cin klanları

• Konuyu başlatan pasabey312
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Bu worldde aldığımız karar doğrultusunda Cin olarak devam ediyoruz. Cin klanı ateam ve exp klanlarının ortak kararı ile tekrar kurulmuştur.

hayırlı olsun herkese.

geçmişten gelen dostluklar doğrultusunda ;

paşa klanları

mr.bey klanları

infaz klanları

müttefik klanlardır.

şuanlık bir savaşımız yok klan daha yapım aşamasında oturtmamız gereken bir düzen var. yapımı biter bitmez savaşlarımız başlayacaktır.

Adam gibi konuş aklını başına al yoksa getiririm.

Her şeye sazan gibi atlama Cin'de cevap verenler çıkar

DeletedUser

Ziyaretçi
Sazan herif cin hakkinda bildigin bisi yok gelmis konusyorsun. Cin klanindan git rastgele birine sor kurucunuz kim diye. Spy200 yani ben ve abeddondur kurucusu. Adam cini bilmiyor bir fikri yok gelmis konusuyor. Toz ol simdi temur melukmusun kimsen artil

DeletedUser

Ziyaretçi
Ates olsan culmun kadarda yer yakamazsin haberin olsun ;)

myw**

Dük
muhabbet daha fazla uzamasın lütfen gereksiz bir olay karşılıklı bu tarz konuşmalar hoş değil yakışmıyor burda kimseye kendinizi farklı göstermeyin kimseyede kendiniz adına laf söyletmeyin . cin klanına ve buğra abiye başarılar dilerim :)

Ben o cümleyi geyik amaçlı yazmıştım :) Allahtan Cin klanı kurucusun belki yaptığın iyi bir şey.

Neyse forumda verdiğim rahatsızlık için kusura bakmayın.

DeletedUser

Ziyaretçi
Gökhancım çok teşekkür ederim size de başarılar.
Düzeltme için de ayrı teşekkür ederim

DeletedUser

Ziyaretçi
Mod arkadaslar bu basligi kaldirabilir mi ? Yeniden aciyim kusura bakmasin kimse

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Zaten favorimdi şimdi sıkılıp silmedikleri sürece garantim oldu bundan sonraki sürede başarılar :)

DeletedUser39108

Ziyaretçi
Tekrar CIN olduguna gore ben yavastan cine kacayimmi mehmet abi :p

Bi Kahve ?

Ağır Atlı
pasabey312 nin tutumunu hiç begenmedim hem baslık açıp hem baslıgının altından insanları kovması hiç hoş degil klanına bakmadım ama sen o klandaki 60 70 kişiyi temsil ediyorsun burda suan cin ismini duymadım ama ateam klanını biliyorum multi olaylarını da bilmiyorum varsa böyle bişey forumda yazacagına sikayet etsin gerekli işlemi yaparlar neyse basarlar iyi akşamlar