Ceza sisteminde küfür

• Konuyu başlatan DeletedUser53949
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser53949

Ziyaretçi
Örneğin samimi bir arkadaşınız ile küfürlü konuşmalarınız var ama karşılıklı bir durum yani 3. şahıslara küfür yok fakat daha sonra tartıştınız bu mesajlar sizin aleyhinizde kullanılıp süreli ve ya süresiz ceza aldırabiliyorlar bence bu sistem değişmeli biraz insiyatif kullanılmalı bu cezalarda ve iki tarafa da verilmeli ceza verilecekse şikayet edene ceza verilmiyor örneğin.

DeletedUser53949

Ziyaretçi
canınız mı yandı cigerim :D

Bak kardeşim world başı beni klana alın diye ağlayıp durdun şimdi bana ciğerimli falan konuşma sen kimsin anlamadım ki bir laf var söylerim de forum onun yeri değil kokma yani senden ricam veletlik yapma efendi ol.

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Örneğin samimi bir arkadaşınız ile küfürlü konuşmalarınız var ama karşılıklı bir durum yani 3. şahıslara küfür yok fakat daha sonra tartıştınız bu mesajlar sizin aleyhinizde kullanılıp süreli ve ya süresiz ceza aldırabiliyorlar bence bu sistem değişmeli biraz insiyatif kullanılmalı bu cezalarda ve iki tarafa da verilmeli ceza verilecekse şikayet edene ceza verilmiyor örneğin.

Küfür etme canın yanmasın, en basit çözüm.

DeletedUser

Ziyaretçi
Bak kardeşim world başı beni klana alın diye ağlayıp durdun şimdi bana ciğerimli falan konuşma sen kimsin anlamadım ki bir laf var söylerim de forum onun yeri değil kokma yani senden ricam veletlik yapma efendi ol.

dogru ismaillerin girecegini bilmiyordum ama aglama isi yok dedim sizde baslıyim mi yok dediniz tamam dedim gölgede basladım utanılacak bişey mi :D yediniz mi cezanızı kac gün yediniz :D 3 gün mü :D

DeletedUser53949

Ziyaretçi
dogru ismaillerin girecegini bilmiyordum ama aglama isi yok dedim sizde baslıyim mi yok dediniz tamam dedim gölgede basladım utanılacak bişey mi :D yediniz mi cezanızı kac gün yediniz :D 3 gün mü :D

Sen 3 günlük ettin galiba da 3 gün değil be üzgünüm

DeletedUser

Ziyaretçi
noldu indirim mi yaptılar :D neyse o zaman diger sikayetimde süresiz yersiniz :D

DeletedUser53949

Ziyaretçi

Bir öneri yapıyorum zaten sadece. Adamda bana küfür ediyor o zaman ona da ceza verin niye şikayet eden kaytarılıyor bu konuda gizli tanık statüsünde mi değerlendiriyorsunuz

DeletedUser54786

Ziyaretçi

Küfür bu ülkenin realitesi olmuştur artık, çaresi yok küfürün, en elit insan bile sövüyor, o kadarki küfürlü espriler en beğenilenelri oluyor, gişe filmlerinden tutun dizilere onuda geçtim geçen hafta bir müzikalde bile duydum :D ülkenin gerçeklerine uygun durum küfür edilmesidir, hiç kimse çıkıpda ben küfür etmiyorum bla bla demesin,inandırıcılığı olmuyor closedeyes

he biraz akıllı olan kitabına uygun sövüyor, esas mesele bu :) bam teline basmadan kitabına uydururarak sövenler ile bunu başaramayanlar diye ayrılıyoruz bu oyunda bence :D

tabi birde küfürü açmak lazım ,şöyleki, küfür den anladığımzı nedir ? ana avrat veya benzeri kelimeler genel inanışta küfür adı altında kabul görüyor, oysaki"salak gerizekalı" ve benzeri kelimelerde aslında küfürdür, ve günümüzde insanlar birbirlerine olan sevgilerini göstermek için gerizekalı diyebiliyor , öyle vahim bir hale geldiki bu durum genç bir hanım sevgilisine salak veya gerizekalı diyerek sevimliliğini ve sevgisini gösterdiğine inanıyor , ve karşı tarafda bunu hoş buluyor blink sende diyorsunki küfür etme canın yanmasın :D

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Bir öneri yapıyorum zaten sadece. Adamda bana küfür ediyor o zaman ona da ceza verin niye şikayet eden kaytarılıyor bu konuda gizli tanık statüsünde mi değerlendiriyorsunuz

Şikayet edin, işlem yapılsın. Aranızdaki konuşmadan bize ne? Adam rahatsız olmuş, şikayet etmiş, işlem yapmışız. Varsa sıkıntınız siz de şikayet edersiniz. İşlem ona da yapılır.

Burada küfür etmemeyi planlayacağınıza ceza sistemini değiştirmeye çalışıyorsunuz.
Bu bir öneri değildir ve kapatılmıştır.
Küfür etmeyin, CEZA ALMAYIN!

Durum
Konu yanıtlara kapalı.