Cin vs mrbey

• Konuyu başlatan DeletedUser63514
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser63514

Ziyaretçi
herkese hayırlı olsun...

savaşın sebeplerini savaş başlığında belirttim...

çok kısa olarak 2 taraflı oynamak bu oyunda kimseye fayda getirmez...

simdi bizlere profilden atıp tutuyorsunuz ama gizli gizli planlar yaparken sıkıntı yok biz oyunu bozuncamı sıkıntı olucak...

herkese hayırlı olsun

DeletedUser62479

Ziyaretçi
bende açıklama yapıyım.

savaşın başlama sebebi;

mr.bey sözde ayın 15inde barzoya savaş açacaktı. biz barzoya savaş açınca ne hikmetse rotaları direk stlkere döndü adamların. zaten geçmişten gelen sorunlar vardı hepsi birikti üstüne stlkere savaş açacaz demeleri zaten bizim için başlı başına bir savaş sebebidir. bunu daha öncede defalarca söyledik mr.beye stlkerle savaş bizimle savaştır.

planları yapmışlar barzo biryerden mr.bey biryerden stlkere saldıracaktı. bizede bunu bozmak düştü

DeletedUser64122

Ziyaretçi
Karaktersizler ... sizede bunu bozmak micdustu ... insan gibi savas tarhi verip konusamadinizmi haysiyetsizler ... sizin insanliginiz bu kadar bi browser oyunu icin yapmadiginiz sey yok .. bide gelip barzoya laf atip tutuyolar .. barzonun tirnagi bile degilsiniz siz ... once kendinize bakin sonra barzoya laf edin ...

DeletedUser62479

Ziyaretçi
karaktersizlik üstte yazdığımdır. ayın 15inde mr.bey savaş açacaktı barzoya. biz barzoya savaş açınca rotayı direk stlkere çevirmeleri karaktersizliktir. barzo ile gizli gizli plan yapmak karaktersizliktir.

toz ol şimdi sıranı bekle

DeletedUser62479

Ziyaretçi
herşeyin özeti barzo formundan: )

arkadan vurmak he. iyikide vurmuşuz.

Asalet adlı oyuncu şunu yazdı:

Cin klanındakilerde kızaracak kadar yüz varmı?Arkadan vurmak onların işi

Katılıyorum bnim kuzen mr.beyde bana dediği şu bu gün stlkerle savaşa gireçektim gece bir girdim bir sürü saldırı geliyor cin savaş açmış dediğine göre bu gün mr.Bey stlkere op yapacaktılar onun için savunma felan yığmışlar sınıra gecede savaş ilan edince cin köyler ful boş kaldı diyot gelen girip alıyor diyor bide cin yanlış anlamadığsam ful destek yığmış mr.Bey sınırına sonuç mr.Bey savaştan topluyorlar

Tarih belirleyelim diyen mr.bey stlker sınırına yığma yapıyor. sanırım gece 23:59da tarih verip 00da saldıracaklardı: )

bunların attığı adımı biliyorum be ya. bir kerede yanılıyım.

birkaç gün önce sltkere yazdığım şey olmayan akılları ile oyun yapıyorlarda bozarız merak etmeyin: )

DeletedUser62479

Ziyaretçi
o değil de en çok güldüğüm nokta mr bey izin vermese cin klanı gelişemeyecekmiş :D
mr.bey olmasa world biterdi şimdiye:D mr.beyle savaşmıcaz diye sürekli 100 saatlik oplar yapıp durduk. boş adamlar ne konuştuğunu biliyor ne yaptığını. karşıdakini saf sanıyorlar heraldede boşuna klanın ismini cin koymadık. cin gibiyiz cin:D

Brskr-RTV

Hafif Atlı
mr.bey olmasa world biterdi şimdiye:D mr.beyle savaşmıcaz diye sürekli 100 saatlik oplar yapıp durduk. boş adamlar ne konuştuğunu biliyor ne yaptığını. karşıdakini saf sanıyorlar heraldede boşuna klanın ismini cin koymadık. cin gibiyiz cin:D
öyle deme ama onlar olmasa cin olmayacaktı ama şunu unutuyolar cin size savaç açmadı diye hala bu dünyada lar ve bizim sayemizde bu kadar geliştiler :p:cool:

DeletedUser60720

Ziyaretçi
herkese basarilar .. burda da stalker-barzo polemigi olmasinda , herkes bulundugu klanlar hakkinda yorum yapsa yeri olur ..

DeletedUser63514

Ziyaretçi
oyunun 1.gününden beri düşüncemiz değişmedi...kimseyede yalan konuşmadık belki ondandır...mrbeydekiler diyorki soz verdiniz sozunuzden dondunuz birde savaş zamanı vermeden direk vurmaya başladınız...

sozler sozler ?
count bu nickteki oyuncuyu klan aldığımızda mrbeyin etmediği laflar kalmamıştı bizde arkadaş ile konuştuk arkadaşta klandan cıktı sonra bir mesaj geliyor elimize count nickli oyuncuyu barzo klanına geçsin diye izin veren mrbey ?

bütün klan liderleri gelsin buraya yazsın 1 tane klana mrbey ile savaşırsak sizde dalarmısınız demişmiyiz yada ne yaparsınız demişmiyiz...
ama mrbeyin diğer klanlara mesaj atıp cin ile savaşsak tutumunuz ne olur dediklerini çok çok iyi biliyoruz...

baron klanı bizim bu oyunda kendi klanımızdan ayırmadığımız bir klan (benim lider kadrosu ile sorunum olsa dahi) cin klanın ben hariç bütün yoneticilerinin çok samimi olduğu bir klan bu klana gidipte cin size dalıcak bak pro bitti sıra size geldi deyip cin klanına karşı kışkırtmak daha doğrusu cin klanına savaş açtırmaya çalışmakta cok dürüst bir hareket değilmi ?

mrbeye oyun başında dediğimiz olay çok net idi..
biz bu dünyada barzo ile savaşacaz hiç bir şekilde barzo ve cin aynı tarafta olamaz...
ve sizinde barzo ile ortak hareket ettiğinizi oğrendiğimizde direk savaşırız

bunu soylemedikmi soyledik ozaman şimdi gelipte bana kimse sereften bahsetmesin...