Clasic Farkı

• Konuyu başlatan DeletedUser67860
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser67860

Ziyaretçi
Clasic server ile normal dünyaların (örn: dünya 49) farkı nedir.
Elimde sadece 1 köy varsa misyoner gönderip onuda alabilirlermi ?
Saldırı gerçekleştiğinde bina seviyeleri düşermi ?
Cevaplar için şimdiden teşekkürler:)

Ortalama Biri

Misyoner
Klasik server yönetimin isteğine bağlı olarak açılır. Normal dünya genel merkezden Almanyadan gelen talimatla ve belirlenen özelliklerle açılır.
Klasik dünyada premium ile maden alımı yapılmaz ya da süre kısaltma gibi özellikler kullanılmaz. Premium farkı ortaya çıkmaz kısacası. Normal dünyada ise premium ile maden alıp hızlı gelişim sağlanabilir.

Elinde tek köyde olsa fazlası da olsa köyünü alabilirler. Misyoner genellikle 20-35 arasında köyün sadakatini düşürür(Dünya özelliklerinde yazar farklı olursa). 100'den 0'a düşürünce köyün gider. Tek köyün de gidince casual dünyada başlangıç yapabilirsin.

Saldırı köye girdiğinde eğer karşı tarafta şahmerdan varsa sur yıkılabilir. Eğer mancınık varsa sayıya bağlı ve hedeflenen binaya bağlı olarak bina seviyesi düşebilir. Diğer birimler binaların seviyelerini düşüremez.

Rica ederim :p

DeletedUser67860

Ziyaretçi
Klasik server yönetimin isteğine bağlı olarak açılır. Normal dünya genel merkezden Almanyadan gelen talimatla ve belirlenen özelliklerle açılır.
Klasik dünyada premium ile maden alımı yapılmaz ya da süre kısaltma gibi özellikler kullanılmaz. Premium farkı ortaya çıkmaz kısacası. Normal dünyada ise premium ile maden alıp hızlı gelişim sağlanabilir.

Elinde tek köyde olsa fazlası da olsa köyünü alabilirler. Misyoner genellikle 20-35 arasında köyün sadakatini düşürür(Dünya özelliklerinde yazar farklı olursa). 100'den 0'a düşürünce köyün gider. Tek köyün de gidince casual dünyada başlangıç yapabilirsin.

Saldırı köye girdiğinde eğer karşı tarafta şahmerdan varsa sur yıkılabilir. Eğer mancınık varsa sayıya bağlı ve hedeflenen binaya bağlı olarak bina seviyesi düşebilir. Diğer birimler binaların seviyelerini düşüremez.

Rica ederim :p
Bir köye casus yolladım ićerisinde asker yok ama 70'er bin tane hammadde var.
Hemen ordu yolladım ordum savaşı kazandı ama hiç hammade getirmedi
Clasic dünyada hammadde yağmalanamıyormu ?

Ortalama Biri

Misyoner
Bir köye casus yolladım ićerisinde asker yok ama 70'er bin tane hammadde var.
Hemen ordu yolladım ordum savaşı kazandı ama hiç hammade getirmedi
Clasic dünyada hammadde yağmalanamıyormu ?

Her dünyanın özelliği farklıdır. Her klasik dünyanın da özelliği farklı oluyor. Bu klasikte hammadde yağmalama yok. Bundan önce açılan klasik dünyada yağmalama vardı.