C12 kazananı (ARGO) Röportaj

• Konuyu başlatan DeletedUser68297
  • Başlangıç tarihi

myw**

Dük
Bu ne tatsız başlık hiç kavga yok az kavga edin eğlenelim. Pusulalı konuşuyor Pusulalı beğeniyor tekrar Pusulalı eleştiriyor vs vs nerde bu eleştirilerin odağı olan klanın yöneticileri @setakan

Eğlenecek bir durum yok . Mesela sen argoda oynuyorsun abim . Az çok neyin ne olduğunu da biliyorsun farklı başlıklarda argoda ki arkadaşlarını savunabiliyorsun..Haklı olduklarını düşünüyorsan bu başlıkta da arkadaşlarını savunabilirsin. Mesela bana karşı savunabilirsin yukarıda yazdığım şeyler belli.

Biz savaştık keyfimizi de aldık. Elimizden geldiğince de rakiplerimize keyif aldırdık.

Bana göre kazanan her zaman haklıdır. Bu dünyanın kazananı da Argodur.

Kendilerini tebrik ederim.

Bence gerçek anlamda kazanan siz oldunuz. En azından benim saygımı kazandınız. Bir sonraki classic'e girerseniz @**BayRam** 'ın daveti kabul edip sizde başlayıp sınırda oynamak isterim.

Uchiha Clan.

Okçu
Eğlenecek bir durum yok . Mesela sen argoda oynuyorsun abim . Az çok neyin ne olduğunu da biliyorsun farklı başlıklarda argoda ki arkadaşlarını savunabiliyorsun..Haklı olduklarını düşünüyorsan bu başlıkta da arkadaşlarını savunabilirsin. Mesela bana karşı savunabilirsin yukarıda yazdığım şeyler belli.

Kimsenin avukatı falan değilim hepsi kendini savunabilecek kişiler gelsinler savunsunlar beni hiç ırgalamıyor burada dönen muhabbetler. Son klasikte GG de oynadım ve onlarla beraber bıraktım. Buraya kimseyi savunmak vs için yazmadım ne görüyorsam onu yazdım ve itham ettiğiniz kişilerin gelip burada karşılık vermesini istedim ama hiç umursamıyorlar sanırım yazdıklarınızı :)

Deleted User - 5540442

Ziyaretçi
Umursamamaktan değildir o yemediğindendir. Gayet iyi biliyorsun insanların yüzüne karşı konuşabilecek cesaretleri yok arkadan sallar dururlar daha önce olduğu gibi :)
ARGO Ekip olsa gelir klaninı savunur başkası neden savunuyor ki ..
Avukat mi dolmuş ortalıkta

**BayRam**

Ağır Atlı
Bence gerçek anlamda kazanan siz oldunuz. En azından benim saygımı kazandınız. Bir sonraki classic'e girerseniz @**BayRam** 'ın daveti kabul edip sizde başlayıp sınırda oynamak isterim.

Her zaman başımın üstünde yerin var furkanım...

O zaman world kapanmisken biraz eğlenelim mi?...Günlerden bir gün classik 12deyim her zaman gece free koy ararken dibimdeki koye son misi atmadan uyumustum.Bakin altini ciziyorum uyudum ve dahasi uykumdan onemli bir sey yoktur klanlar da dermissim siz de boyle inanin.Her neyse sabahin körü kabus gordum dedim ne oluyor 10 defa serdal 5 defa da furkan aramis coolluga bakar misin?.telim sessiz de umurumda mi dunya geberin .... neyse :) klanim da durur mu yapistir mizahi :)) bir gece uyuduk diye sinir benden dustu aman tonreem :)))

Sonrasinda aksamina koylerimize el salladik :)) guzel gunlerdi.Bunu atmamin sebebi klandaslarimdan kimse atmadan ben atiym ki kimse rezil edemesin.Aglayin veletler.