C3 Gelecek Ekiplet

JrFly

Dük
cirenimo ve biz ikimiz şahıs olarak şirket kurup katılıvericez gari yönümüz kuzeykutbu oluverip yönümüzü daha belirlemedik belirlersek söylyeviririz gari :D

Şaka maka ben galiba oynucam :D

DeletedUser52944

Ziyaretçi
PUSULA & ERROR Ekibide olacak.

Ama İsmi ERROR olmayabilirmiş :)

DeletedUser37907

Ziyaretçi
Samet sen elini ayağını çekmedin mi oyundan hala :D

DeletedUser49117

Ziyaretçi
pusulada gelmiyor arkadaşlar . asparagas haberler hep thumbdown

DeletedUser37907

Ziyaretçi
Oynayacakmıymışım benim niye haberim yok :D hadi bakalm klasik candır oyna tabi:))

DeletedUser631

Ziyaretçi
o yok bu yok world açılmadan kapandı troll

illa klan açtıracaksınız bana closedeyes sonra diyorum ki ne gerek var unsure hep böyle bir ortada kalmak ne acı :( :D :D

kral emrexx

Baltacı
arkadaşlar demekki classic3 biraz boş kalacak ben yeni bir ekip kurdum üyeler FAZLA FAZLA OLURSA CLASSİC3 bizde geleceğiz
V FOR VANDETTA olarak iyi BİR KLAN OLUP OYUNA HEYECAN KATACAK ÜYELER arıyorum klani olmayan varsa bekleriz

DeletedUser49135

Ziyaretçi
arkadaşlar demekki classic3 biraz boş kalacak ben yeni bir ekip kurdum üyeler FAZLA FAZLA OLURSA CLASSİC3 bizde geleceğiz
V FOR VANDETTA olarak iyi BİR KLAN OLUP OYUNA HEYECAN KATACAK ÜYELER arıyorum klani olmayan varsa bekleriz

boşları kaldıralım

DeletedUser52944

Ziyaretçi

Vendetta'dır o ya :)

DeletedUser

Ziyaretçi
emrexx saçmalıktan ban yiyecek ama yeter forum hayatım bitti artık okuyorum pek cevap yazmıyordum ama artık okumayacam

DeletedUser32837

Ziyaretçi
Tüm klanlara başarılar diliyorum güzel bir dünya olması dileğiyle takipte kalıcaz :))

HERKEZE TEKRARDAN BAŞARILAR GÜZEL BİR DÜNYA İSTİYORUZ :D