c5 Gelecek Olan Ekipler

• Konuyu başlatan DeletedUser48024
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser17507

Ziyaretçi
Efe gel seni yeniden başlatalım forumda harcadığın zamanı oyuna harcasan yeter de artar bile, bide böyle düşün :D
Bu kez iddaalı olmayı düşünüyorum abla yerinde gözüm var :)

DeletedUser53949

Ziyaretçi
Erdal'ın dediği gibi ALARM olarak %90 C5 de yer alacağız. Klasiklere başlamayı ekip olarak hep düşünüyorduk fakat ya oyunda oluyorduk ya da yeni bırakmış oyun yorgunluğu oluyordu üstümüzde şimdi yaklaşık 5-6 aylık aranın ardından oyun özlemi ile döneriz. Bende pek yok o özlem aslında da muhabbeti özledik işte.

Ekipte kimler olur çok farklı kişiler olmayacaktır 14,16,19,20,22,25 de aramızda olan, oyun içi ve dışı bize sıkıntı yaşatmamış, klasiği kaldırabilecek potansiyelde ki arkadaşlarımız ile başlarız.

Kaliteli bir dünya olması için kaliteli ekiplerin katılması gerekir, o yüzden kaliteli ekiplerin katılmasını isteriz.

DeletedUser

Ziyaretçi
Efe gel seni yeniden başlatalım forumda harcadığın zamanı oyuna harcasan yeter de artar bile, bide böyle düşün :D

murat daha oynamam ben ya bu konuda netim. foruma da 2 hafta önce bir bakayım diye girdim, ondan beri 4-5 yazı yazdım o kadar. gereksiz vakit kaybı tt2

benim god is a dj nickini alabilirim ama geri :D

DeletedUser48024

Ziyaretçi
eminde başlıgı açmış kaybolmuş :) bakalım kral katili neler yapacak :) inş güçlü klanlar gelirde bol savaşlı zevki bir dünya olur keyifle takip ederiz bizde :)[/B]

Şuan İçin Kesin Bir Şey Diyemem Ama Ekip Getirmeyi Düşünüyorum c5'e. Umarım Güzel Ve Seviyeli Savaşların Olacağı Bi World Olur.

DeletedUser17507

Ziyaretçi
murat daha oynamam ben ya bu konuda netim. foruma da 2 hafta önce bir bakayım diye girdim, ondan beri 4-5 yazı yazdım o kadar. gereksiz vakit kaybı tt2

benim god is a dj nickini alabilirim ama geri :D

c5'e başlamak koşulu ile seve seve veririm :D

DeletedUser37094

Ziyaretçi
Alarm neredeyse oradayız uşaklar :) Gerçi tribalde baya yoruldum hiç oynayasım da yok :p :D

DeletedUser52944

Ziyaretçi
ALARM ile kesin rakip olacak bir klan ile bende girmeyi istiyorum :)

DeletedUser56236

Ziyaretçi
rest yok muu? =((

Oynayacaklara başarılarr =)

DeletedUser56236

Ziyaretçi
şey için dedim resti ımmm restin çok fazla klasik oyuncusu varya onlar napacakki diye şey ettim =) çok konuştum yine.

DeletedUser57479

Ziyaretçi
Alarm neredeyse oradayız uşaklar :) Gerçi tribalde baya yoruldum hiç oynayasım da yok :p :D

olum sana zaten herhangı bırının oynıyasın varmı dıye sordugunu hatırlamıyorum gelıp oynıcaksın aksini düşünme bile yani :D

DeletedUser13497

Ziyaretçi

yerimi geç hesap köpeğin olsun şekercim ayıp ediyon sen yeterki oyna ben takiplerim seni :D

DeletedUser52052

Ziyaretçi

lan kendini nimetten sayan mahlukat biz sana oynayasın varmı sıkıldın mı falan demedik ki boş yapıyon geliyosun dedik olay kapandı :)