C12 GÜNCEL HARİTA

*uA1905*

Mızrakçı
udw Kimki ? dünya Kapatacak yetenek onlarsa ne arar Onların yaptığı tek is Var dünyaya 3 bin kisi 100 klan girip tokatlanmak :) Anti ile kafa kafaya girseler fazla olmalarına ragmanen yenileceklerdi bide yanlarına müttefik ile girdiler Argoyu Tebrik ederim 2 clasiktir Kapatıyorlar

ARGONUN KAPATMAYA GİRDİĞİ BU DÜNYAYI BAŞKA BİR KLANIN KAPATMA İHTİMALİ VAR MIYDI Kİ ?

TEMİZ İŞ ÇIKARIP , GÜZEL , ZEVKLİ DÜNYAYI BİZE SUNDUĞU İÇİN @setakan 'a AYRI TEŞEKKÜRLER :)

leningrad

Baltacı
bi özeleştiri yapmak gerekirse mesele sanırım rez kavgası olmadı hiç, sorun kolay bi şekilde sağlam müttlerimle kasmadan nası köy toplayabilirimdi.. ilk engelde çoğu kişi dünyadan topuk yaptı çünkü.. üst sıralamada olanlarında geriye düşerim korkusuyla bahane bulup çıkmalarını da anlamıyorum..

dolar yükseldiğinde sayfaya yazan bistçiler gibi genel :)
beyler tespitler, stratejiler ve öngörüler muazzam ama sahaya da bekleriz..

ARGO'yu tebrik edim mi, yoksa 75 kişi kim olacak kavgalarını mı beklim bilemedim..

EŞKİYA & REİS klanlarına her ne olduysa başarılar :))

burçigin

Dük
Reis hangisi, şu işe yaramaz udw ye kızdık biz diyip eşkiyaya saldıran, son dakika satış koyan kaypaklar mı?

reis0636

Kılıç Ustası
bi özeleştiri yapmak gerekirse mesele sanırım rez kavgası olmadı hiç, sorun kolay bi şekilde sağlam müttlerimle kasmadan nası köy toplayabilirimdi.. ilk engelde çoğu kişi dünyadan topuk yaptı çünkü.. üst sıralamada olanlarında geriye düşerim korkusuyla bahane bulup çıkmalarını da anlamıyorum..

dolar yükseldiğinde sayfaya yazan bistçiler gibi genel :)
beyler tespitler, stratejiler ve öngörüler muazzam ama sahaya da bekleriz..

ARGO'yu tebrik edim mi, yoksa 75 kişi kim olacak kavgalarını mı beklim bilemedim..

EŞKİYA & REİS klanlarına her ne olduysa başarılar :))

75 kisi icin aklimizda deli planlar var tum koyler toplandikdan sonra klana duyururuz:) mesela bunlardan birisi @Chivas* bunu toplamak :p

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Reis hangisi, şu işe yaramaz udw ye kızdık biz diyip eşkiyaya saldıran, son dakika satış koyan kaypaklar mı?

Kaypak mı bilmem... Ama udw-anti savaşında udw adına net mücadele eden tek ekipdi.. Öküz öldü ortaklık bitti. Bir udw klasiği... Soran olursa udw klanı dürüstlük cart curt dersiniz.. Ben daha bu güne kadar sırf udw ile yürümek istemedi diye udw nin saygı duyduğu tek bir insan tanımadım..Ortak hareket ederken canım cicim balım... Farklı strateji çizerse hakaretler diz boyu..

burçigin

Dük
Kaypak mı bilmem... Ama udw-anti savaşında udw adına net mücadele eden tek ekipdi.. Öküz öldü ortaklık bitti. Bir udw klasiği... Soran olursa udw klanı dürüstlük cart curt dersiniz.. Ben daha bu güne kadar sırf udw ile yürümek istemedi diye udw nin saygı duyduğu tek bir insan tanımadım..Ortak hareket ederken canım cicim balım... Farklı strateji çizerse hakaretler diz boyu..
Dediğim şeyi ne güzel saptırmışsın Serhat ☺️ Banane udw ile aralarındaki sorundan veya udw klanından. Udw Konusunda haklı olabilirsin belki ama nefretini başka yerde kus lütfen, konu reis kaypakları. Zaten kendileri de itiraf etmişler çok önceden planladıklarını ve düşüncelerini. Kendilerini bildikleri için dokunmuyor Onlara söylemlerim. Senle Bi alakası yok konunun sana da dokunmasın ☺️

Tepkisiz

Kılıç Ustası
Eşkiya da bir kişi kaybedeceğim savaşa girmem benim de güvendiğim birşeyler var demişti ama sonuç ortada :)

eşkıya olarak biz bu savaşı kazanırız demedik gırgır şamata için argo sonra udw hepsini yeneceğiz diye aramızda belkide bu forumda yazmışta olabiliriz. Ama görünen köy kılavuz istemez argo oyunun başından beri doğru bir strateji ile ilerledi.

Reis klanı bize atıp tutuyor söyledikleri şey rezlerde biz çökmüşüz onlara köy vermemişiz gibi. ama oyun başından beri udw ve eşkıya rez konusunda hep ortak hareket etti. yöneticiler rezleyecek bizde kendi yöneticimiz de rezi olan köyleri alacağız. Yönetimde bu paylaşımı yaptıktan sonra o zaman için udw klanında olup sonra reis olan arkadaşlar bize laf etmek yerine udw yönetimine bu konu hakkında yazmaları gerekir paylaşımı sadece eşkiya yapmadı. udw ile ortak yapıldı madem siz ayrı ekipsiniz o zaman udw klanına diyeceksiniz ki bizim payımız nerde.

siz udw ye değil aksine bize hesap sordunuz. bizim rezervlediğimiz köye op yaptınız. biz aldığımız köylere sizden saldırı geldiğinde köyleri çoğu kez verdik çakışmayalım diye. Reis evet iyi mücadele vermiştir buna lafım yok ama köy paylaşımı konusunda atar gider yapaacaklar ise udw klanı yetkililerini bulsun kalkıp bize laf atmasınlar boş yere.