Cidden kolay mı

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

*Who* kontra

Baltacı
Arkadaşlar ben oyuna yeni başladım da bu oyunun kolay dünyalarında size saldıran bir oyuncuya siz saldırı çıkamıyormuşsunuz .. Siz de aynı olaylarla karşılaştınız mı bana saldıran bir oyuncuya kilit atmaya çalıştım puan farkı olayı uyarısı çıktı karşı taraf ordusu köyüne dönünce tekrar saldırdı ben tekrar ordu kaçırıp kilit atmaya çalıştım tekrar aynı bildirimi alınca destek ekibine yazınca böyle bir kural var başka dünyalarda oynayın dediler bana biraz komik geldi de size de sormak istedim başına aynı şekilde olay gelen arkadaşlar var mı

*Who* kontra

Baltacı
Ben adminlerin bana destek bölümünde verdiği komik cevapları burada paylaşmıştım da sağolsun mod destek bölümünde bana verilen cevapların ciddiyetini falan anladı sanırım hemen ekran görüntüsünü sildi teşekkür ederim.

kardanAdam

Baltacı
Puan farkı aralığı kolay dünyada çok yüksek. Genelde çok saldırı alanlar klandaşına köy vererek yada köy alarak. Saldıran kişinin puan aralığından çıktığı çok olur bu dünyalarda

Tibelda

Emekli Görevli
Ben adminlerin bana destek bölümünde verdiği komik cevapları burada paylaşmıştım da sağolsun mod destek bölümünde bana verilen cevapların ciddiyetini falan anladı sanırım hemen ekran görüntüsünü sildi teşekkür ederim.

Destek sistemi ile ilgili olan mesajların forumda paylaşılması uygun değildir. Kendi kendine göre yorum yapacaksan bize niye sorular soruyorsun? Kolay dünya ayarlarına buradan ulaşabilirsin. Anlamadığın konu olursa forumda veya destek sistemi üzerinden sorabilirsin. İyi oyunlar dilerim.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.