Cellat;

• Konuyu başlatan Deleted User - 4867930
  • Başlangıç tarihi

Deleted User - 4867930

Ziyaretçi
Cellat diplomasisini yazmaya satır yetmez sanırım:)

Ek Başlık açmak Gerek...

Renge Miyauchi

Yasaklı
Cellat yönetimi her zamanki gibi çok tembel. Kendi başlıklarını açmak için bile başka klandan adam tutmuşlar. :s

Deleted User - 4867930

Ziyaretçi
senin bakış açında güzel..:) söylemek istedigimi anlamış olmanı beklemiyorum:)

Marcus Junius Brutus

Mızrakçı
hahahahaha yapmak istediği diplomasi reddedilince bazı arkadaşlar üzülmüş anlaşılan :(( Biraz profesyonel olalım lütfen.Ayrıca multi oynamanızın yasak olmasını geçtim aynı nickle multi açmak...Bilemedim yani :D bence kendi sorunlarınızla ilgilenin.Klanınıza gelen oyuncular casual3 Dede klan forumunda da lafla sözle iş yapmaya çalışmıştı görüyorum ki yönetimlerinin çizgisinden ilerliyorlarmuş.Lütfen bu tarz mesajları oyundan verin :) İyi oyunlar diliyorum

Deleted User - 4867930

Ziyaretçi
şimdi anlaşıldı cinayetin faili...multi degildi bilesiniz öz be öz kardeşimdi ceza alan..aynı evden oynarız,baglantı paylaşımı ile..

2. bir konu diplomasi dedigniz olay karşı klanın bize gelmesiyle olmuştur..

kendilerine ihtiyaç duymadıgımızı ama olursa kollayacagımızı belirttik.cs4 den sizde onlarda bizleri gayet net tanır!!

Not: sonunuz yine hüsran ile taçlanacakdır...oyun bir yana hepınız birer dost birer arkadaşsınız..bu konuyu burada noktalıyorum.
Oyun anlayışımız gereği dost ve düşman tüm klanlara başarılar dileriz...Takipte kalın..

Marcus Junius Brutus

Mızrakçı
Oyunda en sevdiğim nokta savaştığım klan ile arkadaş olup savaşırken gülerek eğlenerek oynamaktır fakat maalesef casual5 klanında bazı oyuncuların hakarete varan söylemleri bu world için bunu mümkün kılmamaktadır.Yoksa zaten Casual5 klanının nerdeyse yarısı çok sevdiğim hatta oyuna ilk başladığımda yanlarında olduğum ve bazıları ile de gerçek hayatta yüz yüze görüştüğüm kişilerdir.Forumda iğneleyici başlığınıza verilen bir karşılıktır üstteki mesajım..Umuyorum ki bu tarz sürtüşmeler çok yaşanmadan oyunumuzu oynarız.

NOT:Evet multi oynadığından şüphelenip başlığı ben açtım gizlediğim bir şey de değildi zaten..

İyi oyunlar diliyorum.Takipteyiz 7/24...

Bantank

Baltacı
Cellat yönetimi her zamanki gibi çok tembel. Kendi başlıklarını açmak için bile başka klandan adam tutmuşlar. :s
Anatol klanı dünyaya giriş yapmasa Cellat klanında oynayacak ve bir süre klanda bulunmuş oyuncuların gelip burda böyle konuşması komik oluyor yapmayın.Saygı duy.Forumda aktifiz yazma gereği duymuyorum takip ediyoruz ama yazmadan da edemedim başarılar iyi oyunlar

Renge Miyauchi

Yasaklı
Anatol klanı dünyaya giriş yapmasa Cellat klanında oynayacak ve bir süre klanda bulunmuş oyuncuların gelip burda böyle konuşması komik oluyor yapmayın.Saygı duy.Forumda aktifiz yazma gereği duymuyorum takip ediyoruz ama yazmadan da edemedim başarılar iyi oyunlar

Hocam selam. Bu yazıyı yazdığım dönemde cellat klanındaydım. Başlığı açan arkadaş, cellat klanında olmamasına rağmen cellat klanının diplomasi başlığını açmıştı. Bu tarz şeyleri yanlış bulduğumdan dolayı da kinayeli bir şekilde sataşmıştım kendisine. Çünkü içinde bulunmadığın bir klanın diplomasi başlığını açmak gereksiz bir sataşma türü bana göre.

Daha sonra cellat klanındaki bir arkadaşım anatole geçti ve beni de çağırdı. Ben de kendisi ile beraber oraya geçtim. Lakin alıntıladığınız yorumumu önceden yazmış olmama rağmen, siz yeni gördüğünüz için yanlış anladınız sanırım beni.

Hiçbir klana laf atmak gibi bir niyetim yok. Normal dünyada olsa yine neyse ama herkesin bayrak kastığı bir dünya olan casualde de bu tarz sert mesajları gereksiz buluyorum. Büyüğüm iseniz ellerinizden küçüğümseniz gözlerinizden öpüyorum kolay gelsin.

Art Of War*

Hafif Atlı
csl-5 klanından beni attıran kimse ona düşmanım :D onun dışında kimseyle hüsumetim yok, komşularımla da barbar mücadelesine giriyoruz arada.

Art Of War*

Hafif Atlı
Yok ya pendikli bana mesaj atmıştı , arşivdeydi sanki silinmiş. Adam mesajla klana çağırdı klana gittim akşamına pendikli klandan atmış. Mesaj attım, seni klanda istemediler dedi

HasanErtuğrul36

Mızrakçı
hahahahaha yapmak istediği diplomasi reddedilince bazı arkadaşlar üzülmüş anlaşılan :(( Biraz profesyonel olalım lütfen.Ayrıca multi oynamanızın yasak olmasını geçtim aynı nickle multi açmak...Bilemedim yani :D bence kendi sorunlarınızla ilgilenin.Klanınıza gelen oyuncular casual3 Dede klan forumunda da lafla sözle iş yapmaya çalışmıştı görüyorum ki yönetimlerinin çizgisinden ilerliyorlarmuş.Lütfen bu tarz mesajları oyundan verin :) İyi oyunlar diliyorum
İnsanın bi çizgisi olmalı