Catapat vs Mafia

sersere*M

Acemi
Bütün yazılanları baştan sona okumadım ama CATAPAT sanki 1 adım önde gibi. Bu oyun askerlerle, online süresi yüksek, birbirleri arasındaki iletişim kuvvetli olan 8-10 arkadaşlar çok sağlam oynanır. Oyunun çok başında haritanın her tarafının kıpkırmızı olmasının bir önemi yok. Ama uzun vadede büyük sıkıntı yaratır. Çünkü pre kasan veya oyundan anlamayan 10-15 kişiye full savunma bastırıp 4-5 sınır köyünü desteklettiğiniz an savaşın seyri değişmeye başlar. O yüzden diplomasiler sadece savaş kazandırmaz dünya kapattırır..

honey badger

Okçu
Bu klanın muhabbeti güzel.Mafia klanını kim büyük klan ve ayriyetten favori olarak hangi mantıkla söyleyebiliyor?Onu aklım almadı.Nerde ne yapmış:)

PARS Estergon

Ağır Atlı
Sadece para değil ko oynayan oyuncu bu klanlarda herşeyi yapar yeri gelir 7 24 uyumaz savaşır her türlü. Uzun süre ko oynadıysa pree dert değil aşiret klani yapmak isterse ko dan getireceği oyuncuları server kabul etmez patlar bazi klnlar 300 500 oyuncu ile aşiret oluyo ya ko oyunculari getirirse bi klanın 300 500 oyuncusu değil alt klanı olur o kadar
Hocam ne kınaytı övdün boş bir oyun oysa ki. Win98 PC ile oynanan fakir oyunu :p

suits

Acemi
bu saatten sonra don vito corleone gelse kurtaramaz elemanları
'büyük lokma ye, büyük laf etme' deyiminin cuk diye oturduğu yer tam burası işte klan kiralayıp destek aldıklarından bahsetmezler ama çünkü birden fazla yüzünüz var dostum ama meraklanma her aklın üstünde bir akıl daha vardır.

Mutios

Yasaklı
'büyük lokma ye, büyük laf etme' deyiminin cuk diye oturduğu yer tam burası işte klan kiralayıp destek aldıklarından bahsetmezler ama çünkü birden fazla yüzünüz var dostum ama meraklanma her aklın üstünde bir akıl daha vardır.

( SUITS TEMSILI , KERPETEN ALI )
https://www.youtube.com/watch?v=79tHBXYCxPM

Simdi BEN DOYDUM, HESABI SEN ODUCEKSIN. KIME DERSEN?

SORGUSUZ SUALSIZ SATTIGIN 3 TANE KLANINDAN VE ONUMUZE YEM DIYEN ATTIGIN GARIBAN KUZGUNLARDAN #_#

SENIN FACAN GITTI DOSTUM, SURATINDA CIZIK KALACAK DUNYANIN SONUNA KADAR

suits

Acemi
( SUITS TEMSILI , KERPETEN ALI )
https://www.youtube.com/watch?v=79tHBXYCxPM

Simdi BEN DOYDUM, HESABI SEN ODUCEKSIN. KIME DERSEN?

SORGUSUZ SUALSIZ SATTIGIN 3 TANE KLANINDAN VE ONUMUZE YEM DIYEN ATTIGIN GARIBAN KUZGUNLARDAN #_#

SENIN FACAN GITTI DOSTUM, SURATINDA CIZIK KALACAK DUNYANIN SONUNA KADAR
bizimle konuşmak için yönlendirdiğin elemanın tüm detaylara vakıf gerekirse wp konuşmasını atarım klanlarda eleme olacağını dair her şey şimdi sen burda sattığın demişsin ya çıkıp sen burada çıkıp showmenlik yapıyorsun yalan kirli algılar oluştrmak için elinden geleni yapıyorsun ama senin beş para etmez sakatatından bir cacık olmaz.

herkese iyi oyunlar.

Mutios

Yasaklı
Bu konusma esnasinda 1 koy daha kaybettin:D 5 Para etmezlikten derken, o senin oyunculugun ve yoneticiligin:D:D YALLAH HIZLI DUNYAYA

suits

Acemi
Bu konusma esnasinda 1 koy daha kaybettin:D 5 Para etmezlikten derken, o senin oyunculugun ve yoneticiligin:D:D YALLAH HIZLI DUNYAYA

vasıfsızlığın dan kazandığın para ile oynadığın oyunculuktan mı bahsediyorsun birde bunu övünülecek hale getiriyorsun ne günlere kaldık :D

IamAnyOTP

Mızrakçı

Klan Kiralamışsınız Felan Derken ? Bu Oyunda İstediğin Klanla Diplomasi Yapabiliyorsun Diye Biliyorum Bizim Buradaki Hamlemiz Arkadaşların İşine Yarıyor Ki Bize Fırsat Tanıyıp Yardımcı Oluyorlar Bu Pek Zoruna Gitmiş Sanırım , Seninde Beraber Diplomaside Olduğun Onlarda Klan Var Sen Neden Destek Almayıp Sürekli Forumda Dil Uzatma Peşindesin :) Ki KLAN KİRALAMIŞ OLSAK BİLE BİZİM PARAMIZ SİZE NEDEN BATIYOR ACABA ? BU OYUNU PRE BASARAK OYNAYAN TEK BİZİM KLAN MI ?