibin hiçbirinize karşı bir art niyetimiz yoktu,olmadı da :) Sadece kazanmak için haritamızın gereğini yaptık

Halilcim nasıl kapattık ama sjsjsjsjs

yahyali38

Acemi
@K A R M A

Emeğine sağlık dostum..

Az önce udw savaş raporlarında bahsettiğim şey buydu köy hesabı ile 578 vs 2062 durum var lock çık 1900 kalsın fazla fazla sayıyorum :) Bu paktta UDW nin LOCK u UDW yapması kadar anlamsız korkaklık göstergesi bir şey yok.. Yahu insan der ki 57 ye 1000 küsür kişi girdik buraya böyle biz napıyoruz nasıl bir kafa yaşıyoruz nasıl bir oyun oynuyoruz bence bunların sorgulanması gerekiyor.. "udw 14 klan" derken mizaha vuranlar udw nin rezil bir oyun politikası olduğunun farkında değil. Zerre oyun zevki düşünmeyen hayatlarının odağına oyunu ve oyunu kazanmayı koymuş bunun içinde her bir haltı yapabilecek bir politikadır bu...

Daha da kafası basmayanlar için uğraşmayacağım.

Udw nin gölgesinde barbar toplayarak gelişip sonra udw ye saldırıp geride ki boş köyleri toplayan biri mi söylüyor bunu :D