CESET & ŞİZOFREN

Poine***

Casus
kaan, senin paylaşman kimsenin zoruna gitmez yahut rapor paylaşılması. sen burada insanları dolduruşa getiriyormussun sürekli kavga ediyormussun gibi gözüküyorsun. Yapma boşver :)

rapor paylaşılması insanların zaten zoruna gidiyor olsa ben öleyim yaptığım tek şey rapor paylaşmak ve raporlara göre tepki gösterenlere tepki göstermek :D :D

DeletedUser33303

Ziyaretçi
:D :D tamamda ben burada rapor paylaştım . Sonra sizinkiler atladı yok öyle yok böyle bi primci bi ayak işleri yok falan filan hayırdır yani ne burada zorunuza giden rapor paylaşılmış kesime bak geç neden laf atma gereği duyuyorsun ? Buradaki tartışmanın tek sebebi şunların tasmasını takmaman ;) Artık umrumda değiller gereken şekilde cevap alıcaklar.

Alıntı içinse :D orada ben sadece senin raporların dedim buradaki raporları kastetmedim onuda orda sahip kelimesini kullanmak için dedim :)

Poine***

Casus
bak sende lafların arasında tasmasını tak falan diyorsun, hoş şey değil bunlar. insan oldukları için saygı duy he de geç. sen onlara atlamaları için sebep sunmazsan kimse gelip atlamaz :)

hiçbir şey tek taraflı değildir :)

DeletedUser33303

Ziyaretçi
ben burada raporları paylaşırken ne yazmışım ? buradaki tartışmanın tek sebebi çevrendekiler pikaçu zaten onları özetledi :) ŞİZO SÖZLÜK başlığında bile en son yeter diyip herkesle tek tek konuşmaya anlaşmaya çalıştım ama yok olmuyor yani sizinkilerle olmaz bu iş bu sürüklenir gider böyle.