Cin vs sahi

• Konuyu başlatan DeletedUser62479
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser59230

Ziyaretçi
evet LaZz ve LETTİLİUM dönmüş yuvasına seviyorsunuz dönmeyi he :D bide çıkıp durada atıp tutmalar ben DEJAVU oyuncusu olsam şuraya girmeyi utanırım ortalık oyuncusu oldunuz cin in arkasından çekilemediniz dünya başından beri hala forumda adamlık konuşmaları yapanlar var

DeletedUser62198

Ziyaretçi
Kürşat kamileri bugun yarın çıkıyorum tut hepsini tmmı puanın 10 olmadan hesap sil laf kalabalıgı yapma burda

DeletedUser63465

Ziyaretçi
dagılın ulan yeter 1 hafta girmedik her yer barbar hala bos bos muhabbetler devam ediyrsnz ne forum askı varmı qq :p:D:eek:

DeletedUser50623

Ziyaretçi
istatistik atılacak bi savaş olacağa benzemiyor :eek: uzun sürmez kapanır dünya hadi hayırlı olsunn CİN&DEJ

DeletedUser66161

Ziyaretçi
Bunlar beni oyundan soğuttu kaale alamıyorum büyük sıkıntılar yaşıyorum galiba barbara düşeceğim tam kamileyeceğim mis çıkacağım gülesim geliyor

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi
De okadar savunuyorsan tutarsın da köy gider arkasına mis atarsın hem kami harcatır hem köyü tutarsın savunmayı çekip beklemezsin ki :)
Belki adamin isi gucu vardir zaten yenilecez diye ugrasmak istemez ne bilim yada cin cok koye gidiyordur yetisemiyorlardir hepsine

DeletedUser62479

Ziyaretçi
isi gucu varsa eski klaninin %70 i silerken onlarla beraber silselerdi. Trilyon adam varken yapamadiklarini bir avuc kaldiklarindami yapacaklardi? Bosu bosuna kendilerini rezil ediyorlar. Neyse CİN ve DEJAVU Klanlarini tebrik ediyorum. World iki tarafada hayirli olsun.

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi
Yani illaki silinecekler tahminim gider ayak ugrastiralim diyolardir