c5 Gelecek Olan Ekipler

• Konuyu başlatan DeletedUser48024
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser17507

Ziyaretçi
Rahmi atakan gelmezse gelmem diyor, hadi anti yap bir güzellik bizde gelelim güzelce :)
Pek saygı değer Eliza hanım, yerimi ayarla bu kez ekürim ile beraber iştirak edeceğiz aksilik olmaz ise.

DeletedUser24418

Ziyaretçi
bakalım hangi klanlar gelecek C5 e :) tahminimce C5 1-2 aya açılır.şimdi w31 yeni açıldı oyun biraz premium kazansın :D ondan sonra da C5 açılır

DeletedUser13497

Ziyaretçi
Rahmi atakan gelmezse gelmem diyor, hadi anti yap bir güzellik bizde gelelim güzelce :)
Pek saygı değer Eliza hanım, yerimi ayarla bu kez ekürim ile beraber iştirak edeceğiz aksilik olmaz ise.

dr um muratım atakan c4 başında hesap silmişti demi ama sonra içimizdeki hesaplarda hortlamadımı sen rahmicanıma söle atakan zaten var diye tereddütü olmasın tt2

ekürin tutkumu ? başımın üzerinde yeriniz var her daim biliyon inş. pusula kurulursa yine yeniden birlikte daha iyiye deriz :D

DeletedUser33843

Ziyaretçi
Klasik 5'e hangi klanlar katılır bilmiyorum. Hatta Gölge klanı bile giriş yapar mı, bilmiyorum. Ana kadroyu Mehmet oluşturuyor. Kamuoyu toplama aşamasında şuan. Daha bir ton istişare yapılıp, ona göre karar alınır.

Fakat skype'ta toplanıp oynama kararı verdiğimiz gün benim arkadaşlarımdan isteğim şunlar olacak.

1- Tek bölgede başlamak. :

Zaten 4 kıta var. 1 kıtada dişli klan yoksa, o kıtayı 10 adamla bile kapatabilirsin. Sonra birden fazla kıtayı ele geçirmek ciddi bir harita üstünlüğü ve haksız rekabete yol açıyor. Şimdi o görüşte olan arkadaşlarım da olacak. Biliyorum. 4 bölgede birden başlayalım en kötü ihtimal 3'ünü alırız diyen de çıkacaktır. Çok saçma. Ve ben arkadaşlarımın görüşlerini az çok tahmin ettiğimden çoğunluğun tek bölgede başlama fikrini benimseyeceğini düşünüyorum.

2 - Üye alımı yapmamak. :

Geçmiş dünyalarda oyuncuların ne yaptığı beni hiç alakadar etmiyor. Bu ekipte öyle ego yapan, adam kayıran tipte insanlar da hiç barınmadı. Bu çatı altında oynamak isteyen ve oyunun hakkını vereceğine gerçekten inandığımız herkese kapı açık. Fekat ; dünya başladığı gün üye alımının bittiği gündür. Dünya başladıktan sonra babamın oğlu olsa ben klanda olmasını istemem. Zaten 3 ay oynayacağız. E fırsattan istifade dostlarımıza karşı da yeri geldiğinde savaşmış oluruz.

3 - Tek klan olarak başlamak :

Şimdi bunun biraz sıkıntı yaratacağının farkındayım. Üye alımı yok diyoruz. 3 ay diyoruz. Oyunculara da tam güven olmaz. İlk ay, 2 klan kurulur. 2. klan 30-40 kişilik yedek kadro olur. İlk ay dolduğu gün yedek klan direk dağıtılır. Klan üyeleri tarafından ilk ayın en kötüleri belirlenir, teşekkür edip uğurlanır. Bunun da şartnamesini klan kurulduğu gün yaparız. Sonra vay beni attılar, beni tuttular olmaz.

---------------------------------

Ben artık doğru düzgün diplomasi hamlesinin yapılamadığı, 2. ayın sonunda kapanma aşamasına gelen, kapanma aşamasına geldiğinde bile ilk 2 ya da ilk 3 klanın aynı ismi taşıdığı bir klasik dünya görmek istemiyorum. Bu dünyaya başlamak isteyen arkadaşlardan da ricam budur. Tamam hepinizin çizdirmek istemediği bir karizması var. Eyvallah. O zaman gelmeyin abi. Burası eğlence dünyası. Burada artık oyun hesap sil ile bitmemeli. Yeri geldiğinde 0 puanı görüp gülüp eğlenmemiz lazım.

Hepinizi saygıyla selamlar, iyi haftasonları dilerim.

DeletedUser12300

Ziyaretçi
Çok uzun yazıyonuz ya okumakta sıkıntı çekiyorum böyle şeyleri benim kafam almıyor. varsa alınacka köy adres verin:)

Ekran kartım bozuldu.
2 gb 256 bit dx 11 ekran kartı alan klan ile başlarım. Pusula'dan istediği oyuncuları da getiririm.

:(

DeletedUser33843

Ziyaretçi
miroğlu kanunlarımı açıkladım. o yüzden uzun oldu. bi daha olmaz :D

Tafarel Batu...

Ağır Atlı
klasik hesabı. guclu 4 klanin girecegini varsaysak.
klan olarak bence en ideal giriş 3 klan dir. 4. klani ister istemez kurarsin. cunku kitanda oyle oyuncular olacakki. konum itibariyla cok gelisecekler ve tehlike olacaklar. onlarida klanina alip kurtulacaksin. ilk hafta rahat baslarsin. 2. haftanin ortalarinda tum kitaya savas ilani verilir. 4. klan kitayi kaparken yikilacaktir. 3 klan kita savaslari icin en idealidir. dogu bati kuzey guney savaslari yapilacaktir. o savaslarin sonunda final savasina hazirlanilir. final savasi kuzey guney yada dogu bati olur. ki kuzey guney olacaktir. o zaman savasa 2 klan kalacaksindir. o klanlar savasirken 1 klanin daha dusecek. 1 vs 1 klan kalacaksin karsidakiyle. en sonunda karsi taraf ya dagilir ya hesap silecektir. dunyayi kapama asamasina girilecektir. buradan kastim. AS oyuncudan olusacak 3 klan en idealidir. tek klan bana kalirsa kita savasina gecildiginde zor olur.

savaş kanunlarinda
ilk kitayi kapama mevzusunda kucuk capli 1 2 op olur ama genelde bireysel olarak kita kapatilir. en erken kapatan cok avantajlidir. kita savaslarina gecildiginde artik oplarin devamlo olmasi gerekecektir. 10 gunde 1 op yada 15 gunde 1 op bunlar cok olacaktir. 9x9 da ayri bir savas olacaktir. gece uyku haram onlara :) op takviminde klasigin zorluguna bakacak olursakda 10 gunde 1 op mu diyelim. yonetim bakis acisi ile op icin talep toplayacaksin. istedigin talebi bekleyeceksin olunca op hazirlacaksin opu hazirlayip oyunculara tek tek oyunculara kordinat dagitacaksin. fake asamasi karsindakini rahatsiz etmek icin fakeler yigacaksin ki oda sana yigacak. asker kacir hop yine asker kacir allahim bi ton iş. fake taleplerini yaoacaksin. destek islerine bakacaksin. op zamani gelicek allahim birde gece ye komut verdimi. yaktim cirani. gece kalk saldiri at ve hemen yat yarin isim var. op yiyorsun gece saldiri gelecek gece 3 de yine o gece kalk koyu savun. yine uykusuz geceler. op bitti. durumu degerlendir. zarar gormeyen kamiler olacaktir. onlar icin ayri op yapacaksin. uye takibi. foruma giremez olacaksin. ilaca baslayacaksin kafayi yiyeceksin cekip gideceksin :D olay budur klasik icin. tabi klasikte her gun kita savaslari baslayinca gece 1 2 ye kadar uyumayacaksin emin olacaksin :) sonra o saatlerde ver allah yine yagma.
yani işi gucu olanlar klasige girmek icin bir daha dusunsunler.

DeletedUser47380

Ziyaretçi
@tafarel batu

10-15 günde bir op yaparsan o klanı klasikte barındırmazlar karşındaki rakiplerin dişliyse. saldırı orduları 3-4 günde basılıyordu sanırım yani en geç 5 günde 1 op yapmak şart klasikte az köye gidilsin ama aman verilmemesi gerekli c3 de bizim en çok geciken opumuz 1 hafta oluyordu

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Yaz w31 den bizim klasikte gittiğimiz yol böyleydi böyle olmasa pusula gibi bir klana karşı bi başarı yakalayamazdık diye düşünüyorum :)