Casual 3 Dünyası Kapatılsın Artık

DeletedUser66992

Ziyaretçi

DeletedUser11801

Ziyaretçi
1 ay soğuyoruz 1 ay başlıyoruz her başlamada adam sıfırlıyoruz sıktı gerçekten :)

DeletedUser69413

Ziyaretçi
Dede klanları oyuncuları olarak dünyanın kapatılmasını sonuna kadar destekliyoruz.

DeletedUser69414

Ziyaretçi
Heyecanı olmayan oyunun oyuncusuda olmaz.. Kapanacaksa tam zamanıdır.Arkadaşlar teker teker bırakıyorsa admin bunu dikkate almalı..anlaşılan oyuncuların çoğunluğu oyundan zevk almıyor ,heyecanı kalmamış.. çoğunluğun bu talebini değerlendirmenizi bekliyoruz..

DeletedUser59174

Ziyaretçi
Dede klanları oyuncuları olarak dünyanın kapatılmasını sonuna kadar destekliyoruz.
çoğunluğun bu talebini değerlendirmenizi bekliyoruz.

DeletedUser59270

Ziyaretçi
Yeter artık bu boş uğraştan kurtarın bizi... Bağlamayın bizi buraya başka dünyalara girip oynamak istiyoruz.

DeletedUser46141

Ziyaretçi
c4 te hareketlilik kazanmak için c3ü kapatmanızı bekliyoruz.

DeletedUser69418

Ziyaretçi
Değerli yöneticiler bu kadar insan kapatılmasını istiyorsa vardır bi bildikleri 1 ayda 100 kişi hesap sil yaptı artık kapatılsın c3 farklı maceralara atılalım.

DeletedUser69419

Ziyaretçi
Öncelikle merhaba abilerim kardeşlerim Dede klanına yeni katıl dığımdan dolayı benden küçük veye bende büyük olan abilerim yada kardeşlerim sizler ne derseniz bana uyar. emeği geçen arkadaşların elerine sağlık devam edelim derlerse devam ederiz yok derlerse yok deriz Üst yönetim kararı ne verirse Dede klan Uyar... (kralll 1 )

DeletedUser49841

Ziyaretçi
Casual 3 için kapanma vakti gelmiştir.server ın galibi bellidir,yetkilileri göreve davet ediyorum

DeletedUser66170

Ziyaretçi
Olum burda sanki yetkililere casual 3 ü kapatın denmiyo da, oyunculara ;

-''Bakın arkadaşlar casual 3 ü biz kapattık görüyosunuz değil mi ?'' Deniliyo gibi bi hava var.

DeletedUser63512

Ziyaretçi
Olum burda sanki yetkililere casual 3 ü kapatın denmiyo da, oyunculara ;

-''Bakın arkadaşlar casual 3 ü biz kapattık görüyosunuz değil mi ?'' Deniliyo gibi bi hava var.

Boş worldde hakimiyet sağlamış garibanlar bırak sevinsinler :D

DeletedUser69412

Ziyaretçi
dünya kapamak garibanlık oluyorsa o zaman garibanız ve ayrıca hava atılıyor diye bir yanılgıya nereden kapıldınız orayı da anlamadım.iki yıldır açık olan bir server, klanca kapatılması gerektiğini düşünüyoruz.

DeletedUser65643

Ziyaretçi
Boş worldde hakimiyet sağlamış garibanlar bırak sevinsinler :D

Boş worldde diyor arkadaş bu zamana kadar ne savaşlar verdiğimizi bilmiyor kaç milyon asker kestiğimizi nasıl operasyonlar yaptığımızı bilmiyorlar kaç adam sildiğimizi aç istatisliklerden bak burda boş yapma

Madem server kapatılmıcak o zaman ana köy işgal etmeyi açın moral aynı seviyede olsun 1 haftada toplayalım tüm serveri

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Yahu

Casual dünyanın amacı normal dünyada yapamamış kişilerin oyunu öğrenmesi için... Oyunu öğrendiysen CASUAL i meşgul etme git başka dünyada oyna... Casual kapatılsın diye başlık açıyorsunuz birde yahu kolay dünyayı kapatıp napacaksınız ? (OOO Çok iyi barbar topladık be) diye geyik mi yapacaksınız :D :D neyse strafe modum yargıyı dağıtmış başlığa..

DeletedUser66676

Ziyaretçi

Kurban olam ey adminler
kapatın artık şu casual üçü

köy almayla dünya biter mi
:)))))))))))))