c6 ya gelecek ekipler...

• Konuyu başlatan DeletedUser55960
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser55960

Ziyaretçi
dursun şöyle. yazın oynama hevesi benim gibi kimde var? :D bilginiz var mı hangi klanlar gelecek?

DeletedUser58684

Ziyaretçi
Bilgim yok ama umarım şöyle 15 20 ekip gelir :D

DeletedUser57397

Ziyaretçi
Alayına Rest klanları girecek sanırım ama bu dünyanın biraz geç kapanması gerekiyor. Mayıs onu haziran başı gibi açılırsa.

DeletedUser58615

Ziyaretçi
Ben ve yeni kurduğum ekip gelicez isim farklı olabilir artık yeni bir oluşum lazım :p

DeletedUser53916

Ziyaretçi
Ben ve yeni kurduğum ekip gelicez isim farklı olabilir artık yeni bir oluşum lazım :p

Aynen lazım size bi yenilik. En başta klanınıza adam alıp kalkan olarak kullanıp üstüne köyünü almayacak.kadar değişim lazım size. Aklımdan çıkmıyor yaptıklarınız :D enteresan bir ekiptiniz açıkcası bi enteresanlık daha beklemiyorum değil.

C6 da zamanına göre başlarsam kendi 15 kişilik ekibimle gelicem

DeletedUser58615

Ziyaretçi
Aynen lazım size bi yenilik. En başta klanınıza adam alıp kalkan olarak kullanıp üstüne köyünü almayacak.kadar değişim lazım size. Aklımdan çıkmıyor yaptıklarınız :D enteresan bir ekiptiniz açıkcası bi enteresanlık daha beklemiyorum değil.

C6 da zamanına göre başlarsam kendi 15 kişilik ekibimle gelicem

Bak canım arkadaşım canımı sıkma benim inan bak bu bir oyun onu da sana dar ederim. Kendo bu benim canımı sıkıyyyy vurammi ?

DeletedUser46733

Ziyaretçi
Bende ilk defa 3 arkadasimla kendaldan ayri baslicam saglam bi sekilde hayirlisi:)

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Pusula girecek muhabbetleri başladı ya yahya abi bunları görüpte girmemezllik etmez kaldı ki askerler de geri dönüyor bence c5 in üzerine baya sağlam girerler myrmdns da gircek sanırım başlığı açan arkadaş arrowdaymış arrow da mı girecek acaba 32 yi bırakıp ? :)

DeletedUser51239

Ziyaretçi
wub
Pusula girecek muhabbetleri başladı ya yahya abi bunları görüpte girmemezllik etmez kaldı ki askerler de geri dönüyor bence c5 in üzerine baya sağlam girerler myrmdns da gircek sanırım başlığı açan arkadaş arrowdaymış arrow da mı girecek acaba 32 yi bırakıp ? :)

biz girmicez hasan wup

DeletedUser

Ziyaretçi
Süpriz bi ekiple giriş yapacaz arrowda belki süprizimize katılabilir dkksksksks :D işin şakası bol ekip olsun da dünya dahada bi neşe katsın