Cin vs LaFleur01

DeletedUser66351

Ziyaretçi
Ondemiydi??

Gir twstatsa hucum silene kadar cin kac koy almis hucum kac koy almis otur say sonra gel onde yaz. Yuzsuzlugun bu kadari ne diyim haklisin hucum bizi dovmekten yoruldu ondan birakti diyelim.
Sen cidden ya söylediğin yalana kendini inandırıyorsun ya da anlamada sıkıntın var. 17sine kadar durum dediğim gibidir. At istatistiği buraya görülür herşey orada.
Daha fazla uzatmayacağım çünkü yalan senin içine işlemiş. Ama meydan boş diye abartma sallarken. Hadi eyvallah

DeletedUser62479

Ziyaretçi
Valla savas sureci burada gunluk olarak yazildi. Cumle alemde gordu neyin ne oldugunu. Beceremediniz game over oldunuz. Rezilliginizi simdi gelip yalanlarinizla ortbas etmeye calismayin. Mobilim bi arkadas suraya istatistik atsin. Ozelliklede iki klanin op yaptigi gunu paylassin. Cok basit bisi soyledim twmaptan alinip verilen koylere bak. Zor olan ne burda?

Son olarakta 20 koy aldi diyorum sonradan gelenler. Sen diyorsun sinir koyleriydi. 20 koyun hepsi savunma olsa maksimum 6 koy desteklersin sinirdan. Hadi o 6 koyude aldik diyelim. Hadi ustune 100 koy daha aldik diyelim. 15-16 bin koyu olan hucum bu kadar aciz durumdamiydida olaya mudahale edemedi?

Ben sana soyleyim siz sinirda 40-50 bin savunma olmadan oynayamiyorsunuz. Butun skinti bundan ibaret

stilci

Baltacı
Şahsen kimsenin kimseye üstünlük kuramadığı, iki tarafında aşırı yıprandığını ve dejavunun hücumun arka bölgelerinde çoğalmasından ve güya verilen sözlerin anlamı yitirmesinden kaynaklı hücumda sürekli bir tedirginlik olduğunu(kendileri buna sebebiyet veriler) ve son olarak bizim(KaSAb38,LETTİLİUM,DDruiDD ve LaZz) cine geçmemizden bir kırılma yaşanıp sile aldıklarını düşünüyorum..

DeletedUser61056

Ziyaretçi
Olayın sebebi içimizdeki bi klanla yazılan msj ların ortaya çıkmadı olduğunu düşünüyorum daha bi açıklama bile gelmedi her olayda yönetim haberim yoktu kızıp geçtiler ama yönetimin direk msj ları çıktı silip gittiler :))

SungurAlp

Markiz
Neyseki sayfayı takip edip istatistikler atıldığında baktımda kime inanacağımda kararsız kalmadım :D

DeletedUser63465

Ziyaretçi
Allah askına adam yerine koyup msj atmya degmez bırakın eglensin kimse bisey yazmasın kendi calıp kendi oynasın

Hucum oplarda basarisizdi. Ayni gun iki klan op yapti hucuma fena kapak yaptik: ) sonra temur melik hesabi global yedi. Hucum iyce geriye dustu. Cin farki 200 den fazlaya getirmisti. Butun bunlardan sonra dejavu diplomasiyi bitirdi hucumla. Dejavudan once cin zaten hucumun icinden geciyordu

Öyle diyorsun da adam 47 de oynuyor aynı hesapla ve bizi içten vurma planları yapıyordu :D

stilci

Baltacı
Olayın sebebi içimizdeki bi klanla yazılan msj ların ortaya çıkmadı olduğunu düşünüyorum daha bi açıklama bile gelmedi her olayda yönetim haberim yoktu kızıp geçtiler ama yönetimin direk msj ları çıktı silip gittiler :))

oda var tabi bak onu unutmuşum hatta en önemli etken şu memet36 mıydı neydi o eleman diyebilirim

*Kumarov*

Milis
hucum game over değiştirin artık konuyu başka w ye gelirlerse tartısırız...

KralMerodin*

Mızrakçı
schade
selimcetin
lafleur01
tokmakoyu
ercan10
kursat5805
spartns
yasinonur
muratoksum
mooreffoc
vurkacoglu
xecicounter
toroskartali
camdibili
kralll1
taichi
shibumy

kemik kadro burdaysa yeterli bence ...

Sizin bana yaptiginiz her opu carsaf carsaf yayinlatma bana :))

Sizin ekibi tokatlamaya doyamiyorum

Madem cok delikanliydin ekibin vardi hucum bunyesinin altina siginmicaktin. Madem sigindin adamlar tebrik edip; hesap silerken delikanli gibi sende hesabini silicektin.

LaFleur01

Baltacı

Madem cok delikanliydin ekibin vardi hucum bunyesinin altina siginmicaktin. Madem sigindin adamlar tebrik edip; hesap silerken delikanli gibi sende hesabini silicektin.

biz doğruya doğru yanlışa yanlış deriz koyun değiliz anladınmı ... ve artık foruma cevap yazmıyorum, yazmıyoruz sizde öyle yapın yakışanı budur önceden hatalar yapıldı tartıştık kavga ettik ama yanlıştan dönelim artık efendi efendi saygı çerçevesinde oynayalım olsun bitsin.

DeletedUser67540

Ziyaretçi

Sen sus kel paşa :)

DeletedUser64660

Ziyaretçi
durum ne arkadaşlar.takip ettiğim tek dünyaydı kimse yazmıyor artık:(

DeletedUser62479

Ziyaretçi
Hucum savasi bitti kalanlarin kurdugu klanla savasimiz var. Suan free koy toplama derdinde herkes. Yakinda tekrar aksiyonlar baslar: )

DeletedUser63514

Ziyaretçi
ben geri döndüm başlarlar yazmaya :)
bana hakaret etmeye :)
sıkıntı yok :)

DeletedUser62167

Ziyaretçi
u
biz doğruya doğru yanlışa yanlış deriz koyun değiliz anladınmı ... ve artık foruma cevap yazmıyorum, yazmıyoruz sizde öyle yapın yakışanı budur önceden hatalar yapıldı tartıştık kavga ettik ama yanlıştan dönelim artık efendi efendi saygı çerçevesinde oynayalım olsun bitsin.

usta konu başlığının ismini bile kavgaya zemin olarak koymuşun nasıl sakinlik beklersin.. aylardır balta bile sallamadım salın dünyayı da 50 den girin tekrar konuşalım :D