Casuallerde puan aralığı

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Süleyman.Şah

Kılıç Ustası
Sayın yöneticilerim kardeşlerim arkadaşlarım.
Casual serverlar yani kolay dünyalar artık hiç kolay değil :) bunu bir aklınızda bulundurun bu puan aralığı denen lanet şey hayatımıza ambargo vuruyor şu oyunda 2 zevkimiz var vakit geçirmek için bildiğiniz isyan ediyoruz saldırı atabildiğim oyuncu teee dünyanın öbür ucunda etrafımda köy yok alacağım artık 25 tane barbar köyüne saldırı atıyom diyom ki bari buna atayım da desteklemiş olsun biri diye gözünü seveyim bu serverda olmazsa bile diğer casual serverinde c3 özellikleriyle açında oynayalım hatta açtığınız gün ben bütün arkadaşlarıma hesap sildirip orada başlayacam %100 çünkü bu kadar çile çekmek yemin ederim insana zarar kimle konuşursam konuşayım dertleri aynı 150 200 kişilik klanız hadi mütlerimizi düşmanlarımızı da katalım işin içine toplam oyuncu sayısı: 1778 bunlara bir oylama gönderin sonuçlara bi hep birlikte bakalım ne diyecekler bu puan aralığı için isteyecekler mi istemeyecekler mi yav ben casual de olsa pre harcarım oyundan zevk almak için yaparım ama yok hiç bir zevkim eğlencem kalmadı gözünü sevdiklerim bu konuya bi el atın nolur.

Bu arada oynayan oynamayan arkadaşlar yok orası öğrenme serveri yok şu serveri demeyin gözünü sevdiklerim öğrenmek isteyen adam böle sittin sene öğrenemez zaten öğrenmek isteyen kardeşlerimize elimizden geldiğince bütün klanlardaki insanlar yardımcı oluyor ne yapması gerektiğini nasıl gelişmesi gerektiğiyle ilgili

YaHepYaHiç

Baltacı
savaşmak istiyorsan klasik veya normal dünya gir hacı. Kolay dünya böyle iyi bayrak kasmak için

Süleyman.Şah

Kılıç Ustası
savaşmak istiyorsan klasik veya normal dünya gir hacı. Kolay dünya böyle iyi bayrak kasmak için

dostum oradaki serzenişimi okursan sadece amacı bayraksa versinler her girişte millete bayrağı kapansın bu mevzu boşuna hem sunucu parası ödemezler hem de bu şekilde insanlarla sorun olmaz zaten oynuyorum normal dünyalarda da o konuda sıkıntı yapma sen ama inceyi yakalamışsın bayrak dememişim üstte :D bayrağıda ekleseydim iyiydi :D

Tibelda

Emekli Görevli
Kolay dünyaların amacı yeni ve oyuna tutunamayan oyuncularımızın devam edecek bir dünyası olmasıdır. Tabi bizde bayrak kasma vb. amaçlar ile de kullanılıyor. Ancak hiçbir zaman standart, klasik, hızlı dünyalarda ki gibi rekabetçi bir dünya olmayacağını söyleyebilirim. Diğer dünyalarımızı tercih etmeniz daha iyi olacaktır. :)

Süleyman.Şah

Kılıç Ustası
Kolay dünyaların amacı yeni ve oyuna tutunamayan oyuncularımızın devam edecek bir dünyası olmasıdır. Tabi bizde bayrak kasma vb. amaçlar ile de kullanılıyor. Ancak hiçbir zaman standart, klasik, hızlı dünyalarda ki gibi rekabetçi bir dünya olmayacağını söyleyebilirim. Diğer dünyalarımızı tercih etmeniz daha iyi olacaktır. :)

hayır onlarda oynuyorum sayın @Tibelda sorun şu bu dünyada aktif olarak vakti olmayan bir çok abimiz arkadaşımız dostumuz var onları bırakmak istemediğimiz için hepimiz bir kısır döngüde geçinip gidiyoruz fakat casual 3ü kapatan ekip olarak bu bizi açıkçası herkesi zorluyor bir tek beni değil diğer dünyadaki insanlarında aynı yorumları mevcut örnek olarak sürekli aktif dünyada oynayan bir kardeşimizin yorumu :) bu gibi binlerce insan var bizim isteğimiz sadece bu dünyalar açılsın tamam iyi hoş fakat şu puan aralığı olayına bir el atalım başka hiç bir isteğimiz yok oraya yağmurlu hava da su vermeyin ama puan aralığını kaldıralım gözünü seveyim çok can sıkıyo bildiğiniz isyan ettiriyor herkesi

Tutunmuş muydunuz ki neden saldınız :D bu dünyada herkes salmış modunda bu dünyayı açan özelliklerini belirleyen kesin bu w de oynayıp kanser olmuş ben oldum bilmeyip girenlerde olsun kafasıyla açmış

EnesKOSOVA1

Yasaklı
Valla samimiyetle çok konuştum da insanlar samimi değil ne bu oyunu ne bu dünyayı biz mi kurtaracağız herkes yoluna bakıyor

Süleyman.Şah

Kılıç Ustası
Valla samimiyetle çok konuştum da insanlar samimi değil ne bu oyunu ne bu dünyayı biz mi kurtaracağız herkes yoluna bakıyor

azıcık umudu olanlar konuşuyor zaten bak w4 den bu yana oyunda çok şey değişti ki hala da değişiyor önceden biz oyun oynarken insanlar mertti savaşıyorsa savaşıyordu ama şimdi o yok diplomasiyle herşey o onu fişfekliyo bu bunu fişekliyo kavga dövüş fitne fücur bak açık söyleyeyim casuallerde bu yok yalnız kimse kimseyi fişeklemiyo direkt olarak savaşsa savaş muhabbetse muhabbet sırf casualler için uğraşmamın tek sebebi bu

Esesyeşil26

Acemi
Sayın yöneticilerim kardeşlerim arkadaşlarım.
Casual serverlar yani kolay dünyalar artık hiç kolay değil :) bunu bir aklınızda bulundurun bu puan aralığı denen lanet şey hayatımıza ambargo vuruyor şu oyunda 2 zevkimiz var vakit geçirmek için bildiğiniz isyan ediyoruz saldırı atabildiğim oyuncu teee dünyanın öbür ucunda etrafımda köy yok alacağım artık 25 tane barbar köyüne saldırı atıyom diyom ki bari buna atayım da desteklemiş olsun biri diye gözünü seveyim bu serverda olmazsa bile diğer casual serverinde c3 özellikleriyle açında oynayalım hatta açtığınız gün ben bütün arkadaşlarıma hesap sildirip orada başlayacam %100 çünkü bu kadar çile çekmek yemin ederim insana zarar kimle konuşursam konuşayım dertleri aynı 150 200 kişilik klanız hadi mütlerimizi düşmanlarımızı da katalım işin içine toplam oyuncu sayısı: 1778 bunlara bir oylama gönderin sonuçlara bi hep birlikte bakalım ne diyecekler bu puan aralığı için isteyecekler mi istemeyecekler mi yav ben casual de olsa pre harcarım oyundan zevk almak için yaparım ama yok hiç bir zevkim eğlencem kalmadı gözünü sevdiklerim bu konuya bi el atın nolur.

Bu arada oynayan oynamayan arkadaşlar yok orası öğrenme serveri yok şu serveri demeyin gözünü sevdiklerim öğrenmek isteyen adam böle sittin sene öğrenemez zaten öğrenmek isteyen kardeşlerimize elimizden geldiğince bütün klanlardaki insanlar yardımcı oluyor ne yapması gerektiğini nasıl gelişmesi gerektiğiyle ilgili
En azından puan aralığını genişletilmesi lazım kolay dünya 5 (Casual 5) gibi süre yalnız 3 ayda bir değil kademe kademe açılsın

DeletedUser69958

Ziyaretçi
Kolay dünyalar, ekiplerin oynmasının teşvik edildiği dünyalar değildir. @Tibelda adminin de dediği üzere;
Kolay dünyaların amacı yeni ve oyuna tutunamayan oyuncularımızın devam edecek bir dünyası olmasıdır.
Bu nedenle eğitim amaçlı bu dünyalarda puan farkı doğal bir korumadır. Oyuna olan tutkunuz için teşekkür ediyoruz, ancak deneyimli oyuncularımızdan bu tutkuyu yanlış dünyada, yani kolay dünyada değil, standart ve klasik dünyalarda sürdürmelerini tavsiye ediyoruz.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.