ceza-ödül

• Konuyu başlatan Leonastro
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser

Ziyaretçi
ceza alan oyunculara saldıramıyoruz evet bu mantıklı ama adamın köyünü boşaltmışken sadakat tek hanelere inmişken ceza aldığında bu ceza adama ödül gibi oluyor.. cezalı oyuncuların en azından sadakati 100 olmayan köylerine saldırıların engellenmemesi gerektiğini düşünüyorum..

DeletedUser45265

Ziyaretçi
ticket aç öyle bi durum olursa cezayı saldırı açık hale getirebilirler diye düşünüyorum...

DeletedUser

Ziyaretçi
açtım buraya yönlendirdiler

Bize niye yönlendirdiler ? Ceza alan adamın cezasını kaldırıp sana mı aldırtabilicez :D Söylediğin şeyde haklılık payı var zamanlamayla alaklı yada operasyon zamanı kendine ceza aldırıp tatile gidenlerin sayısı az değil :))

DeletedUser17537

Ziyaretçi
hilmi halklı bana w19 ve w21 de oldu op yapıyorum adama klandaki adam bildiryor yoksay boyle yok soyle bana 2 3 günluk ceza alıyordu

DeletedUser

Ziyaretçi
öneriyi buraya yazacakmışım burda oylanacakmış uygun görülürse kural değişikliği istenecekmiş galiba

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Siz zarar görüyorsunuz diye yapılan bir ihlal farklı değerlendirilmez. Bildirim yaparsınız, tetkikler yapılır ve hesap bu işlemi bilerek kendini koruma amaçlı olarak yapmışsa yine şirket kuralları dahilinde işlem uygulanır ki bu zaten kurallarımızda vardır. Ekstra bir kural düzenlemesine gerek yoktur.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.