Ceza Alan Üye

• Konuyu başlatan kralsukho
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Klan kuruluyor, klan kurucusuna bir sürü yetki tahsis edilmiş, üye ihracından rütbelere varana kadar, aynı şekilde yönetim kadrosu oluşturuluyor.
Arkadaşlar, klanda bulunan herhangi bir üyemiz ceza alıyor, süreli mi süresiz mi neden ceza aldı tamamen mi kapandı bu hususta sistemde yer alan herhangi bir bilgi yok bunun yanı sıra, ticket açıp sorduğumuzda diğer oyunculara bilgi verilmiyor şeklinde cevap alıyoruz, yönetim kadrosunda yer alan veya kurucu kişiler dilerseniz klanlar ekibi tarafından diğer oyuncudur ama klan açısından tabi ki değil klandan sorumlu olan yönetim kadrosu üyelerden de sorumludur, aynı şekilde arkadaşlarının akıbetini merak etmekte onların en doğal hakkıdır diye değerlendirerek, bu öneri başlığını açmayı düşündüm.
Yetkileri kontrol edilmek şartıyla en azından klan kurucusuna ceza almış üyenin akıbeti hakkında bilgi verilmesi gerekir diye düşünüyorum.Veya sistemde ceza alan üyenin akıbetini gösterir butonlar olması oyuncunun üzerine tıkladığımızda süreli mi süresiz mi ban yediği bakın sebebini sormuyorum süresi yani oyuna geri dönecek mi yoksa tamamen mi bu açıdan

Herkese iyi oyunlar

DeletedUser69621

Ziyaretçi
Şahsi fikrim 26 puanlık yan hesapla klan kurup klan kalesinde asker basıp opu etkileyecek şekilde kendini veya başkalarını destekleyen oyuncuların global ban yemeleri gerekiyor. Saldırıya kapalı ceza almak çok saçma profilimden ceza almıştım op yiyorduk saldırıya açıktım adil bir oyun istiyorum sadece :))