CACIK SAVAŞLARI BAŞLASIN

tystnadd

Yasaklı
Bıktık artık bu boş muhabbetlerden olan olmuş herkes kendi klanı ile savaşını versin zevk almaya çalışsın son askerine kadar oynasın.
Yokmu 2 3 caps felan birşeyler paylaşın artık az tebessüm edelim gülelim.
66dan sonra güzel bi caps atardım da buraya., hem konu bizim değil hem nostranın baba makarası dağılmasın :ddd

yakuppkral

Acemi
neyse w cosanostraya hayırlı olsun cosa nsotranın maşaları ile savaşmakta olan klanlarada geçmiş olsun

qusursuzwaqa

Yasaklı
Fena klanları oyuncusuydum bu adamı tanımam baska bir isimle girmiş ise bilemem ama agır boş yapıyor. Bizim icin world cogu beraber girdigimiz arkadaslar icin Tr klanlar bitti iyisiyle kötüsüyle. Bizden kimsenin gelip baslık acıp bu seyleri yazacagını sanmıyorum kesin konusmuyorum ama diger klanlardan biride olabilir bu arkadaş.
iyi oyunlar bol savaslar.

Mooncake

Yasaklı
Fena klanları oyuncusuydum bu adamı tanımam baska bir isimle girmiş ise bilemem ama agır boş yapıyor. Bizim icin world cogu beraber girdigimiz arkadaslar icin Tr klanlar bitti iyisiyle kötüsüyle. Bizden kimsenin gelip baslık acıp bu seyleri yazacagını sanmıyorum kesin konusmuyorum ama diger klanlardan biride olabilir bu arkadaş.
iyi oyunlar

.nete girmeyin orda yaşatmazlar mikoyu

Gazaragorni

Okçu
Muhattabımız klanı dağıldığından beri mağarasına çekildiği için geriye onların bıraktığı boşluğu iliklerine kadar hisseden klancıklar kaldı onlarda bize 2 sataşıp silindiklerinde abilerinin yanına mağaraya çekilecekler. İlerleyen zamanlarda forumda biz ve mağaradaki kişilerin multi forum hesapları kalacak :D

Bu nasıl bir üslup, nasıl bir üstten konuşma kardeşim..
İsteyen klan istediği klan ile konuşup anlaşabilir bunda bir problem görmüyorum, ister nostra çook avantajlı olduğu dünyada tüm klanlar ile diplomasi yapar sonra kapıştırır köşesine çekilir izler ve vura vura alır isterse de kimse ile diplomasi yapmaz ' kardeşim ben tek yeterim uleeyynn ' der ve devam eder

Aynı olay ister yenice çaylak bir klan içinde geçerli olur tecrübeli ama klan içinde 100 değil 50 kişi aktif kalır başka büyük klan ile devam etmek ister.. Kimsede kural ihlali yoksa karışamaz..

Ama hiç bir şey burada büyüksenip de sana başka klanları fütursuzca küçümseme hakkı vermez, heee hak mı dersen :) eee biz kendi aramızda etik değil diyelim sen anla, yani inşallah anlarsın :)

TheDevilDunk

Kılıç Ustası
Bu nasıl bir üslup, nasıl bir üstten konuşma kardeşim..
İsteyen klan istediği klan ile konuşup anlaşabilir bunda bir problem görmüyorum, ister nostra çook avantajlı olduğu dünyada tüm klanlar ile diplomasi yapar sonra kapıştırır köşesine çekilir izler ve vura vura alır isterse de kimse ile diplomasi yapmaz ' kardeşim ben tek yeterim uleeyynn ' der ve devam eder

Aynı olay ister yenice çaylak bir klan içinde geçerli olur tecrübeli ama klan içinde 100 değil 50 kişi aktif kalır başka büyük klan ile devam etmek ister.. Kimsede kural ihlali yoksa karışamaz..

Ama hiç bir şey burada büyüksenip de sana başka klanları fütursuzca küçümseme hakkı vermez, heee hak mı dersen :) eee biz kendi aramızda etik değil diyelim sen anla, yani inşallah anlarsın :)
VEFA varken böyle dertlerimiz yoktu :)