Cin Klanı ne zaman dağılır ?

• Konuyu başlatan Deleted User - 848890561
  • Başlangıç tarihi

blacktulip7

Milis
Cin dağılır mı dağılmaz mı bilemem ama şu bir gercek kaybedeceklerini anladıkları zaman ihanete uğradık o oldu bu oldu hesap siliyoruz vs vs diyecekler ben son köy son hesap kalıncaya kadar savaşacaklarını hiç sanmıyorum ama şu da bir gercek haritadan çıkarlarsa tebrik ederim şimdiden nasıl w55 te diabloyu tebrik ettik burda da cini tebrik ederiz başarılı olurlarsa...

Skinny Pete

Okçu
Cin klanları rakibimizde olsa Her şey net olmamak la birlikte yenileceklerini varsayarsak hesap sileceklerini sanmıyorum. 56 da nasıl savaştılarsa Burda da son köye kadar savaşacaklarını düşünüyorum.

Deleted User - 848890561

Ziyaretçi
Cin klanları rakibimizde olsa Her şey net olmamak la birlikte yenileceklerini varsayarsak hesap sileceklerini sanmıyorum. 56 da nasıl savaştılarsa Burda da son köye kadar savaşacaklarını düşünüyorum.

Mirzaycım burda silip gideceklerini düşünüyorum ben açıkçası.. aralarında isteyen oyuncular farklı klanlara girerek devam eder..

Kubrick

Mızrakçı
İşler biraz cinin aleyhine dönmüş gibi bir algı var ama karşılıklı bu kadar sözden sonra cinin hesap sileceğini pek düşünmüyorum..Tabiki her şey mümkün fakat hesap silmediği sürece cin bu dünyadan çıkamazsa kimseyide çıkarmaz gibi.Kısa sürecek bir dünya beklerken çok uzun bir dünya olabilir.Umarım karşılıklı olarak kimsenin hesap silmeden sonuna kadar savaştığı seyir zevki yüksek bir dünya olur :D

palad1n

Mızrakçı
Cinin içindeki isyan ateşi Diabloyu sildiğimizde Ortaya çıkar bence Şuan hala biz kralız falan takılıyorlar Jog Baron bunlarda kraldı