CEDCAL vs PUSULA 1-2-3-10-20...... ( HENÜZ SON SAYIYI BİLEN YOK )

ByRevolution

Yasaklı
CEDCAL vs PUSULA 1-2-3-10-20...... ( HENÜZ SON SAYIYI BİLEN YOK )

Son 2-3 günün raporlarını paylaşacağım..
( Gereksiz ufak ordulu raporları paylaşmıyorum )

Öncelikle şöyle bir haritayı atalım
.

k6PvqD.png

ŞÖYLE DE İSTATİSTİKLERİ ATALIM

aYZE44.png

GENEL KESİM SIRALAMASI

b6oy50.png

RAPORLARIN YARISI SİLİNMİŞ:(((

SALDIRI RAPORLARI

g61XjN.png

ED13EB.png

nlqE75.png

SAVUNMA RAPORLARI

PDbQp6.png

Q2dQ4g.png

mo9ErZ.png

nlqE5B.png

lZgELB.png

Y6G4MA.png

1EANYY.png

Azl3Az.png

6NzmZE.png

Rakibimiz pusula klanlarını tebrik ediyoruz. Bu sabah operasyona kalkıştılar. İki tarafta gayet başarılı idi. Ara ara güzel raporları burada paylaşacağım.
Bu arada 3 misle köy almak zordur ;)

Almahara

Baltacı
CEDCALLAR SEVİYORUM HEPİNİZİ <3 PUSULA ekibine de başarılar diliyorum güzel kıyımlı bir savaş oluyor :))

O değilde ben ne yıktım be köyleri :)

Bunun gibi 4 raporum daha vardı ki sakar ben gereksiz bir raporu silecekken hepsini sildim, premium da yoktu ki arşivleyeydim :)

Almahara

Baltacı
Onu unutmuşum, haklısınız...
Ama buraya bir rapor daha atabilirim.
dBVBDL.png
Tamam iyi güzel yıkıyorsunuz da zaten sadece bizim kıtada 9 klansınız,savaştığınız tek klan biziz onun harici ne kesim puanınız, Ne savaşınız var :) Ordu biriktir, kami salla,sabah uyan, rapora bak, mühim bir başarı değil Yani :) Bak benim köyü op sırasında düşmeyince,devam edip aldınız o konuda tebrikler işte :)

Tamam iyi güzel yıkıyorsunuz da zaten sadece bizim kıtada 9 klansınız,savaştığınız tek klan biziz onun harici ne kesim puanınız, Ne savaşınız var :) Ordu biriktir, kami salla,sabah uyan, rapora bak, mühim bir başarı değil Yani :) Bak benim köyü op sırasında düşmeyince,devam edip aldınız o konuda tebrikler işte :)
Valla ben eğlencesine oynuyorum :)

Normalde köy kasmaya geldim, bana Selim kami kas at dediler bende onu yapıyorum yoksa ben 1 hafta önce hesap silmiştim :)