CESET & ŞİZOFREN

myw**

Dük
36 . dünyada savaş anlamında saygı duyduğum tek klan suan ceset klanıdır çok iyi iş yapıyorlar onların yerinde durumunda başkaları olsa suan cok daha zor durumda olabilirlerdi , bakalım 36 da neler olacak ilerleyen günlerde başarılar dilerim ceset klanına

DeletedUser33303

Ziyaretçi
UDW den başka bir klan derken UDW başlı başına 20 klan zaten
Şizofren ve UDW dışından başka kimle savaşıyorsunuz merak ettim :D

sen biraz komiksin galiba UDW ile ŞİZOFREN klanları toplamda 26 klan adamlar daha neyle savaşsınlar bende CESET i gösterdikleri savaştan dolayı tebrik ediyorum her klanın harcı değil böyle bir savaşın altında kalmamak üstesinden gelmek.

DeletedUser62592

Ziyaretçi

sen biraz komiksin galiba UDW ile ŞİZOFREN klanları toplamda 26 klan adamlar daha neyle savaşsınlar bende CESET i gösterdikleri savaştan dolayı tebrik ediyorum her klanın harcı değil böyle bir savaşın altında kalmamak üstesinden gelmek.

ben udw kurucularındanım ben niye göremiyorum o 20 klanı :D ?

DeletedUser62328

Ziyaretçi
Sindiremedikleri klani bünyesine alıyorlar.d belki de bir türlü stratejidir. Vakit diyelim bakalim:)

DeletedUser58862

Ziyaretçi

Komik oldugum dogrudur savaşlarda bütün klanlar lar aktif olarak savaşmıyor ilk önce bunu bir gör derim bu dünyada oynuyormusun oynamıyormusun bilemem.

Şizofren ekibinin hangi klanla istatistik yaptıgınada bir bak ilk önce.

UDW ilede savaşıyor diyorsunuz da UDW nin orda 1 klan müdahale ediyor ceset bölgesine diger bölgediler o bölgedeki klanlarla savaşıyor aslında UDW bütün yönünü ceset e çevirmedi bunuda görebilmek lazım.

Bak sana burda savaşlar ne durumda gidiyorun kısa özetini çıkardım :D

DeletedUser33303

Ziyaretçi
sen rahat ol herşey gözüküyor ŞİZOFREN li oyuncuların UDW klanlarına gir çık ları falan. Bizde dün başlamadık bu oyuna farkındayız da yani 543534 cephede savaştığınız yok 2 cephede savaş veriyorsunuz şuan daha çok üst cephede violin adam klanlarına karşı aktifsinizde adam klanları zaten düştü diyebiliriz çabuk pes ettiler. Üst cephede savaşıyorsunuz diye alt cephedede yattığınız yok oradada vuruyorsunuz k65 sınırındaki ceset oyuncularını sildiniz kendinize cephe açtınız herşey gözüküyor özete gerek yok :)

Bu arada benim taraf tuttuğum falan yok beni sen zorluyosun :) Dünyanın en favori 3 ekibi savaşıyor 2 ye 1 şeklinde ben bu yüzden CESET i gösterdikleri savaştan dolayı tebrik ediyorum

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Tamam tebrik edebilirsin etme diyen de olmadı ama ceset de çok fazla cephe ile savaşmıyor onu diyorum hani UDW daha ceset e saglam bir op yapmadı anlatabiliyormuyum... :D

DeletedUser33303

Ziyaretçi
tamam dedikçe yazıyorsun sende :D ŞİZOFREN oyuncuları sizin klanlarınıza gir çık yapıyor büyük ihtimalle destek için sınır köylerini bu bile savaştaki aktifliğinizi gösterir :)

Poine***

Casus
neyse ben size udw'nin ceset kesimlerini göstereyim arkadaşlar. 3 dk snra udw raporlarında..