CiN

• Konuyu başlatan DeletedUser63514
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser66224

Ziyaretçi
Aklımda deli sorular
Furkan kim. Rampage mi
Büyük baskan egolu baskan kim
Tombad barbaros degil mi yoksa onun adı furkan mı ..

furkan ve barbaros aynı kişiler ve ben oluyorum :) rampage ile tombad da aynı kişiler bu 4 ü aynı yani :D

@.Abeddon şu konuşmaları bile okuyan birisi kimin egolu olduğunu anlar da uzatmayacağım :D tamam tamam haklısın sen, başarılar hadi.

DeletedUser66676

Ziyaretçi
yaw adamlar oyun oynuyor :D
millete ne oluyor
varsa düşmanlığınız gidin yanına savaşın :D

JrFly

Dük
Okuduğum en uzun yazı gençliğe hitabedir hatta ülkedeki lise bitirmiş çoğunluğun okuduğu en uzun yazıdır. Lütfen kısa yazın delleniyorum okumasam eksik kalıyor.. :D Ateam başarılar :D

HeyBizBurdayız

Baltacı
Okuduğum en uzun yazı gençliğe hitabedir hatta ülkedeki lise bitirmiş çoğunluğun okuduğu en uzun yazıdır. Lütfen kısa yazın delleniyorum okumasam eksik kalıyor.. :D Ateam başarılar :D
hakikaten ya a -team deyince aklıma geldi :D vay be ordada oynadım ıbs de de cinde de güzel oluyor hep savaş hep savaş bu ekip klanlarda savaş felsefesini koruyan istisna ekiplerden :)

JrFly

Dük
ateam ile çok güzel savaş yapmıştık biz o zamanlar kurucu zindan12 idi baya oynamadığım için ismini unuttum kusra bakmasın :D baya baya eğlenceli vakit geçirmiştik :D savaş yaptık derken düşmandık gerçi o dünya tüm dünyaya savaş açmıştık :D

HeyBizBurdayız

Baltacı
ateam ile çok güzel savaş yapmıştık biz o zamanlar kurucu zindan12 idi baya oynamadığım için ismini unuttum kusra bakmasın :D baya baya eğlenceli vakit geçirmiştik :D savaş yaptık derken düşmandık gerçi o dünya tüm dünyaya savaş açmıştık :D
bizde ateamla tümdünyayla savaş halindeydik o ara hatırlıyorum kıpkırmızı bi harita w26 galiba yanlış hatırlamıyorsam :D

DeletedUser63514

Ziyaretçi
feyyaz abiye darbe yaptık :)

Ateam oldu w18 itibari ile cin :)
tabi ondan sonra sayımızda ortamımızda değişmeler oldu hatta ateam zamanından oyuncu kalmadı klanda :)

lBuRkl

Mızrakçı
Ne güzel premium kasıyorduk gene girdiler aklımıza ama forumdan anladığım bizden önce buralar dutlukmuş biz geldik şenlik geldi :)

DeletedUser62479

Ziyaretçi
Hucum muhabbetini kapatalim artik. Bi hesabi olan varsa elbet karsilasiriz burasi yeri degil.

Burak valla ne guzel kasmistim bende yakup gevsegi yuzunden kasilanlari bitirdik:)