Casual 3 Kapandı

Tolga224

Mızrakçı
Selamlar,

Yaklaşık 3.5 yıl süren Casual 3 Dede klanlarıyla kapandı.
Emeği geçen herkese teşekkürler.

Bizlerin taleblerini değerlendirip, hak edilişlerin verilmesini sağlayan yöneticilere teşekkür ederiz.

Casual 3'ün son görüntüsüyle aranızdan ayrılıyoruz.

Dede klanları olarak tüm klanlar oyuncularına bundan sonraki oyun dönemlerinde başarılar dileriz.

Eklentiler

• 1.png
    1.png
    436,3 KB · Görüntüleme: 101
  • 2.png
    2.png
    507,5 KB · Görüntüleme: 108
  • Ekran Görüntüsü (284).png
    Ekran Görüntüsü (284).png
    235,3 KB · Görüntüleme: 103

*Alpagu

Yasaklı
tebrikler yorucu olmuştur :)
komik geliyor ama gerçekten normal dünyalardan daha yorucu. Hiç hareket etmeden belli bir süre ayakta durursun da şu kadar zaman yürüsem bu kadar yorulmazdım dersin ya aynı şey :D Üstüne birde casual dünyalarda operasyon yapmak gibi bir sıkıntı var. Normal dünyalarda op hazırlığı/planı yapmak bu dünyalara göre daha kolay. Opa katılacak her üyenin puan aralığında olan bir rakibi bulacaksın zamanlamasını ayarlayacaksın vs. DEDE klanlarını, bu dünyalarda oynayan klanların tüm üyelerini özellikle yönetim ekiplerini tebrik ediyorum. Hayırlı olsun.

haksef

Baltacı
O 10 kişiyi hem profilimde temsil etmeye çalıştım hem de Dede ismiyle temsil ettik :)
Hesap silsen ne olur yahu benim hesap senin. İstediğin zaman al kullan biliyorsun :)

Biliyorum abi sağolasın :) elinize kolunuza sağlık çok uzun bir süre emek verdiniz normal dünyalardan en büyük farkı var casual daha fazla ugraş istiyor casual oynamadan bunu bilemezsiniz o yüzden casuale girin :)

Süleyman.Şah

Kılıç Ustası
4 yılla yakın bir emek 200 küsür saatlere operasyonlar mevcut olan bir dünya idi emeği geçenleri tebrik ederim. c1 ve c2 ler profillerde yazılıp c3 un yazılmaması bence hoş olmadı bu konuda yöneticilerden bir hamle bekliyoruz.

Furkan abi bizim server üvey evlat yok yok gelmez o profil başarısı :D