Catapat vs Mafia

HayLaz.61

Mızrakçı
inan bana sizin bizans oyunlariniz bana ZORBA yi unutturdu...
ayrica ZORBA yi hic bir dunyadan tanimam belli oyuncular haric..

ben sirf kalabalik girildigi icin bir rakip olacaksa ZORBA olmalidir gorusunde yola cikmistim.

ama suan diyorsunuz ki biz varken onlara ne gerek...

siz gugumleri alaylayin biz bilenmeye devam!

IamAnyOTP

Mızrakçı
inan bana sizin bizans oyunlariniz bana ZORBA yi unutturdu...
ayrica ZORBA yi hic bir dunyadan tanimam belli oyuncular haric..

ben sirf kalabalik girildigi icin bir rakip olacaksa ZORBA olmalidir gorusunde yola cikmistim.

ama suan diyorsunuz ki biz varken onlara ne gerek...

siz gugumleri alaylayin biz bilenmeye devam!

bilenelim ki oyunun tadı çıksın :D

Ryuzaki HD

Yasaklı
Selam, güzel yazmışsın ama işte içeriği bilmediğinden dolayı saçmalamışsın.

Öncelikle biz 10-15 köy topladıktan sonra mafianın çöp topluluğu olduğunu anladık. dışardaki klanlardan gelecek saldırılara karşılık diplomatik görüşmeler yapmaya karar verdik.
Kağıt üstünde 9 klanlardı biz 9 tane müthiş oyuncu kadrolu klana karşı savaşıyoruz diye bir şey demedik.

Eski mesajlarda görebilirsin '' boyunuzdan büyük işler'' yapmaya bla bla konuşuyorlardı. O lafların üzerine forumda eğlenmekte bir sorun görmüyorum. Sağlam klanların girmemesi bizi ilgilendirmez. Bizi ilgilendiren kısım giren klanların forumda iddialı konuşup konuşmadığı. Mafianın mesajını okursan gayet iddialı :).
Mafia tarafından saldırılar aldık ve aldığımız her saldırı duvarlarımıza tosladı :) Zarar bile veremediler insan utanırdı o saldırıları göndermeye :)
Pre onlardan fazla basmış olabiliriz bunun neresi sıkıntı? Forumdaki konularda ihtiyarlar cömert davranacak gibisinden yazıları vardı. Bu cömert davranmış halleri mi? pre basmadan onlarla aynı sayılırım :)

Preden çok şikayetçilerse o kadar konuşmayıp classic dünyada oynasınlar da bir başarı göstersinler.

57.Alay olayı kesinlikle gelecek ile alakalı.
Mafia 9 klan olarak gözüküyordu 3 klanlarını toplayıp patlatınca onlar pasif oyuncuydu diye laf yapıyorlar :)
Pasif oyuncunun klanında işi ne?
Bak bizde ilk defa klanlar oynayan var yetkililer görevini yapıp herkese yardımcı oluyor. Bizde hiç köy kaybı yok :)

Ha her şeyi geçtim Akademi basan bir köyü korumamak yerine acemi bir oyuncu olan ve akademiyi boş ver demircisi 10 olan saldırı ordusunu berbat bir şekilde suru 20 olan bir köye çok az şahmerdanla yollamak nasıl bir oyun?

Adamlar o kadar kötü yönetiyor ki içlerindeki oyuncular bile bizlere yazıp bunlar oynamayı bilmiyor. Sadece ''ARKADAŞlarını koruyorlar'' diye yazan bir sürü kişi vardı. Bize mesaj atıp köyümü size bırakıyorum diyen bir sürü kişi var :)
En son klandan attıkları adama gece bonusunda saldırıp mislemeye çalışmışlar hem saldırı ordusu( çeyreği bırak 1/8 kami bile değil) patlatıp üstüne misini kestirmiş :D
aralarında 2 şer dk olan misli saldırı mı olur :D acemiliğin bu kadarı :)

Ekibim knight online oyuncusudur hiçbir klanı tanımamaktadır.
Mafianın bu kadar çöp torbası olduğunu bilselerdi forum konusu açmaya bile gerek duymazdık.

Son olarak illegal script kısmına değineyim. İllegal script saldırısı atan bendim yasak olduğunu biliyordum fakat olayın hikayesi şu şekilde. Öncelikle normal fake atıldı ve karşısı da karşı 1 fake attı. Onun arkasına ben sırf bildirim gitsin diye o resimdeki fake i atıp anında iptal ettim. İptal ettikten sonra bir sorun olmayacağını tahmin ettim fakat sıkıntı oldu. İptal etmeme rağmen arkadaş bir açık gördüğü gibi anında ekran görüntüsü alıp şikayet etmiş. Neyse sıkıntı yok. Sizi toplamamızı engellemiyor. Sadece biraz yavaşladı :)

Saygılı seviyeli derken karşı taraf 'balkon karısı' gibi iğrenç cinsiyetçi bir laf edince problem yokta bizim forumda eğlenmemiz mi problem?

Başka mesaj buraya atmayacağım, istediğiniz kadar ağlayabilirsiniz.
Attığınız saldırılarla ne kadar kötü oyuncu olduğunuz belli oldu. Daha fazla sözü uzatmaya gerek yok.

Hocam bakın oyun zaten savaş ve strateji oyunu siz bu savaşı kaybetseniz sizi kimse yermeyecekti. Çatapat olarak mafia savaşını sonlandırıp zaferle çıksaydınız da sağlam bir takdiri hakederdiniz.

Pre kullanabilirsiniz tabiiki kullanmayan kimse kalmadı zaten oyunda cebi sağlam olan daha çok kullanıyor bütün mesele bu ve siz preyi de yüksek miktarda kullandınız, mafia klanı kullanmadı bahsedilen konu bu, kalabalıktı ama büyük bir boş kalabalığa sahipti ve yıkımlara yol açtı.

Ve dedikleri gibi başka klanlarla da savaşmadınız.

Neyse bunları geçelim bunlar mafia ile aranızda olan şeyler benim takıldığım nokta anlatılan sıkıntılar içerisinde olan klanla savaşıp sürekli 1v9, bütün dünyaya meydan okuduk vb tabirlerle sürekli böbürlenmeniz. Eğer anlattığınız gibi bir durum olsa emin olun yine en ön sırada tebrik edenlerden birisi ben olurum dost düşman farketmez başarı başarıdır.

Her ne koşulda olursa olsun illegal script vb program kullanımına hiçbir şekilde erişim sağlanmamalıdır zaten bir ton uyanıklık döndüren insanlar ve işler var birde bunlar moda olmasın.

Size balkon karısı vs denilen tabirlerde bana göre son derece çirkin ve saygısızca diyen kişinin de dünyada barındırılmaması gerekir. Lakin sizin de aynı şekilde karşılık vermeniz sizi masum yapmıyor tam tersine onu diyen kişilerle aynı kefeye koyuyor ve üzerine benim sizle hiçbir münakaşam veya hakaretim olmamasına rağmen sırf eleştirel yazdım diye abisi vs diye çıkışman ne alaka peki?

Ha bu arada ben size söylenilen bütün laflara karşılıksız kalın vs demiyorum beni yanlış anlamayın da belli bir çerçeve dahilinde olması gerekir sizde hak verirsiniz ki.

Üzerine gidip bu kadar olay içinde alaya katılmanız bende bir izleyici olarak bardağı taşıran son damlaydı ve sessiz kalamadım. Zaten oyunda yeterince sülale klanı var ve gittikçe çoğalmaya devam ediyor.

Diplomatik bir hamle olarak düşünüldüğünde ise biraz kolaya kaçmışsınız gibi gözüküyor çünkü dibinizde tonla klan varken kıtanın en alt ücra köşesine yerleşip Barbar ve rahat bir büyüme sağlayan, bu şekilde gelişip sıralamaya giren bir klanı güçlü olduğu için tercih etmeniz biraz basit geldi sizce de öyle değil mi?

Açık konuşayım ilk catapat vs mafıa başlığı açıldığında birisi adamlar kaç klan ile savaşıyor sesleri çıkmıyor helal olsun gibisinden bir şeyler demişti çok hoşuma gitmişti bu durum sempatimi fazlasıyla kazanmıştınız. Lakin daha sonra forumda bitmek bilmeyen böbürlenmeler ve gerçeği tam anlamıyla yansıtmayan zafer naraları atılınca bende bu dünyada oynayan bir oyuncu olarak 2 çift laf söyleme zorunluluğu hissettim.

Neyse 2 klandan da açıklamalar geldi bazı durumlar, konular netletmiş oldu.

Son olarak yukarıda Accept son derece objektif bir mesaj paylaşmış, kendinden ödün verip kendi klanının da yanlışlarını dile getirmiş tebrik etmeniz ve biraz da olsa oyun olduğunun bilincine varıp ulaşmanızı dilerdim.

Daha fazla sözlü polemiğe girilmeyip sadece savaş olarak devam ettirilmesini iki tarafında birbirlerini kalben daha fazla kırmayıp güzel bir şekilde oyuna devam etmelerini dilerim.

komedian

Baltacı
Biz hiçbir zaman tek klan vs 30 klanla savaşıyoruz demedik. Dediğimiz şey 1v9 çünkü mafia savaş açıldığında 9 klandı :)
Biz istediğimiz kadar pre basalım 5 kişi sağlam pre basıyor. Sence 9 klan olsan düzgün yönetsen bu 5 kişiyi durduramaz mıydın?
O hesapların hepsi düzgün savunma basıp dağıtsaydı eninde sonunda durdurulardı bizi :)
Zaten benim öngörüm 1-2 hafta vurup sonrasında yavaşlarız bizi düşürürler diyeydi fakat arkadaşlar beklediğimden de kötü çıktı :)

Şuanda adamların ana köylerini bile gördük hiçbir köylerinde asker yok :)
9 klan toplamını sadece 1 köye destek atmışlar biz o köye sadece selam verip yan köylere gittik :)

Müttefik işine gelirsek bir sürü klan var gibisinden konuştun. Mafia ile konustuk ve çevremizdeki bütün klanlar mafianın müttefiği aşiret klanı.
Biz mafia ile savaşa girdik bir sürü köy topladık sonra müttefik klanlar savaşa katılınca onlardan saldırı gelir diye müttefik imzalamaya karar verdik.
Durduk yere direkt gidip ittifak yapmadık. Başka klan yok muydu dedin ona geleyim. Bizim diplomasi mesajımıza cevap veren tek klan alaydı :) Diğerleri silinicez sanıp cevap verme zahmetine bile girmedi :)
Biz mafiayı iyice toplayınca cevaplar geldi :)

Biz kimseye cinsiyetçi hakaretler etmedik. Sadece alay edildi. Onun sebebi de o kadar iddialı konuşulursa karşılığı da böyle olur.
Bir tık abartmış olabilirler onun sebebi de klanlar ortamında yeniler :)

Neyse daha fazla burayı uzatmaya gerek yok. Savaşı kağıt üstünde kazandık sadece sonucu bekliyoruz.

Bu konuya yazı yazılmasına gerek yok. Diğer başlıktan devam edelim..

Güzel yorumların için teşekkürler bu arada :)

Fotoğraftaki müttefilkler kısmına arkadaşlar sonradan eklendi yanlış anlaşılmasın :)

Eklentiler

• sds.png
    sds.png
    17,5 KB · Görüntüleme: 42

komedian

Baltacı
Savaş sonucunu paylaşayım.
Her gün toplamaya devam ediyoruz.
En kısa sürede bütün Mafia klanlarını silmiş oluruz.
Dediğim gibi diğer konuda konuşalım :)

Fotoğrafdaki divine klanı çok ilerde eklenmiştir onlar mafia ile olan bizim savaşımıza karışmamıştır.

Eklentiler

• savaş özeti.png
    savaş özeti.png
    290,9 KB · Görüntüleme: 56
  • savaş özet2.png
    savaş özet2.png
    53,5 KB · Görüntüleme: 56

Mutios

Yasaklı
kaybedilen askerleri telafi etmek için 20k pre daha çekin hadi xd

savaş bitince köyünüz kalmayacak zaten de bir de üzerine kredi ödeyeceksiniz :D:D:D
'büyük lokma ye, büyük laf etme' deyiminin cuk diye oturduğu yer tam burası işte klan kiralayıp destek aldıklarından bahsetmezler ama çünkü birden fazla yüzünüz var dostum ama meraklanma her aklın üstünde bir akıl daha vardır.

:eek::eek::eek:
@suits Akıl üstünde akıl şeydi galiba. 4 mis gelirken hesap sil mi

@Accept Ziraatbank kobi tek sms 150bine kadar kefilsiz

Accept

Milis
@Accept Ziraatbank kobi tek sms 150bine kadar kefilsiz
[/QUOTE]

XDD kanka harbiden zengin misin yoksa her şey bizi yenmek için miydi :D :D

Tepkisiz

Kılıç Ustası
bikaç world pre kasıp geldin mi hiç para harcamadan oyununu oynayabiliyorsun arkadaş öyle mi yaptı bilmiyorum ama ha parayla almış ha kendi kasmış.Oyunun sunduğu bir avantaj.1 saatte suru 0dan 20 yapanda var bekleyip basanda.