c5 Gelecek Olan Ekipler

• Konuyu başlatan DeletedUser48024
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser57479

Ziyaretçi
Bize uyar, uyumluyuz. Meydan okuyan herhangi bir klan olursa istenilen bölgede başlarız, yoksa canımız istediği bölgede duyurmadan başlarız bu sefer :) Tabi meydan okuyan klanla ikimiz olmamız sadece tuzağa da düşmeyiz :p

bölgenizi soyleyın gelelım bilader tt2 unsss bey bu hafta sonu gorusmek ıstıyomus adamlarından haber salmış beşiktaşa cagırıyor gelirmisin kardeş :D

DeletedUser53646

Ziyaretçi
Azem abi merabalar saygılar sevgiler :D
.
GAAAAAAAAARRRRRRAAAAA <3333 Despi nasılsın yawrum abim :D klanın şiirini ben yazabilirim isterseniz :D

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Duyuru yapmadılar mı, ben dikkat etmedim ama :) Kapatılacak diye sanıyorum ki açıklaması yapıldı?

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Kısmet o da olur inşallah :p Az sabır, hele şu öğrencilerimizin vizeleri bir azalsın...

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Siz ekiplerinizi kurmaya başlayın. Ben düzenleyene kadar anca tamamlarsınız. 3 günde kapatsak 3 gün ön kayıt versek 1 hafta sürer işte :)
Bu arada hız konusunda ne düşünüyorsunuz? 2x2 gibi mi yoksa yine aynı dünyayı mı açalım?

Bilmedenoldu*

Yasaklı
oyun hızı 3, birim hızı 1.5 iyiydi bence.. 2*2 oyun, birim hızı 2 oluyor sanırım yanlış anlamadıysam :) birim hızı 2 olursa çok daha sert geçer ama çok da yorucu olabilir, birim hızı 1.5 iyidir :)