C12 kazananı (ARGO) Röportaj

• Konuyu başlatan DeletedUser68297
  • Başlangıç tarihi

Yandan Atmış

Yasaklı
Yani gg ekibi argo ile hücum diplomasisi tıkırında işlerken mirmidon bitince silip gitti, metin yanlış olmuş düzelt bir daha yaz istersen, baştan beri tuzak ulan diplomasiye düşen hücum ekibi için kazandığı düşmanlara geçmiş olsun diyorum bir dahakine diplomasi tuzagı olmadan forumda sallamak zor olur :)

Yandan Atmış

Yasaklı
Gg nin söz verdiği udw ekibi de gg yi vurmak için bize geliyordu hani sonra burada bazı aracılarla nasıl diplomasi dönmüş neler olmuş nasıl sözler verilmiş anlaması zor :) neyse iyi eğlenceler herkese.

Deleted User - 5540442

Ziyaretçi
Resmen Argo içinden geçmiş hakkı ile bak sen :D

oksijennn

Milis
Argo - Pusula meselesi hakkında en ufak fikrim yok. C12 de bizimle olan müttefiklerini gayet güzel şekilde korudular hatta silerkende silmemizi istemediler daha önceki dünyalarda yanlışı argo yapmıştır yada başkası yapmıştır sonuç olarak ders çıkardıkları ortadaydı.

Hücum konusunda sonuna kadar hak veriyorum. Dünya başında sizde başlanacak dendiği için sonrasında bir oluşumda karşısında yer almak yakışmayacağı için argo-hucum-gg olarak girelim ve kapatalım dedik fakat myrmdn bittikten sonraki süreçte udw ilede buna benzer bir görüşme dünya başında yapılmış olduğunu öğrendik biz udwye saldıramayız falan sonuç olarak bazı kişisel nedenler ve sözümüzü yemeyip hücuma vurmamak için silip çıktık çıktıktan sonra arkamızdan konuşulanlar sayesinde hücum hem bu dünyada patates oldu hemde kendine bolca düşman kazanmayı başardı.

ben udv ıle dunya kapatma gorusmesı yapmadım ama sız udv argo hepınız dunya basında benımle gorusup nerede baslayacagınıza kadar dıploması pesınde kostunuz sonra bız bırakıyoruz dıyıp yok hucum dusman kazandı gıbı forum oyunculuguna soyunma

varsa cesaretın hangı klansanız cıkarsınız burdayız dersın gırerız ak kara bellı olur burada bos tatavalar yapmayın

DiOny SoS

Hafif Atlı
dunku coluk cocuk hepsı adam oldu forumda konusuyor , ulan dunya basında agladınız her sekılde yardımcı oldum yoksa mrmdon klanı sızıde argoyu da ust uste koyacaktı

Sen dünkü çocuk dediğin kişilerin sizlere w31 den itibaren nasıl güzellikler yaptığını çok iyi biliyorsunda ben burada söyleyip yaptığımı dillendirmek istemiyorum. Dünya başından beri yatan hücumdan 30-40 köye kendiniz gidip 50 kami size vericem diyip 5 tanesi yarım 7 kami attırmanız mı? Yoksa 10 oyuncu gönderin destekleyelim diyerek 3 oyuncu alıp 2 şer k savunma atmanız mı bizi myrmdn'un elinden aldı? Üzüldüğüm tek konu var bizim sayemizde myrmdnun yıkılmasına ortak olup cin üzerinde ego tatmini yapmanız. Yoksa yanlış anlamayın ama bu kalitede argonun tek opunda dağılan bir hücumu myrmdn içinde olan 15-20 cin oyuncusu bile toplardı.

Son olarak dünya başında bizzat ikimizin telefon konuşmasında biz sizinle girecektik şimdi kalkıp size karşı girmek bize yakışmaz dediğimde üst perdeden konuşmaya başladığında benimle müttefik girmek zorunda değilsin Vedat abi diye üstüne basarak belirtmiştim dün başka bugün başka konuşmaya gerek yok bu laflarını ileriki süreçte tekrar hatırlatıcam.

Tibelda

Emekli Görevli
Kişisel tartışmalarınızı lütfen artık toparlayın ve sonuca bağlayın yada bir önce ki uyarımda belirttiğim gibi özelden devam edin. İçerikle doğrudan ilgili olmayan postlar için genel uyarıdır.

Son düzenleme:

DiOny SoS

Hafif Atlı
Yani gg ekibi argo ile hücum diplomasisi tıkırında işlerken mirmidon bitince silip gitti, metin yanlış olmuş düzelt bir daha yaz istersen, baştan beri tuzak ulan diplomasiye düşen hücum ekibi için kazandığı düşmanlara geçmiş olsun diyorum bir dahakine diplomasi tuzagı olmadan forumda sallamak zor olur :)

Gg-argo-hucum dünya kapatırız diye konuşulduktan sonra udwye ayıp olmasın diye argonun önüne op çizen, telefonda bir gün dediği diğerini tutmayan bir hücum vardı Doğukan nasıl tıkırında olabilirdi ? Bence olaylarla alakalı bildiğiniz kısım çok ama çok az asıl bağlantıyı sağlayan özgür abi bile konuşmasına göre ya olayları bilmiyor yada biliyor bilmemezliğe geliyordu biz yapılması gerekeni yapıp sözümüzü yememek için çıktık gittik keşke arada kaldığı zaman hücum bizden daha önce davranıp silseydi kendi lafını yememiş olsaydı

Khaos X

Okçu
c10 da argo takip ettigim kadar cabuk sıkılan bir klan ve savaşan ekipleri cabuk sıkılıyor...
c11 ve c12 yide uzaktan forum olarak baktıgımda ise ...sanki sessizce dünya kapatmaya giden klan izlenimi verdiler...

Osmanbey06*

Hafif Atlı
C10 da rakip olarak tanıştık Argoyla, güzel bir oyundan sonra C12'de GG olarak girdiğimiz dünyada GG bıraktı, bırakmayan oyuncular olarak Argo'ya geçtik, iyi ki de geçmişiz @setakan ve @Chivas* başta olmak üzere tatlış insanlarla tanışmış oldum :D

@SiNSeR Hocam eline emeğine sağlık, tavsiye niteliğinde bir şey söylemem gerekirse bu röportajlar sonuçta her dünyada bir kere yapılıyor, biraz daha ilginç sorular eklemek içeriği daha keyifli yapabilir.

İçerikle alakası olmayan muhabbete yorum yapmaya gerek yok, eskilerin dediği gibi 'Halep oradaysa, arşın burada'

Yandan Atmış

Yasaklı
Gg-argo-hucum dünya kapatırız diye konuşulduktan sonra udwye ayıp olmasın diye argonun önüne op çizen, telefonda bir gün dediği diğerini tutmayan bir hücum vardı Doğukan nasıl tıkırında olabilirdi ? Bence olaylarla alakalı bildiğiniz kısım çok ama çok az asıl bağlantıyı sağlayan özgür abi bile konuşmasına göre ya olayları bilmiyor yada biliyor bilmemezliğe geliyordu biz yapılması gerekeni yapıp sözümüzü yememek için çıktık gittik keşke arada kaldığı zaman hücum bizden daha önce davranıp silseydi kendi lafını yememiş olsaydı

Hücum mirmidondan köy almadı adam akıllı argonun önüne op çizsin aksine hakkı olan köyler verilmedi bile, çaprazdan baska bir klanı vurduk kıtamızdan argoya pay verdik gg cok kalabalık dedi diye,

Şimdi siz udw yi vurmayacaksanız argo niye vuruyor birlikte girdiğiniz diğer ekip köyleri oynayan oyuncularını veriyorsun udw ye verdiğin sözü yine tutmamış oluyorsun, udw gg yi vurucam diyor nasıl söz veriyorsunuz siz?

Söz verdiğiniz ekiplerin savasları sizin neden ilgilendiriyor? Arka planda worldü organize etmiş bir gg ekibi var ortada, udw ye söz vermiş diye hesap siliyor vurulmasını istiyor vurmayınca hücum a karşı organize ediyor

Argoya hangi dediği tutmadı? 4-5 gün boyunca bekle dendi Farklı bişi söylenmedi ne vurucaz ne vurmicaz hangi telefon konuşması tutmadı? Biz discord kanalında 40 kişiye sorduk kimle savasmak istersiniz diye son gün sonra karar acıklamadan baktık neler olmuş serhat kendi dedi bugün sabah söyleseydiniz anlaşmazdım diye halbuki akşama belli olur diye mesaj atmıştım kendisine, 12 saat geç söyleyince hücum dönek mi oluyor?

Siz udw diplomasisinde birlikte gelmediniz mi başta? Sizde ekli değil miydi diplomaside? Veya argoda?

Ben ilk klasik açılmadan girdiğimde udw de argoda vardı discord kanalında, zaten plan üzerine girdiğiniz bi klasik üzerinde halen boş tartışma yapıyorsunuz

İyi oldu hayırlısı buymuş hücum düşman kazandı veya patates oldu herkesin kendince haklı gördüğü konular var daha fazla tartışmanın oraya buraya birşeyler yazmanın bi anlamı yok, konuyu konusmak istersen konusuruz özelden, konular forumdan konusuldugunda kırıcı oluyor bir yerden sonra