CEDCAL vs SANCAK&NwO

procedcal

Mızrakçı
Kardeşim ben sadece olanı açıkladım. Sonra silinirken gelip biz şöyle kazanıyorduk böyle iyiydi diye sağda solda konuşmayın diye. Boş muhabbetleri sevmem gerisini zaten oyundan görürsünüz niye böyle yaptınız niye böyle oldu demeyin de :)

İsko neredesin ya düşürdüğün emziği geri alabilir misin?? lazım olacak gibi :)

Deleted User - 5486290

Ziyaretçi
Ben ve ekibim SANCAK olarak başladığım worldde yönetim kararlarınca oynadım oynamaya da devam ederek worldden çekilme kararına da katılıyorum. Savaş başından sonuna kadar benim bulunduğum hesaplardan 1 köy bile alamamışsın, daha önceki dünyalarda da alamayanlar anca burda ciyak ciyak ötüyosunuz :)

Emzik yetmediyse söyle hala devam ediyosun böyle şekere batırılmış emziklerim de var :) @procedcal

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi
Ben ve ekibim SANCAK olarak başladığım worldde yönetim kararlarınca oynadım oynamaya da devam ederek worldden çekilme kararına da katılıyorum. Savaş başından sonuna kadar benim bulunduğum hesaplardan 1 köy bile alamamışsın, daha önceki dünyalarda da alamayanlar anca burda ciyak ciyak ötüyosunuz :)

Emzik yetmediyse söyle hala devam ediyosun böyle şekere batırılmış emziklerim de var :) @procedcal
Ulan tam köyleri ağzına vura vura alıcaklar hemen bi hesap siliyim de köylerimi alamıyorlar ayağına yatayım :D Daha fakeler geliyor misleri bile çıkmamıştık halbuki :)
He bide geçen haftaydı sanırım 15 martta burda buluşalım yazmıştım tamam demiştin yalan oldu o iş heralde :(

DeletedUser67142

Ziyaretçi
Murat köyleri boşaltırsın misleri atarken Ordu atmakla uğraştırma beni

DeletedUser64878

Ziyaretçi
8aWaqd.jpg

Yarın bi daha bakarık. iyi mi geceler?

İyi geceler iskooooo

İyi bayramlar iskooooo

İyi bayramlar