CeLLaT

• Konuyu başlatan olaylar olaylar
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
En eski CeLLaT ailesi olarak bu özelliklerin hoşumuza gitmemesi nedeni ile katılmama kararı aldık arkadaşlar.Bolubjk ile beraber başlamak gene nasip olmadı, neyse artık başka serwerlarda belki...

Katılacak bütün arkadaşlara başarılar dileriz.

DeletedUser30626

Ziyaretçi
sizdemi başlamıyosunuz yaw:S özellikler fena değildi.

DeletedUser32540

Ziyaretçi
Gece bonusu yeterli zaten katilmamak icin.

DeletedUser30626

Ziyaretçi
asıl gece bonusu daha cazip adam gece rahat rahat uyurken opa başlıcan misler sabah gece bonusunun bitiminde girecek şekilde ayarlanacak adam o saatten sonra oyuna girse bile zaten bişey yapamaz. yani oyunun kuralları herkes için. bunu lehine kullanmak klanların elinde olan şeyler. yada gece bonusu girmeden önce surları yıkarsın gece bonusu girse bile düşük surda fazla bi etkisi olmaz. bence gece bonusu çok güzel. olması gerekli en önemli kural bence.thumbup

DeletedUser38902

Ziyaretçi
asıl gece bonusu daha cazip adam gece rahat rahat uyurken opa başlıcan misler sabah gece bonusunun bitiminde girecek şekilde ayarlanacak adam o saatten sonra oyuna girse bile zaten bişey yapamaz. yani oyunun kuralları herkes için. bunu lehine kullanmak klanların elinde olan şeyler. yada gece bonusu girmeden önce surları yıkarsın gece bonusu girse bile düşük surda fazla bi etkisi olmaz. bence gece bonusu çok güzel. olması gerekli en önemli kural bence.thumbup

Hemsrim dogru konusuyor :)

DeletedUser32540

Ziyaretçi

senin baktigin cerceve baska
sen 2 ay ilerisi goruyorsun ben ise caylagin kalktigi ilk gunlerden bahsetiyorum.

DeletedUser30626

Ziyaretçi
2 ay sonra önemli zaten gece bonusu asıl oplar ozaman başlar. çaylağın kalktığı ilk günden sonra adamın zaten tek ordusu vardır ya saldırı ya savunma basmıştır yada karşık. sen ofans oynuyosan madem her türlü yersin o adamı. yani 15-16 saatte kesemediğin bi orduyu 6-7 saatlik gece bonusuna sıkıştırmaya gerek yok

DeletedUser

Ziyaretçi
Keşke tum klanlar sizin gibi yapabilse. Bunu yapamadıgımız için sürekli 1x hız serverlarda oynuyoruz. Gerçi belkide 1x isteyenlerın sayısı 2x ısteyenlerden daha fazladır. Sadece 1x severler forumda seslerını cıkartmadıkları için sayıları az gozukuyorlardır.

Bende bu servere ozellıkler değişmezse katılmayacak olanlardanım. 1x severlere bol sanslar w15 de

DeletedUser

Ziyaretçi
keşke tum klanlar sizin gibi yapabilse. Bunu yapamadıgımız için sürekli 1x hız serverlarda oynuyoruz. Gerçi belkide 1x isteyenlerın sayısı 2x ısteyenlerden daha fazladır. Sadece 1x severler forumda seslerını cıkartmadıkları için boyle gozukuyorlardır.

Bende bu servere ozellıkler değişmezse katılmayacak olanlardanım. 1x severlere bol sanslar w15 de

Demek istediklerime tercüman olmuş Barış bey.

DeletedUser34195

Ziyaretçi
Show yapmasını da iyi biliyor ama fatih diger başlıkta biz orda bişeyler yazmışım konuşuyoruz show yapıyor...Hesapta ben show yapıyormuşum o konuyu açtıgım için yiyim showunu:p

DeletedUser

Ziyaretçi
Show yapmasını da iyi biliyor ama fatih diger başlıkta biz orda bişeyler yazmışım konuşuyoruz show yapıyor...Hesapta ben show yapıyormuşum o konuyu açtıgım için yiyim showunu:p

bana mı dedin? yaw siz nıye bu kadar önyargılısınızki? Ben senın o konuda soyledıklerıne imzamı basarım. Ama o senın yazdıgın olayı bız de yıllardır yazıyoruz yani değişen bişey yok:)

DeletedUser38613

Ziyaretçi
En akıllıca karar olmuş Murat. Hayırlı olsun..