Cin Klanları Savaş Raporları

Deleted User - 5572780

Ziyaretçi
Sizi savunma 1. si yapacağız kardeşim barzoyu bekleyin sıra sizede gelecek :D hedef cin mi Tayfun :D

Cin anca pasif bölgede akbabalık yapar.
Ocean dan oyun bıraktığı için ayrılan benim gibi oyuncuların köylerini Ocean a bırakmama rağmen bir gecede toplamaya kalkar.Ocean da buna ses çıkaramaz.Köyü alacak oyuncularını bastırır, çünkü Ocean klanı az sayıda delikanlı oyuncunun olduğu yönetim tarzının Cin e kölelikten öteye gitmediği bir oluşumdur..

Bunu yazmak için üye olmadım , forumu okuyan ama yazmayan bir oyuncuydum.
Ayrıca benim üyelik zamanının pek bir önemide yok.

*Mithrandir*

Yasaklı
Ocean dan oyun bıraktığı için ayrılan benim gibi oyuncuların köylerini Ocean a bırakmama rağmen bir gecede toplamaya kalkar.Ocean da buna ses çıkaramaz.Köyü alacak oyuncularını bastırır, çünkü Ocean klanı az sayıda delikanlı oyuncunun olduğu yönetim tarzının Cin e kölelikten öteye gitmediği bir oluşumdur..
Üzücü Ocean Buğra abiye karşı bir tutum sergilediyse..

ramsaysnow

Mızrakçı

Hangi gemide bulunduğundan bihaber olup sürekli bulunduğu gemiyi delmeye çalışan ekipten misin? Şu durumdaki haritada hala cin diablo ocean diye ayırmak çok gereksiz. Aylar öncesinden tek bir parçaymış gibi hareket etmeniz gerekiyordu.

Akbabanın biri düşmüş, benim kimseye salladığım yok.
Diyelim ki bunu yazmak içim üye oldum ne farkeder ?
Hangi gemide bulunduğundan bihaber olup sürekli bulunduğu gemiyi delmeye çalışan ekipten misin? Şu durumdaki haritada hala cin diablo ocean diye ayırmak çok gereksiz. Aylar öncesinden tek bir parçaymış gibi hareket etmeniz gerekiyordu.
Ben farklı bir olaydan bahsediyorum, ben zaman ve para harcadığım oyunu bırakırken isterim ki dostuma faydam olsun. Köyleri rezleyen Ocean oyuncuları köyleri gece yarısı alan Cin oyuncuları bu akbabalık değilde ne

Ben farklı bir olaydan bahsediyorum, ben zaman ve para harcadığım oyunu bırakırken isterim ki dostuma faydam olsun. Köyleri rezleyen Ocean oyuncuları köyleri gece yarısı alan Cin oyuncuları bu akbabalık değilde ne
Asıl itiraz etmeye çalıştığım Ocean ın buna sessiz kalması,işte hep buna benzer olaylardan çıkmış o gemi delme mevzuları.

Artesta

Yasaklı
çünkü ocean cin yok, pakt var krdşm bak yazdın, denedin kamuoyu oluşturmayı :( kimse takmadı zorlama uza byy hadi abim