CiN diplomasi

• Konuyu başlatan DeletedUser64699
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser64699

Ziyaretçi
geç kaldık galiba..

Saldırmazlık anlaşması (SA)
METEOR Bitir
DEJAVU Bitir
PARS Bitir
DEJQVU Bitir
D3JAVU Bitir
HUCUM5 Bitir
BABA Bitir
HUCUM6 Bitir
D3J4VU Bitir
HUCUM Bitir
HUCUM1 Bitir
HUCUM3 Bitir
HUCUM2 Bitir
HUCUM7 Bitir
HUCUM8 Bitir
METEO2 Bitir
DEJAWU Bitir
7Army Bitir
7.Army Bitir
D4J@VU Bitir
DEJ@VU Bitir
ZzZ Bitir

Düşmanlar
ANATOL Bitir
CESET Bitir
Çlgn-2 Bitir
CESET6 Bitir
CESET4 Bitir
CESET5 Bitir
YKC Bitir
Çlgn Bitir
SAB Bitir
KONSEY Bitir
NZM2 Bitir
ŞZFRN6 Bitir
HALSKR Bitir
BLYZ8 Bitir
CESET3 Bitir
CESET2 Bitir
ŞZFRN3 Bitir
CESETT Bitir
SÜVARİ Bitir
ÇUKUR Bitir
KALEM Bitir
Çlgn-6 Bitir
SHELBY Bitir
RESPON Bitir

buraya kopyalarken farkettim mükemmel ilgileniyomusum diplomasiyle, 1 ay önce dağılmıs sizo klanları hala kırmızı isaretli :(

simdi bunu neden buraya attın diyen olursa, baya büyük değişimler olucak doğu tarafına başarılar tt2

DeletedUser46849

Ziyaretçi
haktan nerelerdesin be ya. kolay gelsin bu arada :)

Karbonmonoksit*

Kılıç Ustası
geç kaldık galiba..

Saldırmazlık anlaşması (SA)
METEOR Bitir
DEJAVU Bitir
PARS Bitir
DEJQVU Bitir
D3JAVU Bitir
HUCUM5 Bitir
BABA Bitir
HUCUM6 Bitir
D3J4VU Bitir
HUCUM Bitir
HUCUM1 Bitir
HUCUM3 Bitir
HUCUM2 Bitir
HUCUM7 Bitir
HUCUM8 Bitir
METEO2 Bitir
DEJAWU Bitir
7Army Bitir
7.Army Bitir
D4J@VU Bitir
DEJ@VU Bitir
ZzZ Bitir

Düşmanlar
ANATOL Bitir
CESET Bitir
Çlgn-2 Bitir
CESET6 Bitir
CESET4 Bitir
CESET5 Bitir
YKC Bitir
Çlgn Bitir
SAB Bitir
KONSEY Bitir
NZM2 Bitir
ŞZFRN6 Bitir
HALSKR Bitir
BLYZ8 Bitir
CESET3 Bitir
CESET2 Bitir
ŞZFRN3 Bitir
CESETT Bitir
SÜVARİ Bitir
ÇUKUR Bitir
KALEM Bitir
Çlgn-6 Bitir
SHELBY Bitir
RESPON Bitir

buraya kopyalarken farkettim mükemmel ilgileniyomusum diplomasiyle, 1 ay önce dağılmıs sizo klanları hala kırmızı isaretli :(

simdi bunu neden buraya attın diyen olursa, baya büyük değişimler olucak doğu tarafına başarılar tt2
buradaki en buyuk değişim hucumla savş manız olur gerisi hikaye

DeletedUser65834

Ziyaretçi
ıyıkı doguda degılız haktan ortalıgı yakıp yıkacak galıba

DeletedUser64699

Ziyaretçi
vedat abicim, senin ekibindekiler gibi arkadan iş çevirmiyorum yada gizli gizli ortalığı karıştırmaya çalışmıyorum en azından, kimleri kastettiğimi biliyosundur, onların ipiyle bir yerlere inen de ben değilim veya benim klanımdan birileri değil, hucum-cin sınırına yığınak yapan orada ki barbarları toplatan da ben değilim, her zaman olduğu gibi düşüncemi saklamadan her yere ayrı yanmadan belli ediyorum ulu orta, bunun bir tık ilerisi hucum-cin savaşı başlığı açmak olur zaten, savaş açılırsa onu da size bıraktım oyuncuların laf konusunda baya iyi. bu arada bot alıcam var mı elinde?

Kaptanfe

Kılıç Ustası
vedat abicim, senin ekibindekiler gibi arkadan iş çevirmiyorum yada gizli gizli ortalığı karıştırmaya çalışmıyorum en azından, kimleri kastettiğimi biliyosundur, onların ipiyle bir yerlere inen de ben değilim veya benim klanımdan birileri değil, hucum-cin sınırına yığınak yapan orada ki barbarları toplatan da ben değilim, her zaman olduğu gibi düşüncemi saklamadan her yere ayrı yanmadan belli ediyorum ulu orta, bunun bir tık ilerisi hucum-cin savaşı başlığı açmak olur zaten, savaş açılırsa onu da size bıraktım oyuncuların laf konusunda baya iyi. bu arada bot alıcam var mı elinde?

Bu guzel kardesimin nicki neki oyunda biz sebinle savasiyomuyuz savasiyosak silmen yakin gibi genelde yenilip silmeye yakin olanlar botcu multici gibi bos laf kalabaligi yapar

DeletedUser64699

Ziyaretçi
bak sende botcu multici yazmışsında coplayercı yazmamışsın :p

DeletedUser65834

Ziyaretçi
Haktan ne zırvalıyorsun burada benım gozumde 1 yetkın yok bos bos konusuyorsun

DeletedUser64699

Ziyaretçi
banane abi senin gözündeki durumumdan, madem boş boş konuşuyorum ciddiye alma cevap verme yapmadığın şey mi?

Karbonmonoksit*

Kılıç Ustası
senin 44 teki nikin nedir cindeki yetkin nedir cin klanı adına konuşacak yetkin varmı ?

öyle bir durum yoksa amacın nedir ?

DeletedUser64699

Ziyaretçi
ben yukarıya diplomasiyi yazdım altına yazdıklarım beni ilgilendirir benim düşüncem, nickimi söylerdim ama çok komik yazmaya utanıyorum :( herhangi bir amacım yok olucak olanı veya olanları buraya yazdım

Karbonmonoksit*

Kılıç Ustası
senin cin klanı adına konuşma yetkin varmı ? bunu soruyorum yoksa kendine görev mi - misyon mu - yükledin?

DeletedUser62479

Ziyaretçi
haktan abim sus artık. doğuda bi savaş olacaksa cin ceset savaşıdır. bu savaşta her iki tarafada başarılar. vedat sende kusura bakma: )

DeletedUser64699

Ziyaretçi
aşsdfkşdslfalsdkmf yetkim var ama olmasa konuşamam mı??

apo abim, canım abim, ben buraya yanlış bir şey yazmadım olanı yazdım ama senin sus dediğin yerde konuşmam daha iyi forumlar :)