c5 Gelecek Olan Ekipler

• Konuyu başlatan DeletedUser48024
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser41971

Ziyaretçi
ooo vizelerin bitmesini beklersek :D yeni vizeler başlayacak sinavlar başlayacak en temizi önümüzddeki pazartesi acalım aradan cıkaralım clasic 5 i comalarımızda rahat eder bu kadar kişi istiyor onlarda üstelememiş olur burda :D

***DAYI***

Ağır Atlı
oyun hızı kesınlıkle ıyı comamız :D oyun zöellikleri aynı olsun ama oyuna giriş ön kayıt vs vs bunlara bır acıklık getımrenız gerkeıyor ben suanda ekip ayarlıyorum epey fazla oldu sizde 1 hafta sonraya gibi bir sinyal aldık yanı hayırlısı

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Ön kayıt olacak, onun dışında nasıl bir açıklama lazım?

Bilmedenoldu*

Yasaklı
valla, classic 5 forumunu açsanız da orada tartışsak, konuşsak daha iyi olur gibi :) forumu açalım, oyun 3 hafta sonra başlasa da olur :) ama forumda gelen ekipleri gören bazı ekipler de başlama kararı alabilir, daha iyi bi' dünya olabilir. ama şuan kimin katılacağı bile belli değil, o yüzden insanlar ekip kurmak için gerekli görüşmeleri yapmıyor. bana kalırsa böyle tabii :)

***DAYI***

Ağır Atlı
özellikle tarih söylersenız cok yardımcı olur bana ve arkadaşlara 2 gundur ekibi olusutuyorum ve sızede mesaj atacam ekıbı bu tarihte dedgınız anda bıle wdun cogunu ben kapatacam bılgınız olsun saygılarımla

***DAYI***

Ağır Atlı
kesınlıkle arkadaş ta cok ıyı bır noktaya denk gelmişte 3 hafta nedır yaaa :D biraz abarmış o konuyu

DeletedUser53916

Ziyaretçi
hocam cumartesi başlıyor diğer hafta salı bitiyor ..

DeletedUser57479

Ziyaretçi
storm alkolu fazla kacırmıs yarın hepınızı tersler haberınız olsun :) erdalın düğünü var storm ondan sonra açsak olurmu c 5 i :)

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
storm alkolu fazla kacırmıs yarın hepınızı tersler haberınız olsun :) erdalın düğünü var storm ondan sonra açsak olurmu c 5 i :)

Çalışırken alkol almıyorum :) Ayrıca alkol alsam dahi bu çalışma şeklimi engellemiyor. Sadece bazen daha fazla neşeli olduğum ve burada şakalaşmayı tercih ettiğim için size garip geliyor :)

***DAYI***

Ağır Atlı
ne yani her şey şaka mıydı :( 3 gun kapaınıs 3 gun acılıs 1 hafta sonra c5 her şey yalanmıydı beeee

vay anasına vayyy vay bende sandım coma bızı sevıyor coma

::(

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
hocam cumartesi başlıyor diğer hafta salı bitiyor ..

Hemen hemen düşündüğüm tarihler :)

valla, classic 5 forumunu açsanız da orada tartışsak, konuşsak daha iyi olur gibi :) forumu açalım, oyun 3 hafta sonra başlasa da olur :) ama forumda gelen ekipleri gören bazı ekipler de başlama kararı alabilir, daha iyi bi' dünya olabilir. ama şuan kimin katılacağı bile belli değil, o yüzden insanlar ekip kurmak için gerekli görüşmeleri yapmıyor. bana kalırsa böyle tabii :)

Açtım.

özellikle tarih söylersenız cok yardımcı olur bana ve arkadaşlara 2 gundur ekibi olusutuyorum ve sızede mesaj atacam ekıbı bu tarihte dedgınız anda bıle wdun cogunu ben kapatacam bılgınız olsun saygılarımla

Sanırım maksimum 10 gün olur, eğer bir engelim olmazsa. Cuma duyururum tarihi.

DeletedUser57479

Ziyaretçi
Çalışırken alkol almıyorum :) Ayrıca alkol alsam dahi bu çalışma şeklimi engellemiyor. Sadece bazen daha fazla neşeli olduğum ve burada şakalaşmayı tercih ettiğim için size garip geliyor :)

yok ya ne diye garip gelsin :) bu arada storm biz en son bu tribalin turnuvasında oynadık 1 ciye ipad verıcez dediler ipad miz hala gelmedi bu almanlar çok çakalmış he o kadar para kazanıyolar sunlarla bi iletişime geçte ipad mizi alalım yani ayıp denilen bişey var :)

DeletedUser52944

Ziyaretçi
31 e giremedik erken açında bari askere gitmeden son bi classic atak arkadaşlarla :D

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
yok ya ne diye garip gelsin :) bu arada storm biz en son bu tribalin turnuvasında oynadık 1 ciye ipad verıcez dediler ipad miz hala gelmedi bu almanlar çok çakalmış he o kadar para kazanıyolar sunlarla bi iletişime geçte ipad mizi alalım yani ayıp denilen bişey var :)

Gönderiminiz yapıldı, hatta adresinizi ben kendi ellerimle yazdım :) Ama elektronik bir alet olduğu için prosedürleri biraz uzun sürüyor.

DeletedUser53646

Ziyaretçi
ben c5 e gelmiyom hee ona göre gelcem sanmışsınız herhal :D oyundaki son günlerimi yaşıyorum şu sıralar :D

DeletedUser53949

Ziyaretçi
Gönderiminiz yapıldı, hatta adresinizi ben kendi ellerimle yazdım :) Ama elektronik bir alet olduğu için prosedürleri biraz uzun sürüyor.

Bizimle gurur duydunuz mu peki :p bize iyi davranin artik ulkemizi temsil ettik 1. Olduk, 2 ay uyku duzenimi bozdum sirf siz gurur duyun diye ona gore :) klasikte iyi anlasalim:)