C12 GÜNCEL HARİTA

EnesKOSOVA1

Yasaklı
Argo , udw ye göre hızlı ilerliyo neyse hucumdan kalanları klana alarak o farkı kapatma stratejilerini gündeme getirir artık udw heralde.

EnesKOSOVA1

Yasaklı
Hucum payının 3te 2 sını argo almış. Burası da savaş çıkınca 2 haftaiçinde biter. Kpatanlar ortamlarda şöle kapattık böle kapattık der durur. Tamamen şans ile şu haritaya sahip olmuş 2 klanın w sonuna kalması rezillik.

EnesKOSOVA1

Yasaklı
alkışlayınlan şunu şukulayın hadialkış bekliyor nerde bu şakşakçıkar 5 saat olmuş bir like yok... Ben like layım diyorum buna bile şükür der bu zihniyet..

kralemre96*

Okçu
Ya Allah'ını seversen Hücum ne yaptı şu dünyada biraz insaf be
Udw klani kendi kıtasında Anti ile çetin bir savaş yaptı
Argo desen maydonozlara karşı sinir savaşı yaptı
Hucum sadece biriktirdiği kamilerle zaten yara almış maydonozlardan köy kopardi

EnesKOSOVA1

Yasaklı
kral emre senin gibi bir şakşakçıya açıklama mı yapayım şimdi ? Oncan şeyden senin gibilere dil dökmeye mi geçtik ha ?

*uA1905*

Mızrakçı
kral emre senin gibi bir şakşakçıya açıklama mı yapayım şimdi ? Oncan şeyden senin gibilere dil dökmeye mi geçtik ha ?

her dünyada tokatlanıp tokatlanıp forumu gereksiz mesgul ediyon Eibo beni dikti abi hucum haketti abi Kendine baska oyun bul Buralar sana fazla gitkumdan kale felan yap sahilde

DeletedUser71781

Ziyaretçi
Ya Allah'ını seversen Hücum ne yaptı şu dünyada biraz insaf be
Udw klani kendi kıtasında Anti ile çetin bir savaş yaptı
Argo desen maydonozlara karşı sinir savaşı yaptı
Hucum sadece biriktirdiği kamilerle zaten yara almış maydonozlardan köy kopardi
Bir şey yapmamış olması güttüğü yanlış stratejiden kaynaklanıyor. Hücum maydanozlara çok rahat bir şekilde arkada biriken kamilerle vurduğu için maydanozun savaştığı klanlarda Hücum sayesinde rahatladı. Bunu inkar edecek birisi olduğunu düşünmüyorum çünkü savunma atmanın çok zor olduğu bir bölgede alttan yukarı savunma bile attırmıştık. Neyse konu çok dağılmadan şunu söylemek istiyorum ki dediğin gibi Hücum bu world pek bir şey yapmadı ama öyle bir yazmışsın ki sanki hiçbir şey yapmaya gücü yoktu da o yüzden yapamamış der gibi konuşmuşsun. Gerek yok böyle saçma düşüncelere bence

Edit: Şimdi bakıyorum da gerçekten enesin dediği gibi bizim kıtanın 3te 2sini argo toplamış :D Bilmiyorum bakalım udw şimdi argoya karşı nasıl bir savaş verecek izlemek istiyorum

DeletedUser71781

Ziyaretçi
Tekrar editleyecektim de süresi dolmuş ya la mesajın. Diğer başlıklara daha yeni baktım udw diye bir klan kalmamış worldde. Neyse argoya hayırlı olsun :)