CEDCAL vs SANCAK&NwO

DeletedUser66224

Ziyaretçi
kavga kesişim grubunu tam anlamadım ama absürt gifler yapabilirim savaşı kızıştırmak için :D
eleman şemaları oluyordu ya eskiden a, b grubu falan :D kesişim kümesi oluyordu vs :D trickse yap trickse, baksana başkanları onların konudan daha çok buralarda jkahsdkj

DeletedUser48947

Ziyaretçi
Senin oyunculuğuna nerede laf attım?Seni ne tanırım seninle ne bir worldde oynamışlığım var. Ben diyorum ankara sen diyorsun neticem kara. Ama şu yazıdan şu sonucu çıkardığına göre zekana laf atabilirim " biraz geri kalmış." Sen twstatstan bakıp da bir adamın oyunculuğunu çözdüğüne mi inandın? O zaman o tw stats a biraz daha detaylı bak olur mu? :) Her gördüğün hacıyı da müslüman sanma.
Demek ki neymiş kurt kocayınca köpeklerin maskarası oluyormuş.

Ben vaktinde oğuza dedim ki; oğuz eskisi gibi vaktim yok oyuna bakamayacağım sonra yeni yetme 2-3 tane eleman gelecek burda işte ben şöyle oyuncuyum sen oyuncu değilsin diye konuşacak beni bu yüzden çağırma döndürme oyuna bizi ayar ederler dedim.

@ennivuccuvokke sözlerim sana :))

He isko denen oyuncu seni çok da kâle almam merak etme.Bu tip şeyleri ciddiye alıp oyunu yaşantımda ön plana getirecek kadar kontolsüz çağlarımı çoktan aştım.Ben bu oyundan alacağım zevki çoktan aldım.Kaç yıldır bu oyunu oynadığımı unuttum,senin gibilerini çook gördük çook..Bu oyun artık günlük en fazla bir saatimi ayırdığım bir eğlence benim için.Çünkü çok şeyi çok önceden aştık...Hadi dön yoluna sen.

valla genel foruma ayırdığın vakti oyuna ayırsan yeter aslında 1 saatin var onuda burada heba etme bence bu zeka yalan olmasın buralarda

**crixus**

Casus
Öncelikle savaşta iki tarafında zevk aldığını düşünüyorum. Önemli olanda bu olsa gerek.

Lafı uzatmadan elime ulaşan bazı raporları buraya atıyorum...

Emek veren iki tarafında Eline sağlık :)

6aMWy0.png
QLyOVy.png
7aQ3DN.png
XMlzjk.png
LlGqma.png
r5yz1a.png
167Rrj.png
GmGjQy.png
oXyJkR.jpg
4j9NbA.png

erwl

Okçu
4A6C852A-32E7-4724-95DA-59983707B18F.jpeg EB5F1094-F2A3-40CA-A275-B507C4EDA176.jpeg 64F089F9-7FC9-4230-AB34-31B0B5534BED.jpeg

Bu da başlığa ismini veren yani cedcal vs sancak&nwo savaşının sancak&nwo gözünden görülen hali. Savaş henüz gördüğünüz gibi taze, bildiğim kadarıyla sancak bölgesine cedcal operasyonu girdi bugün. Sancak ve nwo operasyonları ise henüz girmedi.

Forumlarda ve ortamlarda uzun süredir diplomasi muhabbetleri dönüyordu ki savaşlara hasret kalmıştık bir ne zamandır, savaşların başlaması oyunculara ekstra heyecan ve whatsapp vb gruplara da canlılık getirmiş oldu, milletin sohbeti muhabbeti katlandı. Zevkli ve bol gollü savaşlar herkese

Kutercan

Milis
bu mancoyla kami opu kadar sinir bişey yoktur heralde :D tebrikler, güzel raporlar. Procedcalin sadece mancolarla bina yıkması da iyiymiş :D