c6 ya gelecek ekipler...

• Konuyu başlatan DeletedUser58615
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser58615

Ziyaretçi
Bak sen her kimsen sus. Daha dün forumda hesabı olmuş c4 te oynadığını az önce duyduğum insan. Fazla konuşma karakterimi yargılayacak olan dostlarımdir siz değilsiniz! Haddinizi bilin.

DeletedUser55668

Ziyaretçi
Alemin derdi biz olmuşuz dayı demekki C3 te herkeze iyi :)

Neysee anlayan anladı..

iNADINA ANTİ.

Boş yapmayalım C6tıda görürşüz hepinizle...

DeletedUser58112

Ziyaretçi
Cümlelerinden yine "ben'in kirli kokusu" var. Ve aynı zamanda kullandığın sıfatlar gösteriyor ki ezigimsi bırakanın var neyse çok konuşmayacağım çünkü sizin edep ve edebi seviyenize dusmeyecegim. Eminim cümlelerimi anlamakta bile zorlaniyorsun bu yüzden fazla zorlamayacagim beynini. Ve aynı zamanda kör döğüşünden farksız bu. Herkese iyi oyunlar.

birden kibarlastin bi istanbul beyfendiligi çöktü üstüne , la fontaineden masallar bende daha seninle muhattap olmeyecegim efendim

DeletedUser23230

Ziyaretçi
C4 teki anti mensubu oyuncu müsveddeleri , bir bayana en ağır hakareti edecek kadar küçüldüler , boşuna kendinizi savunmayın ...

ne oyun anlamında başarılısınız , ne de adam olabilme hususunda

geldiğiniz gibi gidersiniz , her zaman olduğu gibi

Hah bize laf edene bakarmısın.Bütün klanlarla savaşıp başarılı olamayan bizmi yoksa toplama klanla dünyayı kapatan sizmi daha iyisiniz :)
Bizde hiçkimse bayana hakaret etmedi sen o bayanın etrafında sibel sibel diye döndüğünden o konuyla alay edildi konuyu çarpıtma...

Her neyse eğer classic yaza denk gelirse herkes görür neyin ne olduğunu...

DeletedUser2758

Ziyaretçi
bi halt beceremeyenin daima kendine göre çeşitli bahaneleri vardır ,

insanlık dışı davranışlarının acıklaması da , alay ettik olur konunun çarpıtıldığı falan yok ...

yarın sizin karınıza , kızınızada ağza alınmayacak laf etsinlerde görün dicem ama sizde nerde kızarıcak yüz teşekkür eder el öpersiniz

DeletedUser23230

Ziyaretçi
Yıldırım kendinin başından geçen şeyleri anlatma burda bize...

Sen o kadar şey yap ama biz bunları yüzüne vurunca suçlu olalım oda iyiymiş be :D

DeletedUser56434

Ziyaretçi
Sayın Yıldırım Bey C4 teki milleti toplamayla ilgili olan başarınızdan ötürü sizi kutluyorum tek yaptığınız şey gevşek insanlar gibi milletle konuşup kendinize katmanızdı acaba hesabınızdan toplam kaç kami çıkarttınız merak ediyorum

Bu güne kadar ki en saçma biten dünya C4 tü tabiki senin sayende kim var kim yok topladın klana korkundan savaşıyodun sonra müt oldun felan maksadın antiyi yıkmak için gelmekti antiyi sen yıkmadan anti gitti ama kaldın öyle

Şerefin varsa o zaman bırakır giderdin gözünü hırs bürümüş senin demek ki ANTİ zamanında içine kadar işlemiş bi yaran var ki böyle bişey yaptın sen de sabah akşam ana bacı sövdüğünüz adamlarla dünya kapattınız...

Sibel mevzusuna gelirsen ordaki amaç sibeli değil seni küçük düşürmekti senin hallerini ortaya koymaktı ve sen bunu anlıcak yapıda olmadığın için malesef sibele laf etmişiz gibi göründü eğer o son darbeyi yapıp seni 0 puanda görseydik o sıra yüzünün halini çok merak ederdim..

Saygılar iyi oyunlar..

şerefin kadar konuş dicem de sana o zaman 1 harf bile fazla gelicek...

DeletedUser58615

Ziyaretçi
Yıldırım ben boş lafları sevmem kanının varmı? Sen carpitiyorsun ne yaptık ne ettik senin mesajların hepsi duruyor buraya koysam kaldiracaklar. Hatta buraya koysam karakterden yoksun olanın kim olduğunu da görürler. O yüzden bence fazla konuşma. Kör dövüşü yapmayalım tekrar söylüyorum

Burda ben ne kadar laf söylesem senin fikrin değişmeyecek. Sen ne dersen de benim için gerçekleri degistiremeyeceksin iyisimi tartışmayalım.

setakan

Mızrakçı
Yıldırım boşuna yorma kendini konuşmaya değmez. Yaptıklarını herkes biliyor bu oyuncuların