CELLAT KLANLARI

Akıncı Hekimoğlu

Mızrakçı
Bu rapor oyun sürem boyunca görebileceğim ilk ve tek rapor paylaştığınız için teşekkür ederim :D
Titizlik böyle bir şey demekki

Mert*

Milis
Ben de çevremden bir barbar köyü almıştım.Saldırılar barbar köyü diye yola çıkmış.

Hadi savunma atarsın anlarım.Başka bir saldırı gelir arkadan diye.Ama böyle random asker basanını da ilk defa görüyorum ben.

DeletedUser72279

Ziyaretçi
her insan oyunu değişik oynaya bilir kötü düşmanın bile olsa oyundaki hatasını söyle bilirsin bu adam düşmanın bile olsa çünkü burası bir oyun mecrası onu ezmek yerine ona özelden mesaj atıp güzel bir dille anlatsanız daha iyi olur bence..

DeletedUser72279

Ziyaretçi
olmaz değil oyunu kazanmak hiç bir şeye yaramaz egonu tatmin edersin ama sen egonu tatmin et oyunu bilmeyen birinin köyünü alınca,bilmeyen birinin ordusunu patlatınca kendine oyuncu dersin böyle devam etmelisin bence de..

operaya oyun ne demek diye yazdığında çıkan şey

oyun

ad
  1. 1.
    insanın vaktini hoş geçirmesine, oyalanmasına yarayan, genellikle belli kuralları olan eğlence.

2. 2.
    genellikle çocukların oynadığı, hiçbir çıkara dayanmayan, eğlenceli yarış vb.

Akıncı Hekimoğlu

Mızrakçı
Yav aga zaten kimseyi rencide edilmedi ki bu konu altında niye abartıyon olmaz derken de laf olsun diye söylüyorum ona bile takılıyon :D