CASUAL2 SAVAŞI

• Konuyu başlatan DeletedUser66801
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser66801

Ziyaretçi
MAVİ KURT OYUNCULARINA SESLENİYORUM Bİ ARALAR GECE 12YDİ O GECE VUSLAT KLANINA OP YAPICAKTIK VE KAFAYA OTURCAKTIK O ARADA BİRİLERİ M.K(MAVİKURT) KLANINDAKİ BAZI ARKADAŞLAR VUSLATA BİLGİ SIZDIRIP SALDIRACAGIMIZ KOYLERI DESTEKLEMİŞLER AMA ARADAN 15DK GEÇMEDİ VUSLAT M.K KLANINA MÜTTEFİK TALEP ETTİ O ARADA TABİ MAVİ KURDUN İÇİNDE İSYAN CIKARTANLAR HAKLI OLDUGU HALDE SESİNİ ÇIKARTMAYAN ARKADAŞLAR VAR LÜTFEN ŞU OYUNU SAVAŞARAK OYNAYIN YANİ VUSLAT VE MAVİ KURT SAVAŞMAKDAN KAÇAN BİR KLANLAR TOPLULUGU DOSTLUK YOK BİRBİRLERİNDEN KÖY.MİS.ASKER KISKANAN Bİ KLAN TOPLULUGU

BİZ O WORLDE TNT AGA İLE MUTTEFIKIZ BAKIN KAÇ AYLARDIR TEK Bİ İSMİMİZ VAR KIZIL

DİABLODA Bİ KAPKACCI VAR TAM BİR EGOCU GEÇEN GÜN SAHMERAN 16 İLE KONUSTUM DEDİMKİ

HEM SİZ YORULDUNUZ HEMDE BİZ ARAMIZDA Bİ DOSTLUKK OLUŞŞUN ORTAK FORUM AÇALIM SOHBET EDELİM DESTEK KISMINA YAZALIM %120 BARAJINI KALDIRSINLAR O ARADADA DOSTLUK SAYGI SEVGİ ÇERÇEVESİNDE OYNALIM SAVAŞLIM DEDİM

SAHMERAN16
BÖRÜYE
DİABLOYA FİLAN YAZ DEDİ

KAPKACCININ SÖYLEDİGİ TEK SÖZ ŞU SENÜİ ALİCANMİ YOLLADI

BURDAN
V.MVK
BÖRÜ
DİABLO
DY
KLANLARINA SESLENİYORUM ELBETTE KAFAYA BİZ OTURACAGIZ

V.MVK KLANI KORKUP KIZIL KLANINN İÇİNE CASUS SOKTU VE BİLİYORUMDA O CASUSUN KİM OLDUGUNU

V.MVK WORLDE 400 MİLYON PUANA SAHİP 36446 KÖYLERİ VAR DAHA HALA CASUS SOKMA PEŞİNDELER

DeletedUser62246

Ziyaretçi
diablocuk kendini erkek zanneden 3-5puan kasan elemanın olduğu vasat bi klandır beni siliyolardı noldu silemediler puan farkı atıp kaçmaya çalıştılar başkancıkları gibi ben dedim ceoceo ya gel o kadar iyiysen 1-1 kapışalım diye yediremedi kestirdi attı konuşmayı benim bölgemde anca kaçar diablo.

DeletedUser66801

Ziyaretçi
nerdesin diablo oyunda atıp tutuyordun gelsene foruma meydan milletin önüne :) korkup kaçanlarla işim olmaz benım paşam cıkar adam akıllı savaşaşırım kaybedersem kazananı tebrik eder giderim kazanırsamda ufak bir tebessüm ederim KİMESEYE V.MVK KLANIYLA KAFA YA OTURDUK DİYE MILLETE HAFA ATMAM BU HANGI DUNYA HANGI KLAN OLSA AYNI BENİM İÇİN

DeletedUser65040

Ziyaretçi
Allah aşkına sürekli "kafaya oturduk " falan deme gülesim geliyor :D

DeletedUser66801

Ziyaretçi
ABİ AMA ÖYLE V.MVK TOPLAMA Bİ KLAN O YUZDEN KİMSE SÖZ DİNLEMİYOR

BURDA BAS BAS BAGIRIYORUM V.MVK KLANININ İÇİNDE CASUSUM VAR HERTÜRLÜ BİİLGİ ELİME ULAŞIYOR SAHMERAN16 OP YAPALIM DİYE BAS BAS BAGIRIYOR AMA NAFİLE O KLAN FAZLA AYAKTA KALAMAYCAK ZATEN

DeletedUser49841

Ziyaretçi
MAVİ KURT OYUNCULARINA SESLENİYORUM Bİ ARALAR GECE 12YDİ O GECE VUSLAT KLANINA OP YAPICAKTIK VE KAFAYA OTURCAKTIK O ARADA BİRİLERİ M.K(MAVİKURT) KLANINDAKİ BAZI ARKADAŞLAR VUSLATA BİLGİ SIZDIRIP SALDIRACAGIMIZ KOYLERI DESTEKLEMİŞLER AMA ARADAN 15DK GEÇMEDİ VUSLAT M.K KLANINA MÜTTEFİK TALEP ETTİ O ARADA TABİ MAVİ KURDUN İÇİNDE İSYAN CIKARTANLAR HAKLI OLDUGU HALDE SESİNİ ÇIKARTMAYAN ARKADAŞLAR VAR LÜTFEN ŞU OYUNU SAVAŞARAK OYNAYIN YANİ VUSLAT VE MAVİ KURT SAVAŞMAKDAN KAÇAN BİR KLANLAR TOPLULUGU DOSTLUK YOK BİRBİRLERİNDEN KÖY.MİS.ASKER KISKANAN Bİ KLAN TOPLULUGU

BİZ O WORLDE TNT AGA İLE MUTTEFIKIZ BAKIN KAÇ AYLARDIR TEK Bİ İSMİMİZ VAR KIZIL

DİABLODA Bİ KAPKACCI VAR TAM BİR EGOCU GEÇEN GÜN SAHMERAN 16 İLE KONUSTUM DEDİMKİ

HEM SİZ YORULDUNUZ HEMDE BİZ ARAMIZDA Bİ DOSTLUKK OLUŞŞUN ORTAK FORUM AÇALIM SOHBET EDELİM DESTEK KISMINA YAZALIM %120 BARAJINI KALDIRSINLAR O ARADADA DOSTLUK SAYGI SEVGİ ÇERÇEVESİNDE OYNALIM SAVAŞLIM DEDİM

SAHMERAN16
BÖRÜYE
DİABLOYA FİLAN YAZ DEDİ

KAPKACCININ SÖYLEDİGİ TEK SÖZ ŞU SENÜİ ALİCANMİ YOLLADI

BURDAN
V.MVK
BÖRÜ
DİABLO
DY
KLANLARINA SESLENİYORUM ELBETTE KAFAYA BİZ OTURACAGIZ

V.MVK KLANI KORKUP KIZIL KLANINN İÇİNE CASUS SOKTU VE BİLİYORUMDA O CASUSUN KİM OLDUGUNU

V.MVK WORLDE 400 MİLYON PUANA SAHİP 36446 KÖYLERİ VAR DAHA HALA CASUS SOKMA PEŞİNDELER

göçmen kardeş ,genel forumda bu tür itham lar sana yakışmıyor.herkesin zerre kadar bile olsa bir veya birden fazla ego su vardır.
yaşanılan hararetli saldırılar furyasından sonra gelip bi nebze savaşa ara verelim kelimesi beni çokta şaşırtmadı değil.bir zaman dilimi sırasında yapılan barış antlaşmasından çok sonuç doğar.

1. sakin geçen bir dönemde her türlü hazırlık yapılır
  2. bu sakinlikten sıkılan biri veya birileri heyecan aramaya kalkar
  3. sakinliğin yaratacağı rehavetten dolayı bir veya birden fazla hesap barbara düşebilir. ki bu iki taraf içinde hiçte iyi sonuçlar doğurmaz.
  4. yüksek puanlı hesaplar rahat op yapabilmesi için düşük puanlı hesapların kritik konumdaki köylerini kale haline getirir.

haa bide casus falan yazmışsın biliyorum yazmışsın kusura bakma özür dilerim hiçbir halt bildiğin yok.kızılda casus var evet bunu inkar edemem ama yanlış olan mvk klanının değil benim adamım olması :) . Ben her dünyada bu düzeneği kurarım bu benim bi nevi işim haline gelmiş durumda.haaa casus bulup atarsanızda eyvallah derim.ama çokta sürmez haberiniz olsun :)))))...

DeletedUser49841

Ziyaretçi
diablocuk kendini erkek zanneden 3-5puan kasan elemanın olduğu vasat bi klandır beni siliyolardı noldu silemediler puan farkı atıp kaçmaya çalıştılar başkancıkları gibi ben dedim ceoceo ya gel o kadar iyiysen 1-1 kapışalım diye yediremedi kestirdi attı konuşmayı benim bölgemde anca kaçar diablo.

senin bölgen öylemi :) . seni ve tayfanı gösterirmisin hangi bölgeymiş orası.olduğun yerde sayıyorsun.birebir kapışma bu oyunda olmaz bi kere bunu aklına sokman lazım bu oyun klanlar oyunu klanca oynanan bir oyun bu.sen onu daha kavrayamamışsın ki bizim klanımıza neler söylüyorsun.birde bana egolu diyorsun bak göçmen kardeş adam ego nun nirvana sında

DeletedUser62246

Ziyaretçi
senin bölgen öylemi :) . seni ve tayfanı gösterirmisin hangi bölgeymiş orası.olduğun yerde sayıyorsun.birebir kapışma bu oyunda olmaz bi kere bunu aklına sokman lazım bu oyun klanlar oyunu klanca oynanan bir oyun bu.sen onu daha kavrayamamışsın ki bizim klanımıza neler söylüyorsun.birde bana egolu diyorsun bak göçmen kardeş adam ego nun nirvana sında

Nerdesin len .d ben dünyayı kapattım klan oyunuymuş ya hani,sizi göremiyom