Cin vs sahi

• Konuyu başlatan DeletedUser62479
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser62479

Ziyaretçi
Veli güvercin ben senden köy almıştım hatırlıyorsan gel sende benden al bekliyorum :)
Veli hesaptayken sifir cektiniz. Adam tatile gitti maydonozcuya aktardi bakiciligi maydonozcudan bosalan koyleri bile alamadiniz. Sonra oda bakiciligi aktardi almasi gereken kisi gec alinca koy verildi. Kaldiki ben koy aldim diye seviniyorsan yazik sana: ) hucumun yarisi kadar olan cin hucumun icinden gecerken klanin pert durumdayken sen burda bir koy aldim diye boburlenince komik oluyor. Senden bir degil butun koylerini alcaz rahat ol. Sirani bekle otede oyna biraz

DeletedUser60269

Ziyaretçi
Gökhancım sende bu dünyaya başladığında zannedersem başka klandaydın ve sonradan hücuma geçmiştin yanılıyormuyum.

maer14

Mızrakçı
Adama bak sevişme sahnesi anlatır gibi anlatıyor sonra da efendi gibi tebrik ediyorum yazıyor
Yok postaymış yok altındaymış yok sigaraymış zevkmiş faln filan

DeletedUser65952

Ziyaretçi
Veli hesaptayken sifir cektiniz. Adam tatile gitti maydonozcuya aktardi bakiciligi maydonozcudan bosalan koyleri bile alamadiniz. Sonra oda bakiciligi aktardi almasi gereken kisi gec alinca koy verildi. Kaldiki ben koy aldim diye seviniyorsan yazik sana: ) hucumun yarisi kadar olan cin hucumun icinden gecerken klanin pert durumdayken sen burda bir koy aldim diye boburlenince komik oluyor. Senden bir degil butun koylerini alcaz rahat ol. Sirani bekle otede oyna biraz

Ahaha hiç güleceğim yoktu kaç kere geldiniz bana patlayıp gittiniz :D bükemediğin eli öpeceksin demişler :) gel öp elimi affedeyim seni bu dediğin lafları

morfin*

Yasaklı
Gökhancım sende bu dünyaya başladığında zannedersem başka klandaydın ve sonradan hücuma geçmiştin yanılıyormuyum.

Doğrudur abi yanlış birşey söylemedim :) efendi bi şekilde emeği geçenleri tebrik ettim abeddon yazmayı çok seviyor konu başka yerlere gidiyor uzandıkça uzuyor:)

DeletedUser60269

Ziyaretçi
Neyse boş ver senin niyetinin halis olduğunu ben biliyorum oda seni çok tanımıyor öyle yorumla

DeletedUser62479

Ziyaretçi
Aga babalarini gonderdim diyorum ufaklik: ) butun hesaplad benimde genelde bugracisemdeyim. Toplucam sabret yegenim

DeletedUser66161

Ziyaretçi
Hani siz oksijenin müridleriydiniz lafından çıkmazdınız dalga geçmek için açılan sayfaya bide utanmadan gelip yazmışsınız ya daha ne kadar alçalacaksınız diyorum ama artık gözüm görmüyor yerin dibine kadar düştünüz harbiden miğde bulandırıyorsunuz sinek misali hucumcular

DeletedUser65952

Ziyaretçi
Hani siz oksijenin müridleriydiniz lafından çıkmazdınız dalga geçmek için açılan sayfaya bide utanmadan gelip yazmışsınız ya daha ne kadar alçalacaksınız diyorum ama artık gözüm görmüyor yerin dibine kadar düştünüz harbiden miğde bulandırıyorsunuz sinek misali hucumcular

Sen kimsin lan kardeş oyununla konuş boş yapma

DeletedUser65952

Ziyaretçi
Ben sizle dalga geçiyorum farkındaysan siz geçemezsiniz :D izin vermem

maer14

Mızrakçı
m1273.gif

DeletedUser65952

Ziyaretçi
Sonra sana op yapmadık falan dersiniz :) tutan yok bekliyorum :)