Ceset Kolpa-Piyade Opu

Deleted User - 5562792

Ziyaretçi
Sadece soruyorum, gerçekten konunun 1 numaralı şahsındaki arkadaş kapattı mı ? gerçekten özür dilemiş mi?
yalandan burda konu açıp, hakaret paylaşımlarına devam ediyor :D
Sizde devam ediyorsunuz oda devam ediyor belki siz susarsanız oda susar bizde rahatlarız artık yoksa paradoks olacak dünya kapanana kadar ...

Glsc

Acemi
valla hocam yanlış anlama yalnız sizin yaptığınız dünya basında düşman olduğunuz (LOFA) v.s klanlarıyla birleşmenizden belli KOLPAÇİNO Klanlarının ve oyuncularının korkularından kime peşkeş çekeceğinizi şaşırdınız inanın bazen ben mi farklıyım bunlar mı çok düşük diye düşünüyorum tekrar söylüyorum yanlış anlaşılmak istemiyorum içinizde sizin nasıl yanar döner olduğunuzu bilmeyen abilerim kardeşlerim vardır illaki onlara değil sözüm Neyse üniversite açılıyor iyi olan ve bizim gibi emek verip karakterini ortaya koyan klan kazansın ceset klanlarının kafasındaki bozuk zihniyetli oyuncular haketmiyor çünkü bu arada nick değiştir 58 de oynadığımı bilen kaç tane oyuncu varsa isminizi söyledikten sonra dünya kapama uğruna herşeyi yapar diyorlar nickiniz ayaklar altında adınıza ben üzüldüm :)

Reis şu boş muhabbetten ne zaman vazgeçeceksiniz? Rapor paylaştığımız konuya bile gelip birleştiğimiz klanları yazıyorsunuz. Strateji oyunu oynuyoruz farkında mısınız? Dost düşman olur,düşman dost olur,diplomasiler yapılır,savaşmak isteyen savaşır,hedefleri aynı olanlar birleşir,müttefik olur,bunlar olağan şeyler,şu mevzudan kurtulun artık.
4 hafta önce 35 klan olan bir Kolpa vardı hatırlatırım. Artık konuşmayı bırakında biraz icraat yapın,yendiğimiz düşmanlarımız namımızı senden duymak ekstra güzel oldu,teşekkür ederiz..

Deleted User - 5194542

Ziyaretçi
Sizde devam ediyorsunuz oda devam ediyor belki siz susarsanız oda susar bizde rahatlarız artık yoksa paradoks olacak dünya kapanana kadar ...
CESET VE SERENİTY KLANININ GERÇEK YÜZÜ diye başlık açmıslar neyden bahsediyosun? Sürekli bu tarz konuyu açan da o mimli çocuk. Ondan dolayı konu uzuyor. Kaç kişiler bi küçük çocugu susturamıyorlarsa göz yumuyorlar bu şekilde konu uzuyor.

S.I.B.

Okçu
seni de tebrik ediyorum ragnar :) ağzın çok güzel laf yapıyor Küçük bir esnaf gibi işledin milleti girdin kanlarına küçücük klanın vardı kolpanın başına geçtin :) Dc ne almadığın klan kaldımı? bizi kötülemediğin? Roman yazsan tutar yalnız hatta alır okurum sözüm olsun :)

Sizi kötülemek mi ? Sizi yücelttim, :)

Lofa haricinde hiç bir klanla sizi vurmaları için görüşme yapmadım. Bahsettiğin yahut şikayetçi olan tüm klanlar, kendileri geldiler ve onlara sadece ' cesete vurmuyorsanız anlaşamayız, ceset masada her zaman kazanır.'

'Cesete vuralım' diye kimse ile görüşmedim.

Lofayla ilgilide konuşmak yersiz, tüm samimiyetimle konuşmama rağmen başka şekilde karar verildi. Saygısızlık görmeme rağmen, saygısızlık etmeyeceğimi söyledim. Sadece 15 günde yapacağım şeyi 25-30 güne çıkarttılar, kırgınım fakat kızgın değilim.

Haricinde kimsenin kanına girmişliğim yahut size karşı kışkırtmışlığım yok. Israrla söylüyorum bir yalan atıp kendi kendinizi inandırdınız.

Ben buraya dünya kapatmaya gelmedim,
Size düşmanlık etmeye gelmedim.
Wp grubunda ben size değil, size karşı beni kötüleyen kişiye küfür ettim.
Kendi kendinizi zora sokup, kendi yalanınıza kendinizi inandırdınız.
Kulaklarınızı kapattınız ve her şeyi duymazdan geliyorsunuz. Zafer sarhoşluğu olarak görüyorum.
Şahin abiniz aradığında durumu izah ettim ve derdimi anlatabildiğimi düşünüyordum.
Ekibimin yüzde 60 ı burada olmamasına rağmen, yaptıgınız hakaret ve küçük görmeler sonucunda gerçekten kendinize düşman edindiniz. Umarım bundan sonra oynayacağımız worldlerde yine aynı şekilde karşılaşırız :)
Ve zorla bir avuç insana dünya kapattırdınız, bunu ayrıca tebrik etmek istiyorum.

senaryodan kitaptan bahsetmişsin, Beni takip etmeye devam et ben yolu biliyorum. 6 hamle daha planladım, dün itibariyle 1.si vizyonda, adım adım izlemeye devam et.

zapsu1701

Mızrakçı
Sizi kötülemek mi ? Sizi yücelttim, :)

Lofa haricinde hiç bir klanla sizi vurmaları için görüşme yapmadım. Bahsettiğin yahut şikayetçi olan tüm klanlar, kendileri geldiler ve onlara sadece ' cesete vurmuyorsanız anlaşamayız, ceset masada her zaman kazanır.'

'Cesete vuralım' diye kimse ile görüşmedim.

Lofayla ilgilide konuşmak yersiz, tüm samimiyetimle konuşmama rağmen başka şekilde karar verildi. Saygısızlık görmeme rağmen, saygısızlık etmeyeceğimi söyledim. Sadece 15 günde yapacağım şeyi 25-30 güne çıkarttılar, kırgınım fakat kızgın değilim.

Haricinde kimsenin kanına girmişliğim yahut size karşı kışkırtmışlığım yok. Israrla söylüyorum bir yalan atıp kendi kendinizi inandırdınız.

Ben buraya dünya kapatmaya gelmedim,
Size düşmanlık etmeye gelmedim.
Wp grubunda ben size değil, size karşı beni kötüleyen kişiye küfür ettim.
Kendi kendinizi zora sokup, kendi yalanınıza kendinizi inandırdınız.
Kulaklarınızı kapattınız ve her şeyi duymazdan geliyorsunuz. Zafer sarhoşluğu olarak görüyorum.
Şahin abiniz aradığında durumu izah ettim ve derdimi anlatabildiğimi düşünüyordum.
Ekibimin yüzde 60 ı burada olmamasına rağmen, yaptıgınız hakaret ve küçük görmeler sonucunda gerçekten kendinize düşman edindiniz. Umarım bundan sonra oynayacağımız worldlerde yine aynı şekilde karşılaşırız :)
Ve zorla bir avuç insana dünya kapattırdınız, bunu ayrıca tebrik etmek istiyorum.

senaryodan kitaptan bahsetmişsin, Beni takip etmeye devam et ben yolu biliyorum. 6 hamle daha planladım, dün itibariyle 1.si vizyonda, adım adım izlemeye devam et.

vizyondaki senaryoların seninle hiçbir alakası yok. Yapılan ayak oyunları kendi ayaklarına dolanmıştır. Bizler tüm dünya olarak bürküt klanları ve ceset klanları hariç tek üniversiteye yürüdüğünüzü biliyoruz. Unutma senin 6 hamlen varsa Ceset ve dostlarının 12 hamle karşılığı olmuş ve olacaktır. Laf değil şu saatten sonra icraat yapalım ..

*KepçeciX*

Okçu
Rapor ve rapor yorumları harici yazan arkadaşlar lütfen gidin kendinize başlık açın. Sayfalarca birbirinize hakaret sözlerinden başka birşey yok. Hepiniz çok iyi oyuncusunuz. Hepiniz kralsınız. Yeterlimi övgü?