Castle vs. Tunga - Akın

bizzat ben 2 köy aldım ikisininde savları kesilince attınız konuşmalar duruyor yayınlamak serbest ise paylaşayım mesajları

tepe1923

Yasaklı
Biz adamın köyüne uzaktan savunma atıyoruz ki sınırda savunma gerekirse kendi savunmasını rahatlıkla destek atsın ve başka bir arkadaşını korusun...
Ama sadece kendini düşünen kişiler bunu algılayamaz

Hee bu elemanın olayı tamamen yanlış anlaşılamadan kaynaklı bir durum
Adama destek atıldı sınır köyü diye ama haber vermeden destekleri geri yollamış
Yani siz Adamın köyünü alıyorsunuz diye klandan atılmadı konunun sizinle ne alakası var?
Adam hala klansız olarak duruyor köy kaybediyor diye klandan atılmadı
mesajların devamı var o öyle demiyor. ordusu kesildikten sonra atıldıysa benim dediği noktaya varıyor iş. tabii senin söylediklerin de haklılık payın var aynı düşünce de olurdum seninle eğer mesajların devamı olmasaydı. raporları paylaşıp destek istedikten sonra klandan atıldığını söylüyor. kendisi hala oyunda aktif iletişime geçip doğrusunu öğrenip benimle de paylaşırsan çok mutlu olurum. hayırlı akşamlar

tepe1923

Yasaklı
mesajların devamı var o öyle demiyor. ordusu kesildikten sonra atıldıysa benim dediği noktaya varıyor iş. tabii senin söylediklerin de haklılık payın var aynı düşünce de olurdum seninle eğer mesajların devamı olmasaydı. raporları paylaşıp destek istedikten sonra klandan atıldığını söylüyor. kendisi hala oyunda aktif iletişime geçip doğrusunu öğrenip benimle de paylaşırsan çok mutlu olurum. hayırlı akşamlar
Bu oyuncuya henüz saldırı çıkılmadan en az 24 saat önce destek atıldı ve sizin saldırılar girmeden önce destekleri geri yolladı

Sana ne yazdığı yada senin ne düşündüğün zerre kadar umrumda değil bişey ispat etmeyen kişi sensin
Madem çok heveslisin bişeyler bulmaya oyundan işte bakalım destekler ne zaman girmiş köye ve ne zaman geri yollamış ve sizin saldırı ne zaman köye girmiş hepsinin raporunu atsın gerçek ortaya çıkar

Ayrıca konuya köy kaybedenleri klandan atıyoruz diye girdiniz köyü olduğu gibi duran ve köyünü alamadığınız birinden çıktınız

Boş işleri bırakın oyununuza bakın yoksa tüm raporları buraya atar sizi rezil ederim

Elaleme yalanlar söyleyip şöyle mesaj attılar böyle mesaj attılar diyip kendi ezikliğinizi millete mâl etmeye kalkmayın savaşınıza bakın preyle köy büyütün elalem için
Zaten yakında başka bir klana katılacaksınız o yüzden burada kötü reklamınız olmasın işinize bakın

Öncelikle ben klanda yönetici vs değilim kendi düşüncemi ve gözlemimi paylaştım. İddiamı da ispat ettiğimi düşünüyorum mesajlar mevcut ve duruyor. Agresif bir yorum yapmadım sadece olanı söyledim. Diyaloğun dozu değişecekse benimde üslubum değişsin. Herkes kendi çapında oyuncu oyun içerisinde faaliyetlerimizi görelim. Hayırlı akşamlar

Bu oyuncuya henüz saldırı çıkılmadan en az 24 saat önce destek atıldı ve sizin saldırılar girmeden önce destekleri geri yolladı

Sana ne yazdığı yada senin ne düşündüğün zerre kadar umrumda değil bişey ispat etmeyen kişi sensin
Madem çok heveslisin bişeyler bulmaya oyundan işte bakalım destekler ne zaman girmiş köye ve ne zaman geri yollamış ve sizin saldırı ne zaman köye girmiş hepsinin raporunu atsın gerçek ortaya çıkar

Ayrıca konuya köy kaybedenleri klandan atıyoruz diye girdiniz köyü olduğu gibi duran ve köyünü alamadığınız birinden çıktınız

Boş işleri bırakın oyununuza bakın yoksa tüm raporları buraya atar sizi rezil ederim

Elaleme yalanlar söyleyip şöyle mesaj attılar böyle mesaj attılar diyip kendi ezikliğinizi millete mâl etmeye kalkmayın savaşınıza bakın preyle köy büyütün elalem için
Zaten yakında başka bir klana katılacaksınız o yüzden burada kötü reklamınız olmasın işinize bakın
Senin oyun bilgin bu kadar işte adam köyü slındı geri başla yaptı geçmişene bsk bskım

Rapor konusına gelince istediğin raporu paylaşabilirsin ama bence bunu paylaşamazsın. 20 mızrak 30 kılıçlı pre kasan oyuncularımızı nasıl aldığını mı atacaksın
1 köy aldınoz kesip onunda hayrını götğn tabi şimdilik

Birde köyü nasıl büyüttüğümüz seni hiç ilgilendirmez dimi sonuçda pre basmak oyun içinde olan birşey